Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 12:46 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Bioenergetinė terapija 
Autorius Žinutė
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė Bioenergetinė terapija
Paveikslėlis

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ant Geg 19, 2009 3:11 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
laba diena, Burtoni,
prašau įsileisti į jūsų temą padiskutuoti šia tema


Ant Kov 02, 2010 11:17 am
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
žiburini, rašau jums apie vienos mergaitės patirtį
Gal prieš penketą metų vienos etnošventės metu, savo namuose susipažinau su studente, kuri, kaip paaiškėjo, neturėjo artimųjų lietuvoje ir savaitgalius bei šventes leido bendrabutyje. Pakviečiau ją į savo gausią šeimą, juo labiau, kad netoli jai buvo parvažinėti,
Taip tapo mūsų globotine.Ir štai prieš du metus susirgo ta mergaitė hočkinso limfoma, stadija antra, recidyvas, artimųjų nėr.Imamės mes gelbėti.Mano vyras, žinodamas, kad man negalima liesti ligonio, veža ją į piramidę, Aš nevažiavau tuo metu, bet papasakojo savo patirtį pati ligonė
vienu žodžiu, nieko nejuto, tik šalta,todėl ilgai nebuvo, Pakvietė juos į namus, ten mergaitė visiškai išsiderino.Kai sugrįžo, pastebėjau, kad kažkokia keista, išsiviepus, svaisčioja kažką...
-gulk, -sakau jai
vyras prašo to nedaryti, bet man jau dzin, matau, kad skauda ir dar protas pačiuožes...
paėmiau rankomis tą jos kaklą, storesnį už galvą......pamažu ieškojau židinio,
Židinys buvo tarpumentėj, ką vėliau aptiko tomografu(metastazė tarpuplautyje)
po masažo mergaitė ramiai užmigo, rytą žvali išvyko į ligoninę
tik....mano delnai tai išsipūtė, o vagelės nusidažė tamsiai vyšnine- violetine spalva :lol: :lol:
po trijų dienų pažastyse pakilo po tris limfmazgius, nešiojuosi ir šiandien juos :D
norėjau pateikti šį pavyzdį tam, kad įrodyčiau- ne visiems tinka ir patinka piramidėje
mergaitė daugiau nevažiavo ten, nor vyras įkalbinėjo nuolatos, kai prastai pasijusdavo, norėdavo tik masažo :D
pasveiko
aš ir vėl galvoju, kad visa esmė tikėjime.Jei ligonė pasitikėjo mano rankomis daugiau nei piramidės poveikiu, tai ir rezultatas atitinkamas
ką jūs, Žiburini, manote?


Ant Kov 02, 2010 11:33 am
Aprašymas
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 2:34 pm
Pranešimai: 31
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
ragana rašė:
žiburini, rašau jums apie vienos mergaitės patirtį
Gal prieš penketą metų vienos etnošventės metu, savo namuose susipažinau su studente, kuri, kaip paaiškėjo, neturėjo artimųjų lietuvoje ir savaitgalius bei šventes leido bendrabutyje. Pakviečiau ją į savo gausią šeimą, juo labiau, kad netoli jai buvo parvažinėti,
Taip tapo mūsų globotine.Ir štai prieš du metus susirgo ta mergaitė hočkinso limfoma, stadija antra, recidyvas, artimųjų nėr.Imamės mes gelbėti.Mano vyras, žinodamas, kad man negalima liesti ligonio, veža ją į piramidę, Aš nevažiavau tuo metu, bet papasakojo savo patirtį pati ligonė
vienu žodžiu, nieko nejuto, tik šalta,todėl ilgai nebuvo, Pakvietė juos į namus, ten mergaitė visiškai išsiderino.Kai sugrįžo, pastebėjau, kad kažkokia keista, išsiviepus, svaisčioja kažką...
-gulk, -sakau jai
vyras prašo to nedaryti, bet man jau dzin, matau, kad skauda ir dar protas pačiuožes...
paėmiau rankomis tą jos kaklą, storesnį už galvą......pamažu ieškojau židinio,
Židinys buvo tarpumentėj, ką vėliau aptiko tomografu(metastazė tarpuplautyje)
po masažo mergaitė ramiai užmigo, rytą žvali išvyko į ligoninę
tik....mano delnai tai išsipūtė, o vagelės nusidažė tamsiai vyšnine- violetine spalva :lol: :lol:
po trijų dienų pažastyse pakilo po tris limfmazgius, nešiojuosi ir šiandien juos :D
norėjau pateikti šį pavyzdį tam, kad įrodyčiau- ne visiems tinka ir patinka piramidėje
mergaitė daugiau nevažiavo ten, nor vyras įkalbinėjo nuolatos, kai prastai pasijusdavo, norėdavo tik masažo :D
pasveiko
aš ir vėl galvoju, kad visa esmė tikėjime.Jei ligonė pasitikėjo mano rankomis daugiau nei piramidės poveikiu, tai ir rezultatas atitinkamas
ką jūs, Žiburini, manote?


Kaip jau minėjau pats nesu bioenergetikas ir turiu menką praktinę patirtį... :oops: Tačiau iš to ką esu mokesis ir to ką jūs pasakojate, galėčiau pateikti kelis pastebėjimus.

Pirmiausia apie piramidės vaidmenį šioje istorijoje, tai manau merginai savijauta pablogėjo ne nuo kažkokios specifinės energetikos, o tiesiog nuo oro sąlygų. Pabuvo mergina vėsiasniam ore ir limfmazgiai galėjo jautriai sureaguoti, dėl to galėjo staiga paaštrėti pati liga.

Iš jūsų organizmo reakcijos matyti jog labai lengvai perimate "užsistovėjusią" energiją iš aplinkos. Kaip ir užsistovėjęs vanduo, energija, kurioje nėra tėksmo pradeda "pūti", tai pasireiškia uždegimu organizme. Taigi kai jūs perėmete dali tos energijos, buvusios merginos ligos židinyje, jūms pačiai prasidėjo uždegiminė reakcija - perėmete dali ligos pasekmes. Norint. kad jums neatsilieptų blogai, kito žmogaus gydimas, reikia stiprios energetikos, darniai tekančios jūsų kūnu. Pakankamai stiprios, kad išjudintų perimtą užsistovėjusią energiją, taip galite padėti pašalinti pasekmę. Norit šalinti ir priežastį reikia išjudinti dar ir ligonio kūne estį "kamštį". Savybes tam tikrai turite ir manau galite padėti žmonėms turintiems nedidelių problemų.

Susiveda man du faktai, jūsų organizmo gebėjimas perimti iš aplinkos užsistovėjusią energiją (ir tas faktas, kad kūnas neiškart susitvarko ir atitinkamai reaguoja - uždegimu). Ir, kad nuvykus prie piramidės, jums pakilo temperatūra. Galbūt tai kaipnors susiję. Idomu, ar toj sodyboj kur yra piramide yra katinų ir kaip jie reaguoja į tą statinį. 8)


Ant Kov 02, 2010 6:47 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
Žiburini,
tai pirmieji atsakymai kurių laukiu :D
visų prašau, kas suprantate apie tai- pdėkite man susigaudyti.....kaip galėčiau neperimi, kaip to išvengti/?
paaiškinkit man plačiau
katinai gyvena piramidėje..
jei reikia, parašysiu daugiau :oops:


Ant Kov 02, 2010 7:51 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
:oops: dar truputėlį :oops: tikiuosi paaiškinsite
manote, galiu padėto žmonėms su nedideliais negalavimais.....
labai seniai, prieš dvidešimt metų parvežė seniuką iš onko numirti, stemplės vėžys ketvirta stadija
Teko eiti leisti morfijų....bet nebūčiau aš, :roll: kad palengvinčiau, pradėjau experimentuoti, pragulas išgydžiau, po savaitės pradėjo kalbėti, po mėnesio jau pusę kiaušinio trynio suvalgė, po dviejų mėnesių išvėmė šešis guzus violetinius slyvų dydžio,
Tuo pat metu man teko nešdintis į kauno onko dėl stiprių pilvo skausmų ir čiuopiamo guzo, išoperavo tris violetines slyvas......
seniukas pasveiko, liudininkai yvykio visi gyvi ir daktarai prisimena...tuo metu žodžio "bioenergija"nebuvom girdėję...
nuo to laiko vengiu, tačiau mergaitę emiausi, nes jai tik dvidešimt metų
augalai atgyja, gerai veda daržovės, gėlės- vieni žiedynai, bet susirgęs augalas man nepalieka jokių blogumų, atgyja ir tiek
Gyvūnai taip pat- pasveiksta, bet pati nejaučiu nieko blogo, įdomiausia tai, kad jie šaukia mane :lol: šiandien degutis Žurka(man atvežė jį, nes traukuliai degučiui būna)cypė, atėjau, supratau- šaukia, ištiesiau delną, įsiropštė sunkiai ir ilgai gulėjo delne, vėliau, kai pradėjo dairytis, įleidau į narvelį, miega dabar :D
dabar pavasarį ir vėl kaimynai prašys pasodinti kokius pomidorus, kopūstus :lol: ir manys, kad raganauju.
nu va, parašiau jau daugiau :oops:
padėkite susivokti, suprasti


Ant Kov 02, 2010 9:06 pm
Aprašymas
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 2:34 pm
Pranešimai: 31
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
Kad būtų išvengta pašalinant ligą, jos perėmimo reikia žinoti savo limitus. Kiekvienas žmogus turi igimtą savitą bioenergetinę sandarą, kuri sąlygoja jo galimybes padėti kitiems. Jei turite dovaną ir galite padėti, turite sužinoti savo galimybes. Pradedant nuo mažesnių negalavimų, o jei visdėlto tenka gydyti sunkiau sergančius, patartina atlikti trumputi masažą, galbūt tik paglostyti uždegimo židinį ir palaukti, stebėti kaip reaguoja jūsų organizmas.
Sveikas gyvenimo būdas, mankštelė, įsitempusių vietų atpalaidavimas, masažiukas sau, jogos pratimai - visa tai padeda lengvai ir laisvai energijai judėti jūsų kūnu, bei kelia jos bendrą lygį. Ko pasekoje vis lengviau susidorojame su gydimo šalutiniu poveikiu. Ir dar karteli, surasti savo ribas ir jų neperžengti! Visgi kritiniais atvejais, lieka tik jum spresti. :wink:

Grįžtant prie piramidės tai katinai yra savotiški energo-vampyrai, kurie kaifuoja patekę į stovinčios energijos lauką. Visi žinom kaip jie mėgsta lipti ant sergačio žmogaus ir atsigulti toje vietoje kur yra problema. Taipogi jie mėgsta tas vietas, kur sklinda aukšto dažnio elektromagnetinės bangos. Priklauso nuo to kaip jie elgiasi piramidėje. Kuom neįprastas ar įprastas jų elgesys. Gal ten tiesiog saulutė šildo ir gera gulėti :lol:


Ant Kov 02, 2010 9:28 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
iš kelių pavyzdžių galima spresti, kad mano ribos baigiasi ties vėžiu...nors tiesą pasakėte, man vyksta staigūs uždegiminiai procesai, jokių piktybinių lastelių dar neturiu, tfu, tfu, tfu
vėlgi, savų vaikų ligos rimtos ir ligelės man nekelia problemų
gaila, anksčiau to nežinojau :roll:
šiaip tai smagu padėti žmogui, kuris yra savame rate ir nepapasakos kitiems, tiesiog gera, kai nebeskauda :)
tai ir viskas?/
aha, tos katės...na, pačioj piramidėj nesu mačiusi bidzinėjant ar drybsant katinų, bet ir šuns ten nemačiau, nors visoje teritorijoje jie tikrai trinasi
dar esu pastebėjusi, ne visi katinai geranoriškai nusiteikę pagulėti ant žmogaus ar bent pabūti rankose,
kai kurie to vengia ir net pyksta, čia mano laukiniai juodi nenaudėliai


Ant Kov 02, 2010 9:43 pm
Aprašymas
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 2:34 pm
Pranešimai: 31
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
Dovaną turite, o darbas su augalais padeda atskleisti tokias savybes :D

Pats tik kelis kartus gydžiau artimus žmones ir kelis kart augalus kurie jau buvo benuvystantys. Kai išvažiavau į Norvegiją, visi mano augalėliai nuvyto. Tai sakau meilės pritrūko, arba pamiršo juos palaistyt :) Kaip ir jums iš augalų neperimu jokių neigiamų pojučių, o vat iš žmonių pereina skausmas. Tačiau tokių stiprių pojučių kaip jums neteko patirti.


Ant Kov 02, 2010 9:46 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
a, čia sakote pradėti nuo lengvo masažo...o jūs galvojate kad aš kažką įpatinga darau?
ogi nieko, slenku rankomis kūnu- židinys būna karšta vieta
Žmogui taip pat dega ne tik oda, bet ir gilesni sluoksniai, mano rankos vėsios jei paliesite, bet į delnus iš skaudamos vietos analogiškas karštis, ne šiluma, karštis tikrų tikriausias
mano mažiukas sūnelis, dar šveplavo, jam plėtėsi širdies aorta, kas vakarą masažiukas
o jis vis zurkė
- mama, dega, mama, dega,
o kentėk, kad pasveiktum, tai tik karštis, ne operacija...


Ant Kov 02, 2010 9:50 pm
Aprašymas
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 2:34 pm
Pranešimai: 31
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
Riba yra ne konkreti liga, bet jos gydimo intensyvumas. Tarkim jei nedideli uždegima galite pašalinti iškart, tai gydant plaučių uždegimą reikėtų elgtis atsargiau. Jei po trumpo gydimo seanso jokių neigiamų pojučių neatsiranda kitą dieną galima bandyti prailginti gydimo laiką.


Ant Kov 02, 2010 9:51 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
Ziburinis rašė:
Dovaną turite, o darbas su augalais padeda atskleisti tokias savybes :D

Pats tik kelis kartus gydžiau artimus žmones ir kelis kart augalus kurie jau buvo benuvystantys. Kai išvažiavau į Norvegiją, visi mano augalėliai nuvyto. Tai sakau meilės pritrūko, arba pamiršo juos palaistyt :) Kaip ir jums iš augalų neperimu jokių neigiamų pojučių, o vat iš žmonių pereina skausmas. Tačiau tokių stiprių pojučių kaip jums neteko patirti.

tai man tik tep papuolė,,,,aš gi nėjau special, gydyti..juk sakau, prieš dvidešimt metų apie tai nebuvom nieko girdėje,
na, sykį vištukas paskendo, atsinešė kaimynas užkast, man buvo tik aštuoniolika,
na, toks vargšas, toks negyvas tas vištukas, širdį suspaudė, paėmiau paturėjau rankose, diedukas iškasė duobutę, atsisuko paimt vištuką- o jo tai nėr....nubėgo, ir aš nemačiau, nes jau nuplasnojau kitur,
Niu, stebėjosi paskui, o aš išaiškinau, kad saulutė prikėlė, man taip atrodė :roll:


Ant Kov 02, 2010 9:55 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
Ziburinis rašė:
Riba yra ne konkreti liga, bet jos gydimo intensyvumas. Tarkim jei nedideli uždegima galite pašalinti iškart, tai gydant plaučių uždegimą reikėtų elgtis atsargiau. Jei po trumpo gydimo seanso jokių neigiamų pojučių neatsiranda kitą dieną galima bandyti prailginti gydimo laiką.

palaukit, plaučių uždegimą sėkmingai galima išgydyti antibiotikais, kam čia dar kažką daryt, va, jei nebūtų kitos išeitis...tuomet taip :roll:
jūsų augaliukai mirė iš ilgesio, va
aš jaučiu, kaip jie šaukia paglostyt, palaistyt ar šiaip ko nors, jūs išvykote ir augaliukai kaput, mylėjo jus


Ant Kov 02, 2010 9:59 pm
Aprašymas
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Ant Rgs 29, 2009 2:34 pm
Pranešimai: 31
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
Karštis jaučiamas iš delnų nusako jūsų stiprią energetiką, kiek teko susiduti, tik tikrai stiprūs bioenergetikai pasižymi tuo, kad pacientas jaučia karštį. Nemanau, kad man jus mokyti :oops: Su jūsų galimybėmis, reikėtų kalbėtis su žmonėm, kurie tuo užsiima ir turi platesnės patirties. Jei norite tai lavinti. O gal ir savo antpiliukus meginate kaipnors įkrauti? :wink:


Ant Kov 02, 2010 10:00 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
tai dabar pagalvosiu, kas man paaiškėjo :roll:


Ant Kov 02, 2010 10:01 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007