Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 3:02 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Jūsų tikėjimo kelias 

Eidami tikėjimo keliu jūs:
Ieškote tikėjimo bendraminčių 33%  33%  [ 5 ]
Einate vienas 47%  47%  [ 7 ]
Tiesiog tikite 20%  20%  [ 3 ]
Viso balsų : 15

Jūsų tikėjimo kelias 
Autorius Žinutė
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Jūsų tikėjimo kelias
juoda_plunksna rašė:
Eidami tikėjimo keliu ieškote bendraminčių? O gal jums užtenka to, ką patiriate savyje būdamas(-a) vienas(-a)?


Į tikėjimą visada ėjau vienas, per savo potyrius, skaudžias netektis ir stiprius lūžius gyvenime. Tačiau kelyje dažnai sutikdavau panašių į save, taip pat ieškančių, į kažką tikinčių. Bendraminčiai atsirado vėliau, kai beeidamas dievop vis dažniau sutikdavau tuos pačius žmones. Tai šventėse, tai seminaruose ar paskaitose. Tokie susitikimai mane suartino ir vėliau šiuos žmones padarė labai artimais dvasiniais broliais ir seserimis. Kai kurie tapo mano mokytojais. Bendraminčiai labai padėjo silpnumo akimirkomis, sustiprindavo, kai suklupdavau, palaikydavo dvasiškai, kai prarasdavau kryptį į šviesą.
Ar reikia bendraminčių man? Manau dabar taip, nes pasidalinti dvasiniu džiaugsmu, išgyvenimais yra toks pats šventas veiksmas, kaip nešti šviesą savyje ir uždegant kitus eiti kartu ir skleisti šviesą ir gėrį :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pen Gru 02, 2005 10:16 am
Aprašymas WWW
Bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
man tikėjimas irgi (kaip Vigintui) yra labiau kaip būsena, pajautimas, o ne kelias. tikėjimo brolių ir seserų niekada specialiai neieškojau (nebent nesąmoningai). galbūt todėl, kad ir mano tikėjimas niekada nebuvo labai stiprus :roll: bet kai tik maniškis tikėjimas sustiprėjo (paskutiniais metais ypatingai) tai ir bendraminčių ėmė rastis :) tikiu, kad ir be jų mano tikėjimas būtų ne ką mažesnis, bet šitie žmonės taip pat svarbūs. mes kartais būname vienas kitam kaip ramstis ar mokytojas/mokinys.

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Pen Gru 02, 2005 1:46 pm
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 23, 2005 3:36 pm
Pranešimai: 69
Miestas: Kaunas
Standartinė Re: Jūsų tikėjimo kelias
Cituoti:
"Ar reikia bendraminčių man? Manau dabar taip, nes pasidalinti dvasiniu džiaugsmu, išgyvenimais yra toks pats šventas veiksmas, kaip nešti šviesą savyje ir uždegant kitus eiti kartu ir skleisti šviesą ir gėrį :)"


Visiškai sutinku su baltu. O bendraminčiai kažkaip patys atsiranda einant šiuo keliu. Ir tikėjimas lyg būvis, jis nebe tikėjimas jis mano esmė ir gyvenimo pagrindas, aš netikiu, aš žinau. Tai toks kertinis akmuo iš kurio pastatytas visas didelis prasmės ir kelio statinys.


Pir Gru 05, 2005 11:11 am
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Jūsų tikėjimo kelias
marija rašė:
Ir tikėjimas lyg būvis, jis nebe tikėjimas jis mano esmė ir gyvenimo pagrindas, aš netikiu, aš žinau. Tai toks kertinis akmuo iš kurio pastatytas visas didelis prasmės ir kelio statinys.


Man žinojimas tarsi šviesa apšviečianti sąmonę, bet žinojimas kinta, o tikėjimas? Dabar pagalvojau, kad tikėjimas šiaip nuo žodžio "teka", vadinasi irgi kinta :roll: Bet teka tai pastoviai :!: vadinasi tikėjimo kelias, kuris pastoviai kinta, nekinta tik kelias, kaip kryptis į Dievą.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pir Gru 05, 2005 1:23 pm
Aprašymas WWW
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Neseniai Kurono šventykloje Nidoje druwių šviesos keliu žengė 4 žmonės, man įdomu, ką šioje temoje galėtų apie tai pasakyti tie, kurie kitur patiria dvasinius ieškojimus, ir pavyzdžiui Daugminas, kuriam nelengvai sekėsi saugoti savo pirmąją ugnelę.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pir Gru 17, 2007 11:57 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007