Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 1:37 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Bioenergetinė terapija 
Autorius Žinutė
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
Baltas rašė:
Niekas jūsų šarlatane nevadino, tikiuosi suprasite ką rašiau apie veiksmus, kurie taip įvardinami, nesuasmeninkit ir nepritempkit tai, ko nėra. Bioenergoterapija yra 2 lygmuo, pirmas yra žolininkystė, o 3 jau skiriamas dvasinei sferai užkalbėjimams. Toliau seka maldos ir.t.t. Jei mane suprasite teisingai, nepulsite reaguoti į tam tikras sakinių konstrukcijas, gal ir rasim bendrą kalbą :)
Ką jūs vadinate limfmazgiais, gal turite omenyje popilomas?

:lol: aš puikiai jus supratau, nesirūpinkite, tikrai jus gerbiu ir net nemanau įsižeisti dėl teiginių , išsakomų apskritai,
limfmazgiai mano yra pažastyse, prie viso to užsiauginau daugybinę mastopatiją, bet, tarsi nujausdama, buvau pasirinkusi laukinių nakvišų sėklų, tokiu būdu su medetkomis nuraminau krūtų skausmą, limfmazgiai sėdi, tegu juos velniai, kai sunkiau padirbu, dešinė ranka ištinsta...nieko piktybinio, temperatūra kol kas nekyla
išbaidėte Žiburinį, man labai malonu buvo dalintis su juo :roll:
juk neturiu nei kam apsakyt, nei ko paklausyt


Ant Kov 02, 2010 11:24 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
Atsiprašau, kad įsikišau, atsiprašau Žiburinio. Suprantu norą pasidalinti samprotavimais, bet nemanau, kad samprotavimai galėtų jums padėti jau vien dėl to, kad Jūsų patirtis nuo Žiburinio yra milžiniška. Bet sutinku, kad jis geras pašnekovas. Juk pradėjot apie povilo piramidę (nors čia ne ta tema), o perėjot jau prie tinkamos :)
Siūlau sukurti savo temą, pavadinti pagal norimą diskusiją ir šnekėtis. Nebūtina ieškoti panašios, o ten prirašinėti bet ką. Juk jūs dabar atsidarote tas temas, apie kurias tikitės perskaityti būtent tai, kas pavadinime. Dabar gausis taip, kad kiti atsidarys apie bioenergetiką, o skaitys apie Merkinės pabaisą :lol:
Beje, prisijunkit prie skypo BALTAI.LT ten žiburinis dažnai būna.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ant Kov 02, 2010 11:37 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
:oops: ai..ką aš čia kursiu, kažin, Burtonis nesupyko/?
pamaniau, kad bus tinkamiausia tema apie energijas...
na, negaliu pasakyti ,kad mano patirtis kažin kokia, galiu tik atpasakoti, o teigti ir įrodinėti- niekaip, noriu suprasti ir man naudingi tokie pokalbiai
o dabar tas skype, tai kur ir kaip? čia paieškoti skypėje kontakto?
gerai, bandau


Ant Kov 02, 2010 11:43 pm
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Bioenergetinė terapija
ragana rašė:
:oops: ai..ką aš čia kursiu, kažin, Burtonis nesupyko/?

Čia niekas ant nieko nepyksta :lol: Kiekvienas žmogus savitas, turi savo nuomonę, bet skirtingai reiškia. Jei temos pradės šakotis į kelias, atskirsim, todėl nebijokit ir savas temas atidaryti, o padalinti temas yra adminų darbas :)

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pen Kov 05, 2010 2:04 am
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007