Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 10:09 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Paveikslų energetika 
Autorius Žinutė
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Paveikslų energetika
gal galėtumėt nusakyti kas nors paveikslų energetiką, ar teisingai elgiuosi, dovanodama kitiems žmonėms,
Dovanoju tik man įpatingiems :oops:


Ant Kov 02, 2010 11:47 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Paveikslų energetika
:shock: vau...kas čia :roll:


Tre Kov 03, 2010 11:45 am
Aprašymas
senbuvis(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bal 11, 2007 10:23 am
Pranešimai: 61
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Paveikslų energetika
Ragana susidvejino?

_________________
Geriau sudegti, negu supūti.


Tre Kov 03, 2010 11:49 am
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Paveikslų energetika
čia Baltas :D , supratau :D
aha, jei įkelčiau failus kelių paveikslų mano tapytų, ar galėtumėte nusakyti ką jie skleidžia?
dovanoju iš dėkingumo žmonės, už tai kad jie yra mano aplinkoje, už tai, kad jie aplamai yra
Noriu žinoti ar gerai darau, ar nepakenksiu


Tre Kov 03, 2010 11:55 am
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Paveikslų energetika
ragana rašė:

aha, jei įkelčiau failus kelių paveikslų mano tapytų, ar galėtumėte nusakyti ką jie skleidžia?
dovanoju iš dėkingumo žmonės, už tai kad jie yra mano aplinkoje, už tai, kad jie aplamai yra
Noriu žinoti ar gerai darau, ar nepakenksiu

Dėl temos skėlimo tai natūralus dalykas, kai pokalbiai išsivysto ir išsišakoja, tada adminai skelia temą ir užvardina naują, tad nesistebėkit, taip bent palaikoma kažkokia tai tvarka.
Forume nėra draudimo kelti nuotraukas ar kitus failus, kam tada forumas Tik yra temų, kuriose tai uždrausta programiškai, tad tiesiog nerasite mygtukų ar fukcijų kaip įkelti.

Paveikslas pakenkti gali tada, kai žmogus dovanoja ką nors su tikslu pakenkti. Kitu atveju jūsų paveikslas atspindi jūsų pasaulėjautą ir spalvinę gamą, kuri gali turėti psichologinį poveikį jaučiant emociškai tam tikras nuotaikas. Jei paveikslas yra šviesus, jo energoinformacinė struktūra bus teigiama ir priešingai. Bet pradėjus piešinyje modeliuoti prasminius ženklus, figūras, linijas bei taškus, viskas gali apsiversti. Sakykim piešiate baltą giltinę ir juodą vaiką (pvz. negriuką) šviesus koloritas įgaus kitą prasmę. Todėl:
1. Piešinys spinduliuoja tai, ką žmogus perteikia spalva, forma, prasminiu turiniu;
2. piešinys veikia mintis, emocijas ir jusles;
3. piešinio poveikį žmonės mato, jaučia ir išgyvena individualiai;
4. tai, kaip spinduliuoja, į ką veikia ir koks galimas poveikis jaučia sensityvai (ekstrasensorinė ypatybė).
Kas jus domina: įspūdis, vertinimas ar analizė? Įspūdžiais manau visi gali pasidalinti, vertins visi pagal savo skonį, o analizė yra užsakoma, kur jūs gausite kiek įmanoma pilnesnį "vaizdą" apie piešinio poveikį.

Beje
ragana rašė:
... įpatingiems :oops:

Ypatingiems rašoma be nosinės ir su Y ilgąja.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ket Kov 04, 2010 1:18 am
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Paveikslų energetika
analizė sensityvo
žmogaus įspūdį pati matau.....todėl vos kelis teturiu namuose.....
įdomiausia, kad tai ne profesionalo darbai(esu vaizdinės agitacijos dailininkė, šiais laikais vadinama dizainere)tapybos nesimokiau, aš ir nežinau kodėl tapau aliejumi, ....man šišas užeina :oops:
sakykite, o kiek daug turėčiau pervesti pinigėlių už paveikslo bent vieno analizę :oops: ?


Ket Kov 04, 2010 10:14 am
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Paveikslų energetika
ragana rašė:

sakykite, o kiek daug turėčiau pervesti pinigėlių už paveikslo bent vieno analizę :oops: ?

Tai klauskit to, kas užsiima šiuo verslu. Aš neužsiimu. Matot, yra žmonės, kurie naudoja žinias ir iš to pragyvena, aš esu mokytojas, todėl galiu mokyti.
Šiaip palietėt gan jautrią visų sensityvų vietą, tai atlygis už sensorinę informaciją. Daugelis pasirenka aukos variantą. Klientas tiesiog pats nusprendžia arba pasiūlo, tokiu būdu išvengiama štai kokių dalykų:
1. Neatsiranda konkretus skaičius, dėl ko sensityvas galėtų manyti per daug/per mažai;
2. Sensityvo prašoma pagalba, o ne užsakymas už pinigus, todėl jis savo viduje nesusiduria su dilema, ar galim imti už tai pinigus;
3. Nemokamai sensityvas gali ir nedirbti, kadangi yra atskirų sričių, kur jis turi kažką aukoti vardan pagelbėtų. Auka gali būti labai didelė, todėl daugelis tiesiog nerizikuoja. O pasiūlius auką tarsi prisiimama dalinė aukos atsakomybė. Auka nebūtinai piniginė, kartais sensityvas turi apeigos metu kažką paaukoti, kad pasiektų rezultatą, nes kreipiantis į aukštesnes jėgas , dvasias ir dievus turi kažką paaukoti. Kitaip gali pažeisti pusiausvyrą. Čia tiesiog kita tema, bet aiškumui nusakau priežastis.
Jūsų atveju jums smalsu kokį poveikį turi vienas ar kitas piešinys. Noriu pasakyti, kad aš virtualioje erdvėje daug ko neatskleidžiu, nes tai ne viešos žinios, kurios gali atnešti bėdos tiems, kurie puls jas naudoti nesuprasdami viso mechanizmo.
Jei kažkodėl norite, kad aš tai atlikčiau, tiesiog galiu pasiūlyti pasidalinti tam tikromis patirtimis, bet tam reikia jūs įleisti į uždaras temas, kur galim tai aptarti. O realiausia tai galim atlikti tik gyvai susitikus.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Ket Kov 04, 2010 2:48 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Paveikslų energetika
mm, taip, visų pirma nepažįstate manes, antra- pirmam sutiktam tikrai neatskleidžiamos subtilios žinios
Tai ne žolyčių receptai, kad būtų galima patarinėti internetu
Gerai, daugiau neuždavinėsiu panašių klausimų :)


Ket Kov 04, 2010 2:58 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Paveikslų energetika
neatsitiktinai susirūpinau paveikslų energetika
mano viena paveikslas dingo- liko blyškūs kontūrai
ta pati technika, tos pačios sąlygos......bet išnyko, aš jį ir vėl pertapiau, prisilaikydama tų pačių kontūrų, atkurdama tai kas buvo
tai vienuolės faustinos regėjimas, kristus su dviem spinduliais, išeinančiais iš širdies
dabar ir vėl kabo ant sienos,,,,kiek ilgai/?


Šeš Kov 06, 2010 2:40 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Paveikslų energetika
Pabandykit kokį vieną įkelti. Jei norit, galit ir per pokalbių svetainę BALTAI.LT Pabandysim kai ką paanalizuot.
Matot, jūs prakalbot apie šventųjų tapymą, tai specifinė tema, tai ne šiaip paveikslai, tai dvasinio pasaulio struktūros ir jų turinys per tarpininkus dailininkus. Jei esate katalikė ar tiesiog krikščionė, bet užsiimat raganavimo verslu, jūsų tapyba gali būti "paranormali", kitaip tariant pats paveikslas gali tapti teigiamais arba neigiamais vartais į anapus.
Kas liečia spalvų išblyškimą (jei tai ne saulės poveikis), vadinasi kažkas vyksta jūsų aplinkoje, kur susipjauna šventųjų mitologemos ir jūsų, kaip tikinčiosios dvasinė aplinka.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Šeš Kov 06, 2010 5:00 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Paveikslų energetika
šiame skyriuje negaliu prikabinti failų- taip parašyta, tapau išskirtinai tik sakraline tema, neseniai pradėjau portretus, esu katalikė, vaikai išmokyti tikėti dievu, tačiau esu....................pagonė :oops: žemės dukra, apie žemę galėčiau epopėjas kurti, tai nuostabiausia, ką aš matau, jaučiu
žemė- motina
žemė - gyvybė
žemė- maitintoja
ir taip toliau...................
neatsiejama nuo žemės yra saulė, tai mano energija, be saulės aš niekas, egzistuoju.....bet ne gyvenu
tai ne katalikiškas požiūris, bet visa tai suderinu savyje, kaip vienintelio visatų valdovo kūriniją, pas kurį mūsų kelias per sūnų Jėzų
tai tiek trumpai


Šeš Kov 06, 2010 5:08 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Paveikslų energetika
Baltas, ką jūs į tai?
aš prirašau man rūpimų klausimų......ir ateinu prie kompiuterio būtent tada, kai Baltas "online"...jau ketvirtą kartą pastebėjau :roll:
ahaa, naudojuosi telepatija :lol: :lol: :lol: :lol: tik nevokiu kaip :lol:


Šeš Kov 06, 2010 5:11 pm
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Paveikslų energetika
ragana rašė:
šiame skyriuje negaliu prikabinti failų- taip parašyta,

Baltuose yra parodyta, kaip kitaip įkelti paveiksliuką
http://www.baltai.lt/phpBB/viewtopic.php?f=6&t=932

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Sek Kov 07, 2010 2:09 am
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: Paveikslų energetika
........aš esu mokytojas, todėl galiu mokyti....
Baltas, ar žinote prasmingesnį gyvenimą nei mokytojo?? :shock:


Sek Kov 07, 2010 3:25 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Paveikslų energetika
Padariau, kad BIOENERGETIKOS skyriuje galima būtų prikabinti savo dokumentus.
ragana rašė:
Baltas, ar žinote prasmingesnį gyvenimą nei mokytojo?? :shock:

Taip, nes prasmė yra visur, kadangi prasmingumas negali būti prasmingesnis. Prasmės sąvokos esmė yra GYVENIMAS ir jo sklaida. Štai jūsų realizacijos prasmė yra kūrybingumas per paveikslų piešimą, kitam tai gali būti vaiko auginimas, kitam tai verslo darymas. Svarbu, kad žmonės norėtų gyventi, veikti, kurti ir judėti pirmyn :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pir Kov 15, 2010 1:43 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007