Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 11:30 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Kas yra siela? 
Autorius Žinutė
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
saullele rašė:
Vigintas rašė:
Savo siela turi ir medis, ir akmuo, ir jūros banga... kas keisčiausia tos sielos labai panšios :)

Filosofiškai pažvelgus galbūt, bet ne energetiškai. Žiūrint kaip suprantame, kas yra siela.. :)

Baigiame visai nusišnekėt :lol: Taip teks keisti temą "Kas yra siela". Jūs savo teiginius remiate tokiais neapčiuopiamais dalykais, kad tampa ne diskusija, o ginčas dėl nieko.
Tai ar siela turi energiją, ar energija turi sielą? Jei jūros banga turi sielą, tai kieno? Savo ar kieno nors. Ar remsimės mitologija ar savo susigalvotu terminų žodynu? Kaip galima pažvelgt energetiškai? Filosofiškai, tai reiškia išmintingai (filosòfija sf. (1) TrpŽ mokslas apie bendriausius gamtos, visuomenės ir mąstymo raidos dėsnius: )
O energetiškai, tai gal aktyviai??????
Vienu žodžiu kalbasi akmuo su kompiuteriu. Vienas giriasi, kad yra kietesnis, kitas porina, ne, tu tik neapdorotas, o aš turiu kietą diską. Kuris teisus? :lol: :lol:

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Tre Rgs 06, 2006 2:40 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Taip, tada pereikime prie klausimo : kas yra siela?
O kodėl būtinai reikia aklai remtis mitologija? simbolius galima intepretuoti įvairiai. O kas pasakys kur tiesa?
Gamta yra gyva, bet siela juk turi subtilias energijas, nebūdingas nei medžiui nei jūrai, kaip ji gali įsikūnyti į ąžuolą?


man nelabai juokinga..


Tre Rgs 06, 2006 5:04 pm
Standartinė 
Subtiliausia energija turi rozetė, jei netiki kišk du pirštus - pajausi :)


Tre Rgs 06, 2006 5:52 pm
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
saullele rašė:
Gamta yra gyva, bet siela juk turi subtilias energijas, nebūdingas nei medžiui nei jūrai, kaip ji gali įsikūnyti į ąžuolą?
pagal mano supratimą, tai visi ir viskas turi tokias pačias sielas, bet turi skirtingas energijas, nuo kurių priklauso fiziniai kūnai (jų sandara, pobūdis ir pan.). o pati siela neturi jokios energijos. ji pati yra savotiška energija.

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Pen Rgs 08, 2006 8:16 pm
Aprašymas
Standartinė 
optiMiste rašė:
pagal mano supratimą, tai visi ir viskas turi tokias pačias sielas, bet turi skirtingas energijas, nuo kurių priklauso fiziniai kūnai (jų sandara, pobūdis ir pan.). o pati siela neturi jokios energijos. ji pati yra savotiška energija.

Keistai čia jūs kažkaip susakėte..... :?


kaip gali medis ir žmogus turėti tokias pačias sielas?
Siela-tai energetinis kūnas, o dar giliau energijos yra informacija apie mūsų praeitį, ateitį, tobulėjimo etapus .........Tai net ne energija, tai kosminiai elementai, neištiriami ir protu nesuvokiami. Siela tampriai susijusi su sąmone, jos pagalba galimas tobulėjimas arba ėjimas į tamsą. Netgi artimų žmonių sielos yra skirtingos. Tai priklauso nuo sielos brandumo ir kitų savybių. Juk net savo šeimoje žmogus gali jaustis kaip atėjęs iš kitos planetos :) Ir sielos gali būti panašios savo subtiliais elementais, juk kartais pamati žmogų ir atsiranda trauka, toks artimas pasirodo.
o kuo skiriasi siela nuo indigo sielos?

o kuo panaši katės dvaselė ir žmogaus?
o gėlė ir žmogus?
matau sąsaja tik tame, kad visa tai gyvybė, bet skirtingų formų. Viskas yra viena, nes viskas susiję tampriais ryšiais, bet kai kurių dalykų neįmanoma net gretinti.


Šeš Rgs 09, 2006 3:48 pm
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
saullele rašė:
Siela-tai energetinis kūnas, o dar giliau energijos yra informacija apie mūsų praeitį, ateitį, tobulėjimo etapus .........Tai net ne energija, tai kosminiai elementai, neištiriami ir protu nesuvokiami. Siela tampriai susijusi su sąmone, jos pagalba galimas tobulėjimas arba ėjimas į tamsą. Netgi artimų žmonių sielos yra skirtingos. Tai priklauso nuo sielos brandumo ir kitų savybių. Juk net savo šeimoje žmogus gali jaustis kaip atėjęs iš kitos planetos :) Ir sielos gali būti panašios savo subtiliais elementais, juk kartais pamati žmogų ir atsiranda trauka, toks artimas pasirodo.
o kuo skiriasi siela nuo indigo sielos?

man tiek medis, tiek katė ar banginis yra mano broliai ir seserys, nes visi mes turime tas pačias sielas, tačiau skirtingas, kaip sakot, brandumu ir kitomis savybėmis. ir išties, kartais šeimoje ar tarp kai kurių žmonių pasijuntu taip nejaukiai ir tokia skirtinga, nei kad pasijuntu visiškai sava tarkim būdama pievoje arba miške, arba tiesiog glostydama savo katę bendrauju daug mieliau ir artimiau, pasijuntu turinti daug daugiau bendra, nei kaip su kuriais žmonėmis.
dabar Jūs keistai susakėt, kad sielos yra kosminiai elementai :? ....?
o ar yra tokia indigo siela? :?

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Šeš Rgs 09, 2006 4:46 pm
Aprašymas
Standartinė 
o siela materiali?
jei ne, tai iš kur ji? ar ji priklauso kosmosui(transcendentiniui pasuliui) ar žemiškam? :)
Cituoti:
man tiek medis, tiek katė ar banginis yra mano broliai ir seserys, nes visi mes turime tas pačias sielas

mes esame vieno Kūrėjo vaikai, meilė jo kūriniams yra viena iš svarbiausių gyvenimo, kuriame vyrauja harmonija, sąlygų. Kiekvienas kūrinys turi savo paskirtį, o žmogus turi ir kelią, valios laisvę ir svarbiausią- gebėjimą Mylėti.


Sek Rgs 10, 2006 1:22 am
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007