Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 1:38 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
"raganos" sapnai 
Autorius Žinutė
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė "raganos" sapnai
sveiki, man buvo vos ketveri metukai...(noriu pradėti nuo nepaprastų sapnų ir nuo pačių ankstyviausių)
Sapnuoju labai žalią, aukštą krantą(tarsi gilaus kanalo krantas), eina mergina jauna, ryški ,pusilgė raudona suknelė plaikstosi vėjyje....ir šoku iš miego, siaubo apimta, rėkiu ilgai, nuraminti neįmanoma
pojūtis toks
aš- žemė, kai sukandu dantis, -(tai kalnai)jie trupa, byra uolos, ritasi žemyn akmenys, tamsu, chaosas, esu apimta siaubo
tais laikais,šešiasdešimt seštaisiais televizijos nebuvau regėjusi,
tai kartojosi beveik metus kiekvieną naktį, močiutė išbandė viską, ką mokėjo ir girdėjo, aš bijojau užmigti, tai įvykdavo lygiai dvyliktą nakties
vėliau susivokiau maža galvele, kad turiu nutraukti tą košmarą, kitaip išprotėsiu
pabandžiau valdyti situaciją mintimis
aš miegu, pamatau merginą, einančią krantu ir iš visų jėgų stengiuosi prabusti, atsimerkti
pavyko sykį, ir vėl nepavyko, pavyko kitą sykį....ir vis dažniau pavykdavo, kol atsikračiau to
lygiai tokį patį jausmą išgyvenau nemiegodama, kamuojama trisdešimt devynių- keturiasdešimties laispsnių temperatūros, būdama jau augusi mergina,
supratau, kad turiu valdyti, vyti šalin, keisti mintį, juk nemiegu.....stengiausi tai daryti, bet vistiek mane aptiko vaikštančią kambaryje rankomis,
Niekaip nesuprantu, kaip galiu stovėti ant rankų- juk tikrai nemoku,
retais atvejais jausmas primena, kad tai buvo......bet nuvejamas šalin
tai pirmasis pasakojimas
Baltas ir vėl žinos atsakymą


Tre Kov 03, 2010 2:08 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
labas rytas
jei ne atsakymas, tai ir pasvarstymai jūsų išmintingi....nuoroda kur link tiesa turėtų gyventi :roll:


Ket Kov 04, 2010 10:07 am
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
Virsmas. Siela mato savo naują kūną. Nenoras tapti mergina. Žemė paliko žinojimą apie šaknis ir kas iš jų išauga. RAUDONI RŪBAI UGNIES DVASIOJE GYVENTI PASIAUKOJAMAI.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pen Kov 05, 2010 1:58 am
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
:shock: o dieve :shock: Burtoni........tai mano kelias
kai įsisąmoninsiu jūsų atsakymą, rašysiu kitą....., turiu išgyventi tai ką pasakėte iš naujo,
dabar supratau, kodėl mano likimas dėl kitų.......
mergina?iš tiesų- aš vyriško charakterio....oi :shock: :roll: einu mąstyti


Paskutinį kartą redagavo Virgo Pen Kov 05, 2010 12:59 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Pen Kov 05, 2010 9:43 am
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
mąstau garsiai.....
nuo mažens teko pačiai savimi rūpintis ir ginti save, augau pas močiutę, kuri perdavė žolynų paslaptis, tačiau mirė man sulaukus vienuolikos metų, gatvėje daug namų, daug šeimų- tačiau vaikai- visi berniukai, žaidžiau karą, mušiausi.....lėlių neturėjau
draugai- vyrai, hmmm, sunku su moterimis susikalbėti :roll: šeimoje esu tik viena moteris- visai smagu :roll:
nuojauta siaubingų išgyvenimų mane vertė rėkti sapne, turbūt bus taip
nuo šių metų pradžios vėl kamuoja nuojautos, visi gyvena, skuba, planuoja, o aš ne.Bijau kad nereikalinga..dažnai galvoju, mano studentas per vargą, skurdą siekia mokslo užsispyres, o galėtų jau dirbti ir nejaustų nepritekliaus bent šiandien.Ar bus reikalingas jo išsilavinimas ateity, jei ......tiek to, labai jau bjaurios nuojautos
pati gyvenu šiandien ir tik šiandien, Anksčiau žinojau planus, kėliau sau tikslus ben penkmečiui,
Nemoku uždirbti pinigų, o jei ir galiu uždirbti, man pasirodo nesąžininga..
turiu prisipažinti, noriu pasitraukti į miško sodybą, tik to dar šeimai nesakau- nesupras
noriu viena būti...e, ta tik norai- nepavyks, reikia daug dirbti, kad dar vienus metus vaikai galėtų mokytis, paskui matysim
niu, va, kokią žioplę turite savo bendruomenėje :D
labai ačiū, burtoni :D


Pen Kov 05, 2010 10:11 am
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
tęsiu toliau saves pažinimą, tai ne prisistatymas, tai bandymas suprasti savąją misiją, tikslą, dėl kurio gimiau.Jūs padedate man tai suprasti ir jūsų atsakymai man atrodo tokie teisingi, taip prilimpa....(atsiprašau, pasvarstymai, kaip Baltas jau kartą įspėjo)
ir vėl dar vaikystė, ikimokyklinis amžius, bet jau po to sekinančio sapno
Prabundu rytais sename namelyje, kambaryje, langai į rytus.Miegu ant kanapos, atlošas atsuktas į kambario erdvę, kad nmeiškrisčiau naktį.Tos kanapos spyruoklės girgžda vos sujudėjus.
prabudusi matau (jei giedras rytas)daug geltonos šviesos, užlietas visas kambarys, žinoma, kas čia tokio, visi tai mato...
Saulės spinduliai tiesūs kaip stygos, materialūs, plonyčiai.....mane budinatokie labai šilti, gal net karštoki, žaidžia, mane baksnodami, tai trumpėja atsitraukdami, tai pailgėja, norėdami bakstelėti...gražu, man linksma, keliu galvą pro atlošą pamatyti daugiau....
cinnnnn, -garsas, tarsi krikštolo taurės , .....ir tiesiai pro stiklą, kiaurai pupt mažas žmogutis, tiesiai į pūkinio paparčio vazoną, rankelėje juodas skėtis su rankena, ilgas, pasikabines ant kitos parankės kėdutę su atlošu, berods metalinė, kėdutę pasideda, skėtį pakabina ant paparčio šakelės, pats atsisėda, koja ant kojos, rankytės ant kelių, pats apsirenges juodomis kelnėmis, juodais bateliai, frakas su kregždės sparniukais juodas, peteliškė po kaklu juoda ,marškiniai balti, juodas cilindras ant galvytės, kartais cilindrą pakabindavo ant šakelės....ir sėdi(paaiškinimas, realybėje nebuvau mačiusi tokių drabužių, televizijos nebuvo dar namuos)
o žiūriu išvertus akis, o smalsu, o jau kaip norisi pabendrauti....vos sujudu, tos bjaurybės spyruoklės drrrrnnnn.........žmogiukas staiga pasuka galvą, pamato mane, moment stveria skėtų, kėdę, cilindrą ir.....cinnnnn, kiaurai stiklą saulės spindulio tiltu dingsta
nieko nepamišdavo, nieko nepalikdavo, ženklas žemėje kėdutės kojų, toks mažytis, kad tik žinodama, galėjau įžiūrėti mažas skylutes
niekas manimi netikėjo, o aš laukdavau ir aplankydavo, bet bijojo manes,
pasidalinkite savo mintimis, prašau :)
tai mano vaikystės pasaka, vieninteliai džiaugsmai...


Pen Kov 05, 2010 12:24 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
ragana rašė:
tęsiu toliau saves pažinimą, tai ne prisistatymas, tai bandymas suprasti savąją misiją, tikslą, dėl kurio gimiau.Jūs padedate man tai suprasti ir jūsų atsakymai man atrodo tokie teisingi, taip prilimpa....(atsiprašau, pasvarstymai, kaip Baltas jau kartą įspėjo)
ir vėl dar vaikystė, ikimokyklinis amžius, bet jau po to sekinančio sapno
Prabundu rytais sename namelyje, kambaryje, langai į rytus.Miegu ant kanapos, atlošas atsuktas į kambario erdvę, kad nmeiškrisčiau naktį.Tos kanapos spyruoklės girgžda vos sujudėjus.
prabudusi matau (jei giedras rytas)daug geltonos šviesos, užlietas visas kambarys, žinoma, kas čia tokio, visi tai mato...
Saulės spinduliai tiesūs kaip stygos, materialūs, plonyčiai.....mane budinatokie labai šilti, gal net karštoki, žaidžia, mane baksnodami, tai trumpėja atsitraukdami, tai pailgėja, norėdami bakstelėti...gražu, man linksma, keliu galvą pro atlošą pamatyti daugiau....
cinnnnn, -garsas, tarsi krikštolo taurės , .....ir tiesiai pro stiklą, kiaurai pupt mažas žmogutis, tiesiai į pūkinio paparčio vazoną, rankelėje juodas skėtis su rankena, ilgas, pasikabines ant kitos parankės kėdutę su atlošu, berods metalinė, kėdutę pasideda, skėtį pakabina ant paparčio šakelės, pats atsisėda, koja ant kojos, rankytės ant kelių, pats apsirenges juodomis kelnėmis, juodais bateliai, frakas su kregždės sparniukais juodas, peteliškė po kaklu juoda ,marškiniai balti, juodas cilindras ant galvytės, kartais cilindrą pakabindavo ant šakelės....ir sėdi(paaiškinimas, realybėje nebuvau mačiusi tokių drabužių, televizijos nebuvo dar namuos)
o žiūriu išvertus akis, o smalsu, o jau kaip norisi pabendrauti....vos sujudu, tos bjaurybės spyruoklės drrrrnnnn.........žmogiukas staiga pasuka galvą, pamato mane, moment stveria skėtų, kėdę, cilindrą ir.....cinnnnn, kiaurai stiklą saulės spindulio tiltu dingsta
nieko nepamišdavo, nieko nepalikdavo, ženklas žemėje kėdutės kojų, toks mažytis, kad tik žinodama, galėjau įžiūrėti mažas skylutes
niekas manimi netikėjo, o aš laukdavau ir aplankydavo, bet bijojo manes,
pasidalinkite savo mintimis, prašau :)
tai mano vaikystės pasaka, vieninteliai džiaugsmai...

Rytinės saulės spindulys tinklainėje gali atspindėti mažą juodą taškelį, tai dažnai būna tik pramerkus akis. Akis judinant, juodas taškelis šokinėja, tarsi gyvas, o kai jį nori pamatyti, jis vis pajuda šonan. Mes matome ant akies esančius darinius.
Vizualizacija ir įsijautimas sukuria siužetą, kurį norite matyti. Šeimoje dėmesio trūkumas jums, poreikis bendrauti sukuria iliuzinius personažus.
Staigus netikėtas garsas (lovos spyruoklės) nutraukia viziją, toks psichinis mechanizmas. Lieka nostalgija, vienintelis įsivaizduojamas draugas, kuris padeda išgyventi niurioje kasdienybėje. Ši savybė yra pagrindas kūrybingumo. Jis atsiskleidžia vėliau per piešimą. Toliau jūs jau viską žinote. Beje, burtininkai be šios savybės negalėtų daug ko matyti :) Nenorėjau sugriauti vaikystės pasakos, bet ją subrandinti kitai pasakai, apie žolininkę, kuria pravardžiavo ragana :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Šeš Kov 06, 2010 2:15 am
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
viskas taip gražu :D tik nesu burtininkė :D
tai ir liko vaikystės prisiminimai, juolab, kad dažnai būdavau visai viena.....jei nematydavau personažų, tai augalų ant palangės buvo, dar gyvūnėlių ir vabzdžių visokių
vėliau kažką parašysiu, bet iš vaikystės nieko daugiau pasakiško nėra
ačiū :D


Šeš Kov 06, 2010 10:40 am
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Mūsų SAPNAI
kitas įdomus sapnas, ko gero su potekste :D
man dvidešimt aštuoneri, guliu kaune onko po peracijos, čia po to senuko išgijimo, Taigi, guliu, jau savaitė- niekaip nepasikeliu, sapnuoju
turgus rytuose, žmonių masė, visi apstoję prekystalius, šūkauja, derasi, šurmuliuoja, man nieko nereikia tam turguje, einu palengva ir žiūriu - stovi vyras nugara į mane, drabužis baltas, plaukai ilgi......aš paliečiu jo alkūnę ir klausiu
-jėzau, čia tu?
pasisuka į mane ir taria
- aš
atsibudau :D , tą patį rytą jau stojausi ant kojų..


Šeš Kov 06, 2010 11:16 am
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: "raganos" sapnai
kažką sapnavau ir šiąnaktį, žinoma....neprisimenu, labai gaila :roll:
žiūrėjau filmą "pražūtingas mėnulis", vėlai šiaip taip iki lovos dasikasiau, vyturys aš, ne pelėda, labai sudėtinga nemiegoti nuo dvidešimt antros valandos :roll:
nežinau ,ką sapnavau :oops:
lai Baltas iš paveikslų nuspres...o :shock: vakar nutapiau dar vieną, jei tai fatališka diena- prašau spresti mano vardą iš paveikslo paskutinio, įkelsiu prie kitų


Pir Kov 08, 2010 1:35 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: "raganos" sapnai
sveiki, susirgau gripuku, štai, pirmoji jaunaties diena.Oi Burtoni, nakties sapno nepamenu, bet rytą dar kartą užmigau, dzie tu mano, atsibudus ko nenumiriau iš baimės :roll: nudžiugau apsičiupinėjus savo lovoje
taigi, sapnuoju, kad man atneša naujagimį, žiūrau akis išvertus :shock: sako
-čia jūsų kūdikis :roll: ,
o jieeeee, galvoju :roll: išvystau- :o nugi mergaitė :o oi...reik maitinti.....žiūriu krūys sveikos pilnos pieno, bandau pamaitinti, o ta mergaitė auga, sulig kiekvienu gurkšniu vis auga akyse, jau kaip penkių metų vaikas, jau ir vėl didesnė :o šakės- atsibudau
tfu, saugok dieve ........
aa, dar apsidairiau kambaryje, nešvaru, pamaniau apsitvarkysiu, bet pabudau :D


Pir Kov 15, 2010 4:13 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: "raganos" sapnai
Tai jūs ir esate tas naujagimis :)))) Norite tokio naujo vardo? :roll:

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pir Kov 15, 2010 8:46 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: "raganos" sapnai
:D ooo, mergaitė? :shock:
bet juk aš esu virginija- virgo(mergaitė) :roll:
taip, žinoma, tai mano vardas
sutinku, jei tai turėjote omeny :D
bet man keturiasdešimt septyneri :D


Pir Kov 15, 2010 9:53 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: "raganos" sapnai
Virsmai vyksta per atgimimą tiek sąmonės, tiek jausmų, ir kūno taip pat, čia ne apie biologinį amžių kalba. Jūs savyje nešiojate naują kūdikį, kuris trokšta pažinimo ir greit auga. Tai jūsų siela trokšta stiebtis į šviesą.
Naujas slapyvardis gali būti ir Virgo.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pir Kov 15, 2010 11:09 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: "raganos" sapnai
tai pirmyn :D , o tai "mergaitė" kažkaip juokinga butų :lol: prisiminiau- dėstytojas vienas šaukdavo mane taip :lol: sakydavo, kad iki numirsiu būsiu mergaite


Pir Kov 15, 2010 11:12 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007