Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ant Kov 19, 2024 5:35 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
vizuali kūryba 
Autorius Žinutė
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė vizuali kūryba
radau vietą kur gali kabinti failus
Mielas Baltai, prašau peržiūrėkite ir pateikite savo išvadas, nesvarbu malonio ar nelabai man, aš vistiek tapysiu, kai tik šišas užeis


Prikabinti failai:
diary_4b6413c6abd6e.jpg
diary_4b6413c6abd6e.jpg [ 22.17 KiB | Peržiūrėta 11497 kartus(ų) ]
Šeš Kov 06, 2010 6:40 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
:D portretas mažojo gitaristo :D


Prikabinti failai:
sau.jpg
sau.jpg [ 80.48 KiB | Peržiūrėta 11486 kartus(ų) ]
Šeš Kov 06, 2010 6:51 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
paskutinis....tain tasai, kuris dingo
šiaip visi darbai dirbti aliejumi, perku rusiškus dažus, skiedžiu senoviškai- sėmenų aliejumi,
šį paveikslą pertapiau lygiai taip kaip buvo, kontūrai buvo išlikę, ikonos tipo veidas .......buvo ir išnykusiam ir šitam pavyko atgaminti :oops:


Šeš Kov 06, 2010 6:58 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
Baltas, jei panorėsite, žinoma, neprieštarausiu, jei ištrinsite šitą temą...kai peržvelgsite darbus
tapybos nesimokiau- būkite gailestingi ma dėl techninių klaidų :oops: :oops: :oops:
paskutinis failas
tai ragana kleve priešais mano namus, tiesiog daėdė ,užkniso tuo metu regioninė tv, ankstyvą pavasarį toptelėjo mintis susikalt karkasą ir įkelt save į klevą.....
pavyko, nesakykit :lol: :lol: :lol: :lol: užsienio turistai sustoja ir filmuoja(gyvenu prie kelio link lenkijos) :D


Prikabinti failai:
ragana.jpg
ragana.jpg [ 96.19 KiB | Peržiūrėta 11486 kartus(ų) ]
Šeš Kov 06, 2010 7:04 pm
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: vizuali kūryba
Įdomūs darbai, nors ir krikščioniškoj dvasioj. Paskutinis tai sukėlė gerų emocijų :shock: :lol: :shock:
Vienas prašymas, jei mokat ir galit, sumažinkit nuotraukas, tik tada įkelkit čia, nes per dideli failai forumui.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Sek Kov 07, 2010 2:21 am
Aprašymas WWW
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 27, 2009 11:51 am
Pranešimai: 42
Standartinė Re: vizuali kūryba
Jūs gydot žmones kažkodėl pagalvojau jog rasiu nors vieną piešinį kaip tai matot, girdit ar jaučiat. Man darbai pasirodė "neišgyventi" ir "neišjausti". Va tas medis tai tvarkoj :lol: . Lengva kritikuoti :roll: .


Sek Kov 07, 2010 3:53 am
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
sveiki, Burtoni, man itin sunkoka kompiuteriu dirbti... :oops: nelabai ką moku, bet jei galite, padarykite tvarką, kai kuriuos sumažinau, net neatseku kaip pavyko, ir tai tik paveikslo fragmentai išėjo :oops:
apie paskutinę fotografiją....spontaniškai padariau,
Vis skambina tv ir prašo pasimatyt, pafilmuot, aš mandagiai išsisukinėju....kol aršiai pasakiau
-duokit ramybę, -ir įkėliau raganą
Tuomet lazdijų žurnalistė klausia
-o ką čia reiškia?
- čia aš girta in duris nepataikiau, -atsakiau...ale tik pabandyk parašyt....straipsnio nebuvo :lol: :lol: :lol: bet, praeinantys ,pravažiuojantys smagiai pasijuokia :D
TZU, ačiū..jei ir gydau ką, tai tik žolynais, aprašinėjau vienetinius atvejus, suprantu, kad man tai uždrausta.
įduotas pažinimas žolynų, tai tuo ir naudojuosi :D ačiū už mintis


Sek Kov 07, 2010 9:31 am
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
oi, visai kitaip žiūrisi :D kaip natūroj,
labai ačiū už sumažinimą, laukiu Balto komentarų :roll:
gal jie labai negeri, kad nerašo Baltas :roll: arba dar nerado laiko :roll:


Pir Kov 08, 2010 9:57 am
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
vakar dieną tapiau, gal būt nuspresite iš šio vakarykščio darbo, koks turėtų būti mano vardas....sapno negaliu prisiminti :roll:


Prikabinti failai:
diary_4b94d7230eb27.jpg
diary_4b94d7230eb27.jpg [ 19.76 KiB | Peržiūrėta 11481 kartus(ų) ]
Pir Kov 08, 2010 1:58 pm
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: vizuali kūryba
Papasakokit, kodėl jūsų kūryboje dominuoja kristus, kodėl jo gyvenimas ar kažkas kita jaudina jūs emocionaliai?

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ant Kov 09, 2010 1:58 pm
Aprašymas WWW
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
laba, galvoju, kodėl.. :roll:
visų pirma, nuo mažos buvau mokyta tikėjimo tiesų, pirma pažintis su menu buvo bažnyčios paveikslai, skulptūros
antra, mokykloje dievą neigė, tuo metu buvo pas mus kunigas tamkevičius, jis ir ruošė mus vaikus visiems sakramentas, draudė piešti dievą, o mokykloje to reikalavo.....dvejetus kaip arklius tempiau vis nenupaišydama dievo..
trečia ,NT skaitau kaip žydų istoriją, aplamai domiuosi istorija tautų, žydų įpatingai mane traukia paslaptimis, kodėl žydai yra išrinktoji tauta?
ketvirta, sakralinė tema man patinka, įsimenu matytus paveikslų fragmentus, skaitau norima tema evangeliją daug kartų ir bandau tai perkelti į drobę, dar ir todėl, kad tai nėra populiarus siužetas, nedaugelis sugalvoja tapyti evangelijas
kas dar?? :roll: pagonybė yra lietuvio šaknys, baltiškumas tai kultūra, bet katalikybė taip pat dalis lietuvio kultūros
esu žemietė, niekaip nevilioja manes žvaigždės, pagonė- katalikė, ir tai suderinu savyje
laukiu Balto :(
ar atsitiko kas? gal bent moraliai galiu palaikyti ? :roll:


Ant Kov 09, 2010 2:52 pm
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 1178
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: vizuali kūryba
Baltiškam forume jūsų tematika gali būti nepopuliari. Žydų misticizmas šitam forume yra aptariamas tik porą vietų. Pagonybė čia tiek pat nepalaikoma, kaip ir kristianizacija. Pagonybė nėra tikėjimas, vadinasi nėra ir tikėjimo pakaitalas. Baltiškumas nėra vien kultūra. Kultūrą formavo pasaulėžiūra, vadinasi ir tikėjimas. Gal reiktų pasidomėti ne tik žydų NT, bet ir baltiška literatūra?

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ant Kov 09, 2010 8:00 pm
Aprašymas WWW
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 22, 2006 7:32 pm
Pranešimai: 37
Miestas: Slough, UK
Standartinė Re: vizuali kūryba
BURTONIS rašė:
Gal reiktų pasidomėti <...> baltiška literatūra?


Labai. Tik būnant čia ypač sunku ką rasrti... O gyvenant ir dirbnt tokioje multikultūrinėje aplinkoje, nuolat kyla diskusijos, apie religijas. (ypač su krikščionimis, induistais ir musulmonais) Ir kaip dažnai pritrūkstu argumentų diskusijosm.

(prašau atleisti, kad aš čia ne į temą)

_________________
Ramybės viduje, ir ugnies išorėje!


Ant Kov 09, 2010 8:44 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
Burtoni, jūs turite omeny vizualią kūrybą??ši tema ne populiarumui, dėl Balto sukėliau, ir laukio jo komentaro
visa tai lengvai ištrinsite, juk čia ne diskusija, tai konkrečių darbų aptarimas
turiu pasakyti, aš daugiau apsinuoginau nei jūs visi 8) ne kūną nurengiau, jums pateikiau sielą be rūbo....
jūs turite teisę analizuoti, kritikuoti, galite pasakyti daug, o galite va taip ir tylėti
pagonybė yra baltų kultūros dalis, kiek įmanoma, skaitau, žiūriu televiziją, ne tik apie baltus, man įdomu visos kultūros


Ant Kov 09, 2010 9:26 pm
Aprašymas
Seniūnas (-ė)

Užsiregistravo: Tre Vas 24, 2010 9:35 pm
Pranešimai: 108
Standartinė Re: vizuali kūryba
Cituoti:
Pabandykit kokį vieną įkelti. Jei norit, galit ir per pokalbių svetainę BALTAI.LT Pabandysim kai ką paanalizuot.
Matot, jūs prakalbot apie šventųjų tapymą, tai specifinė tema, tai ne šiaip paveikslai, tai dvasinio pasaulio struktūros ir jų turinys per tarpininkus dailininkus. Jei esate katalikė ar tiesiog krikščionė, bet užsiimat raganavimo verslu, jūsų tapyba gali būti "paranormali", kitaip tariant pats paveikslas gali tapti teigiamais arba neigiamais vartais į anapus.
Kas liečia spalvų išblyškimą (jei tai ne saulės poveikis), vadinasi kažkas vyksta jūsų aplinkoje, kur susipjauna šventųjų mitologemos ir jūsų, kaip tikinčiosios dvasinė aplinka.



:( aš tebelaukiu Balto komentarų, tik dėl Balto sukėliau, o jūs norite mane apkaltinti populizmu............ :( atsiprašau


Ant Kov 09, 2010 9:52 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007