Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 3:23 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Lietuviška autorinė muzika 
Autorius Žinutė
stebėtojas (-a)

Užsiregistravo: Šeš Geg 22, 2010 1:51 am
Pranešimai: 2
Standartinė Lietuviška autorinė muzika
Sveiki,
gali pasirodyti neįprasta, bet bandau dalintis savo muzikine kūryba, ir norėčiau jus pakviesti perklausoms, ir gal būt komentarams.

Esu baltų kultūros gerbėjas ir ezoterinių dalykų palaikytojas bei praktikuotojas, todėl gal būt čia visai tinkama vieta paskelbti apie savo kūryba. Jaučiau kad ir mano kūryboje gali būti daug minetų dalykų įtakos.

Muzikos stiliai turintis bendrumo su avangardu, gotika, roku, metalu, postpunk, post rock, buitiniu bliuzu, poezija ir dainuojamaja poezija ir pan. Įrašų nuo buitinės juostinės iki beveik neblogos buitinės pc.

Jeigu turėsite ūpo, kviečiu į perklausas:

http://muzika.frype.lt/av
(tik tik pagrindinės dainos iš dviejų albumų, bet labai patogu klausymui)

http://www.last.fm/music/Andrius+Vysniauskas
(visi keturi albumai klausymui ir atsisiuntimui)

Mano asmeninė galerija su trumpais muzikos aprašymais, filmais, fotografija ir kitais menais:
http://AVgalerija.puslapiai.lt

Dėkoju visiems,
Andrius.


Šeš Geg 22, 2010 2:12 am
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Lietuviška autorinė muzika
koshmarai rašė:
Sveiki,
gali pasirodyti neįprasta, bet bandau dalintis savo muzikine kūryba, ir norėčiau jus pakviesti perklausoms, ir gal būt komentarams.

Esu baltų kultūros gerbėjas ir ezoterinių dalykų palaikytojas bei praktikuotojas, todėl gal būt čia visai tinkama vieta paskelbti apie savo kūryba. Jaučiau kad ir mano kūryboje gali būti daug minetų dalykų įtakos.
Andrius.

Senokai čia niekas nesilankė, todėl peržiūrinėjant dalyviu anketas ir sprendžiant kuriuos registrus panaikinti, užtikau jus. :) Matau niekas taip ir nesusidomėjo jūsų kūryba arba bent patingėjo jums atrašyti. Ką manote pats apie baltišką kūrybą? Kažkaip jūsų darbuose to neišgirdau. Kaip jūs suprantate baltiškumą muzikoje?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Pen Rgs 17, 2010 10:54 pm
Aprašymas WWW
stebėtojas (-a)

Užsiregistravo: Šeš Geg 22, 2010 1:51 am
Pranešimai: 2
Standartinė Re: Lietuviška autorinė muzika
Sveiki, baltiškumą priimu iš kelių aspektų: pirma tai istorija ir mitologija, o antra - tai įtaka dabartinei žmogaus (mano ir kitų) pasaulėžiūrai. Nemanau kad būtų įmanoma tiesiogiai apibūdinti įtaka, nes aš kaip trubūt ir dauguma žmonių gali tik interpretuoti ir kažką savaip priimti, savaip pajausti, ir, man atrodo išliktų bendri dalykai, tokie kaip norėjimas išlaikyti ryšį su gamta, bandymas palaikyti kontakta su viskuo gyvu gamtoje ir aplinkoje, kaip su dievybių padariniais, dievybių išraiškomis.
Mano aš kuriu naudodamas tokį savo sąmonės lygmenį, kurį asmeniškai galėčiau prilyginti neracionaliai, jausminei, dvasinei, religiniai sąmonei ir pasąmonei. Nekopijuoju mitologinių kontekstų ar įvaizdžių, kuriu viską per dabarties prizmę, ir naturaliai išeina tai, kad viskas turi stiprų dvasinės pasaulėžiūros pagrindą, kuris, mano nuomone yra stipriai įtakotas "baltiškų" dalykų, kuriuos esu supratęs, priemęs ar patyręs per gyvenimą.

Baltišką kūrybą pirmiausi tiesiogiai suprantu aišku kaip etnografija, folklorą - kur yra bent kiek senovinių instrumentų, tekstų arba melodijų. Tačiau, kaip jau sakiau, mano muzika tokio tiesioginio ryšio, "kopijuojančio istoriją" neturi. Tačiau turi vidinį. Juo lab kad mano visos dainos yra lietuvių kalba, tekstuose labai daug gamtos įvaizdžių, daug gamtos ir žmogaus ryšio, daug mistifikuotos pasaulėžiūros reiškinių, kurie mano mintyse kyla savaime - pagal tai, kaip suprantu pasaulį.

Mano muzika įrašyta labai įvairiai, tačiau kiekviename įrašę yra to, apie ką papasakojau. Ir dar - visa mano iki šiol įrašyta kūryba yra ėjimas į vis labiau išgrynintą dalyką, kurio siekiu - per muzika jausti gamtą, aplinką, dievą, ryšį su žmonėmis ir kitais sutverimais, ir visą tai spinduliuoti. Instrumentai ir stiliaus manieros kurios iki šiol pas mane buvo tėra daugiausiai atsitiktinumas, pagal galimybes - tai ką sugebėdavau gauti, tai prie ko priprasdavau, nes supdavo aplinkoje, musu dabartinėje kultūroje. Instrumentalą ir stilistika sieksiu labai stipriai gryninti, turiu vizijų ir sumanymų, kuriems reikės rasti tik bendraminčių ir pan.

Atsiprašau jei nelabai aiškiai atsakiau į jūsų klausimus, galima sakyti kad tiesiog pasamprotavau.




Baltas rašė:
koshmarai rašė:
Sveiki,
gali pasirodyti neįprasta, bet bandau dalintis savo muzikine kūryba, ir norėčiau jus pakviesti perklausoms, ir gal būt komentarams.

Esu baltų kultūros gerbėjas ir ezoterinių dalykų palaikytojas bei praktikuotojas, todėl gal būt čia visai tinkama vieta paskelbti apie savo kūryba. Jaučiau kad ir mano kūryboje gali būti daug minetų dalykų įtakos.
Andrius.

Senokai čia niekas nesilankė, todėl peržiūrinėjant dalyviu anketas ir sprendžiant kuriuos registrus panaikinti, užtikau jus. :) Matau niekas taip ir nesusidomėjo jūsų kūryba arba bent patingėjo jums atrašyti. Ką manote pats apie baltišką kūrybą? Kažkaip jūsų darbuose to neišgirdau. Kaip jūs suprantate baltiškumą muzikoje?


Pir Rgs 27, 2010 3:37 pm
Aprašymas
Forumo krivis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1634
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Lietuviška autorinė muzika
koshmarai rašė:
...kažką savaip priimti, savaip pajausti, ir, man atrodo išliktų bendri dalykai, tokie kaip norėjimas išlaikyti ryšį su gamta, bandymas palaikyti kontakta su viskuo gyvu gamtoje ir aplinkoje, kaip su dievybių padariniais, dievybių išraiškomis.
Mano aš kuriu naudodamas tokį savo sąmonės lygmenį, kurį asmeniškai galėčiau prilyginti neracionaliai, jausminei, dvasinei, religiniai sąmonei ir pasąmonei. Nekopijuoju mitologinių kontekstų ar įvaizdžių, kuriu viską per dabarties prizmę, ir naturaliai išeina tai, kad viskas turi stiprų dvasinės pasaulėžiūros pagrindą, kuris, mano nuomone yra stipriai įtakotas "baltiškų" dalykų, kuriuos esu supratęs, priemęs ar patyręs per gyvenimą.

Baltišką kūrybą pirmiausi tiesiogiai suprantu aišku kaip etnografija, folklorą - kur yra bent kiek senovinių instrumentų, tekstų arba melodijų. Tačiau, kaip jau sakiau, mano muzika tokio tiesioginio ryšio, "kopijuojančio istoriją" neturi. Tačiau turi vidinį. Juo lab kad mano visos dainos yra lietuvių kalba, tekstuose labai daug gamtos įvaizdžių, daug gamtos ir žmogaus ryšio, daug mistifikuotos pasaulėžiūros reiškinių, kurie mano mintyse kyla savaime - pagal tai, kaip suprantu pasaulį.

Mano muzika įrašyta labai įvairiai, tačiau kiekviename įrašę yra to, apie ką papasakojau. Ir dar - visa mano iki šiol įrašyta kūryba yra ėjimas į vis labiau išgrynintą dalyką, kurio siekiu - per muzika jausti gamtą, aplinką, dievą, ryšį su žmonėmis ir kitais sutverimais, ir visą tai spinduliuoti.


Ir aš panašiai jaučiu...Paradoksalu, skaičiau paskaitą apie Baltų dvasinį palikimą Šiauliuose, pasirodo niekas nesuprato apie ką pasakoju, auditorija laukė kažkokių tai teiginių, atsakymų, bet vienas kitas tik vidumi "išgirdo", kad kalbu apie vidinį pasaulį, kuris nįra nei baltiškas, nei kažkoks kitoks, bet raiška yra baltiškais ženklais ir pasaulėžiūra grįsta. Žmonės jau atbukinti akademinio mąstymo, kur tik racionalūs paaiškinimai yra suprantami, tingima patiems atsigręžti į vidinį AŠ. Daugiau patogiau norėti, kad kažkas pateiktų atsakymus į visus gyvenimo nepatogumus...
Gerai, kad jūs tai suvokėte, nes manau, jaučiantys muziką, gali girdėti Gyvatą vidumi, kitu atveju, viskas tampa tik materija, kurią mes vėl suvartosime :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbkuronas/viewt ... 6d195205c3


Sek Spa 03, 2010 2:12 am
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007