Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 1:11 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Gera nuotaika :) 
Autorius Žinutė
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 869
Miestas: Vilnius
Standartinė Gera nuotaika :)
Pasijuokti, nusišypsoti, atsipalaiduoti ir pamatai, kad vėl saulė šviečia, kad rytojus tai ne košmaras, o dar viena diena, kuri gali priklausyti tik nuo tavęs ir nuo tavo geros nuotaikos. Šypsokimės ir dalinkimės tuo, kas padeda šypsotis :)

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ket Geg 12, 2005 6:06 pm
Aprašymas WWW
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2004 9:31 pm
Pranešimai: 33
Miestas: Raseiniai
Standartinė 
Jei netyčia kontrolierė užklupo...

Troleibuse kalbasi kontrolierius su eiliniu žmogeliu:
- Jūsų talonėlis?
- Mano talonėlis.
- Jūs ką, ligonis?
- O Jūs ką, daktaras!?
- Jūsų talonėlis!
- Mano talonėlis.
- Ka Jūs čia tą patį per tą patį kartojat, kitų žodžių nežinot?
- Žinau: "siurblys".
- Aš kontrolierius.
- O aš santechnikas.
- Pas Jūs visi namie?
- O Jūs norit į svečius?
- Jūsų talonėlis!
- Mano talonėlis...
- Jus ką, zuikis?
- O Jūs ką, vilkas?
- Jūsų talonėlis!
- O kam Jums?
- Na, aš pažiūrėsiu...
- Na, tai nusipirkit ir žiūrėkit...
- Jūsų talonėlis!
- Mano talonėlis. O štai ir mano stotelė.

_________________
Ir aš žinau, kad dar begales kartų aš kilsiu su saule,
Nes dar tiek pat kartų krentantis liftas žemyn mane neš...


Tre Geg 25, 2005 1:39 pm
Aprašymas
Senbuvis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 183
Miestas: Vilnius
Standartinė 
KAINORAŠTIS

Paslauga- Tarifas

Atsakymas į klausimą- 5 Lt.
Teisingas atsakymas į klausimą- 20 Lt.
Teisingas atsakymas raštu- 100 Lt.
Atsakymas į kvailą klausimą- 150 Lt.
Mandagus atsakymas į kvailą klausimą- 200 Lt.
Mandagus atsakymas į kvailą klausimą su pagalvojimu- 250 Lt.
Teisingas atsakymas į kvailą kausimą- 300 Lt.
Įsigilinimas į problemą- 50 Lt./val.
Įsigilinimas į problemą nurodant trūkumus- 100 Lt./val.
Įsigilinimas į problemą ištaisant trūkumus- 300 Lt./val.
Užuojauta- 50 Lt.
Nuoširdi užuojauta- 100 Lt.
Įsijautimas į problemą su nuoširdžia užuojauta- Paslauga nesuteikiama dėl techninių kliūčių
Patarimas- 15 Lt.
Teisingas patarimas- 25 Lt.
Įvykdomas patarimas- 60 Lt.
Teisingai įvykdomas patarimas- 125 Lt.
Protingas žvilgsnis- Nemokamai (pirmadieniais rinkos kaina – 1 butelis alaus)
Tylėjimas- 2 Lt./min.
Mandagus tylėjimas- 4 Lt./min.
Kaltas tylėjimas- 10 Lt./min.
Tylėjimas su džiugia šypsena- 1 Lt./min.
Tylėjimas su sarkastiška šypsena- 1 Lt./min.
Tylėjimas su protingu žvilgsniu ir apmąstymu į kvailą klausimą- 5 Lt./min.


Pir Bir 13, 2005 4:04 pm
Aprašymas
Mokytojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 08, 2004 10:30 am
Pranešimai: 390
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Linksmieji faktai :)

Jei be perstojo rėktum 8 metus, 7 mėnesius ir 6 dienas, tai pagamintum pakankamai energijos užvirinti vienam kavos puodeliui (kažin ar verta bandyti).

Žmogaus širdies spaudimas toks didelis, kad gali ištaškyti kraują dešimties metrų spinduliu (Dieve mano!).

Kiaulės orgazmas trunka 30 minučių! (Kitam gyvenime noriu būti kiaule...)

Tarakonas be galvos gali išgyventi 9 dienas, o po to nudvėst iš alkio (Žiauru...) (Aš vis dar galvoju apie kiaulę...)

Jei valandą daužysi galvą į sieną, galima sudeginti 150 kalorijų (Nebandykit to namuose... Na, galbūt darbe)

Blusa gali nušokti atstumą, 350 kartų viršijantį jos kūno ilgį. Tai tas pats, kas žmogus peršoktų futbolo stadioną. (30 minučių blin... Nu ir pasisekė kiaulei... Tik įsivaizduokit!!!)

Šamai turi daugiau nei 27 000 skonio receptorių (na ir kas ten taip skanu dugne???)

Kai kurie liūtai baigia daugiau nei 50 kartų į dieną (Vistiek kitam gyvenime noriu būti kiaule... Kokybė aukščiau kiekybės...)

Drugelių skonio receptoriai išdėstyti ant kojų. (Kai kas, kas mane visada domino)

Pats stipriausias raumuo kūne - liežuvis. (Hmmm....)

Dešiniarankiai gyvena devynis metus ilgiau nei kairiarankiai (O jeigu vienodai įvaldę abi rankas?)

Drambliai - vieninteliai gyvūnai, kurie nemoka šokinėti! (Na ir ačiū dievui)

Katės sisiukas šviečia po ultravioletine šviesa (Įdomu, kam užmokėjo, kad tai išsiaiškintų)

Stručio akis yra didesnė už jo smegenis (Pff... o aš kelis tokius žmones pažįstu...)

Jūrų žvaigždė nerturi smegenų (Ir tokių žmonių pažįstu)

Baltieji lokiai - kairiarankiai (Jei persiorientuotų, ilgiau gyventų)

Žmonės ir delfinai yra vienintelės gyvūnų rūšys, kurios užsiima seksu vien dėl malonumo (Blin, o kaip su kiaulėm???????????)

_________________
Kilt, net jei patys sparnai nekyla aukštyn...


Ant Bir 21, 2005 12:43 pm
Aprašymas
Standartinė 
Wa cia jum kelios tikros istorijos:

Vienoje kompiuterių mugėje (ComDex) Billas Gatesas lygindamas kompiuterių ir automobilių pramonę pasakė tokį pareiškimą:

- Jei "General Motors" taip pat būtų ištobulinę technologijas kaip kompiuterių industrija, tai mes šiandien visi važinėtumėm automobiliais, kurie kainuoja 25 dolerius, o su 1 galonu benzino nuvažiuoja 1000 mylių.

Kaip atsakymą į šį pareiškimą GM vadovas p.Welchas astsakė štai taip:

- Jei GM būtų išvysčiusi tokias technologijas kaip "Microsoft", tai mes važinėtumėm automobiliais, kurie pasižymėtų tokiomis savybėmis:

1.Jūsų automobilis be jokios aiškios priežasties dukart į dieną patirtų avarijas.

2.Kiekvieną kartą, kai linijos gatvėse būtų naujai nužymimos, reikėtų pirkti naują automobilį.

3.Kartkartėmis automobilis greitkelyje be jokios priežasties tiesiog užgestų, bet tai butu laikoma normaliu dalyku, variklis būtų užvedamas ir važiuojama toliau.

4.Atliekant tam tikrus manevrus, kaip pvz. posūkį į kairę, automobilis užgestų ir daugiau nebeužsivestų. Reikėtų pirkti naują variklį.

5.Automobilyje būtų galima sėdėti tik vienam žmogui, nebent nusipirktum "Car95" arba "CarNT". Bet tada reikėtų mokėti už kiekvieną sėdynę atskirai.

6."Macintosh" gamintų automobilius, kurie naudoja saulės energiją, yra patikimi, penkis kartus greitesni ir du kartus lengviau valdomi, tačiau važinėtų tik 5 procentais kelių.

7.Tepalo kontrolės lemputė, perspėjamosios temperatūros ir akumuliatoriaus lemputės būtų pakeistos viena perspėjamąją lempa: "Esminis variklio gedimas".

8.Naujos sėdynės reikalautų, kad visų keleivių būtų vienodas užpakalio dydis.

9.Oro pagalvė prieš suveikdama paklaustų: "Ar jūs įsitikinęs?"

10.Kartais automobilis be jokios matomos priežasties jus užrakintų viduje. Atsirakinti būtų įmanoma tik panaudojus tokią kombinaciją: vienu metu reikėtų traukti už durelių rankenėlės, sukti degimo raktelį ir viena ranka laikytis už radijo antenos.

11.GM verstų jus kartu su kiekvienu automobiliu pirkti firmos "Rand McNally" (GM dukterinė firma) žemėlapių paketą, net jei jums šitie žemėlapiai nereikalingi ar nepatinka. Jei jūs šitos papildomos įrangos atsisakytumėte, automobilis iškart taptų 50 procentų lėtesnis (arba daugiau). Be to, dėl šios priežasties GM taptų teisminio nagrinėjimo objektu.

12.Kiekvieną kartą, kai GM pristatytų naują automobilį, vairuotojai turėtų iš naujo mokytis vairuoti, kadangi visi įrenginiai ir jungikliai automobilyje būtų visai kitoje vietoje, lyginant su ankstesniais modeliais.

13.Norint užgesinti variklį reikėtų spausti mygtuką "Start".



*****************************************************


Studentė Rossie Ride, nutarė apmokėti savo mokslus Bristolio (Didžioji Britanija) Universitete pinigais, kuriuos ji gavo, "eBay" aukcione pardavusi savo nekaltybę. Nekaltybę ji pardavė už 20500 dolerių (maždaug 60 tūkstančių litų) kažkokiam 44-ių metų amžiaus išsiskyrusiam vyriškiui, turinčiam du vaikus. Tiesa, mokslus ji galės baigti tik po to, kai atsėdės 7-erius metus kalėjime. Už prostituciją.


*************************************************************


Čia ne tiek tikra istorija, kiek labai įdomus ir pamokantis matematinis uždavinys (100% tikroviškas):

Sąlyga:
Mama vyresnė už sūnų lygiai 21-eriais metais.
Po šešerių metų ji bus lygiai 5 kartus vyresnė, nei sūnus.
Klausimas: kur yra vaiko tėvas?

Sprendimas:
Tarkime, sūnaus amžius yra X, o mamos amžius yra Y.
Tada: X+21=Y
Po šešerių metų gausis: 5(X+6)=Y+6
Suprastinę lygtį, gauname: 5X+30=Y+6
Kadangi Y=X+21, gauname: 5X+30=X+21+6 ; 5X=X-3
Galų gale, gauname: 4X=-3 ; X=-3/4 ; X=-9mėn.

Taigi, atsakymas į klausimą "kur yra vaiko tėvas" tampa labai akivaizdus: jis yra lovoje su mama!


*********************************************************


Testas: Tarkime, vyksta rinkimai į prezidento postą. Kurį iš kandidatų jūs pasirinktumėte?

Kandidatas nr. 1:
Turimi pakankamai patikimi įrodymai dėl ryšių su nusikaltėliais, pusiau legaliais finansuotojais. Invalidas, negali vaikščioti. Turėjo dvi meilužes. Užkietėjęs rūkorius, sunaudojantis kelis pakelius stiprių cigarečių per dieną. Išgeria vidutiniškai pusantro litro martinio per dieną.

Kandidatas nr. 2:
Du kartus buvo atleistas iš tarnybos už neatsakingumą. Turi įprotį miegoti iki vidurdienio ar dar ilgiau. Rūko cigarus. Besimokydamas, naudojo narkotikus - marichuaną, kokainą. Kiekvieną vakarą išgeria butelį konjako.

Kandidatas nr. 3:
Turi karinių apdovanojimų už narsą ir didvyrišką elgesį mūšio lauke. Vegetaras. Nerūko. Vienintelis alkoholinis gėrimas - alus, bet ir tas retai. Neturi visiškai jokių, net netiesioginių ryšių su mafija, buvusiais ar esamais nusikaltėliais, pinigų plovimu ar pan.. Buityje labai kuklus.

Visi trys kandidatai - tai realios istorinės asmenybės, gyvenusios vienu metu. Kurį kandidatą jūs pasirinktumėte?


Kandidatas nr. 1 - Franklinas Roosveltas, JAV prezidentas.
Kandidatas nr. 2 - Winstonas Churchillis, Anglijos ministras pirmininkas.
Kandidatas nr. 3 - Adolfas Hitleris, Vokietijos fiureris.


Ant Bir 28, 2005 1:32 pm
Standartinė 
Iš J.A.V. teisinės istorijos:

1925-aisiais vienas iš Tenesio valstijos mokytojų buvo nuteistas dėl... Darvino teorijos dėstymo mokykloje. Įstatymas, draudžiantis dėstyti Darvino evoliucijos teoriją šioje valstijoje galiojo iki pat 1967-ųjų.

1929 amerikiečių muitinė uždraudė įvežti Žano Žako Russo autobiografinę knygą "Išpažintis". Ši prancūzų rašytojo-moralisto knyga buvo pripažinta kenkiančia visuomenės moralei.

1930-aisiais muitinės departamentas uždrauedė įvežti Voltero knygą "Kandidas". Partiją šių knygų buvo užsakęs Harvardo Universitetas. Cenzoriai nusprendė, kad ši knyga "nepadori". Vėliau buvo leista įvežti tik smarkiai cenzūruotą šios knygos variantą.

1980-aisiais Mičigano valstijos Midlendo mieste buvo uždrausta klasikinis Šekspyro kūrinys "Venecijos pirklys". Pretekstas - nepadorus žydų tautybės personažo aprašymas.

1996-aisiais Niū Hempšyro valstijos Merimako mieste, vienoje iš mokyklų buvo uždrausta Šekspyro "Dvyliktoji naktis". Direktorių tarybą papiktino "Alternatyvaus gyvenimo būdo propaganda". Pasirodo, nepadori šios knygos vieta buvo ta, kur viena mergina persirengia vaikinu.

1999-aisias Pietų Karolinos valstijoje vienoje iš mokyklų buvo įvesta tvarka, pagal kurią, mokiniai, norintys perskaityti Šekspyro "Makbetą", "Karalių Lyrą" ir "Hamletą", turi gauti raštišką mokytojo leidimą. Priežastis - šios knygos parašytos "suaugusiųjų kalba", jose yra užuominų į seksą ir prievartą.


Ant Bir 28, 2005 1:34 pm
Standartinė 
beje visa tai paimta is DELFI :D


Ant Bir 28, 2005 1:35 pm
Senbuvis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 183
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Iš interneto :D

Mirštantis senelis sako anūkui:
- Noriu atskleisti tau paslaptį – aš užkasiau lobį.
- Kur?
- Į žemę.
- Tiksliau?
- Na, žemė tai trečioji planeta nuo saulės..

Virtuali pažintis dalijama į dvi dalis: prieš ir po pirmosios nuotraukos.

Psichiatras:
- Sakote, kad su džiaugsmu mokate mokesčius. Ir kada visa tai prasidėjo?

Vyras susipyko su žmona. Susidėjo daiktus ir rėžia atsisveikinimui:
- Einu į savanorius kosmonautus. Jau geriau susidurti su meteoritais, žūti nežinomoje planetoje, nei pyktis su tavimi, būti su tavimi vienoje patalpoje.
Jis teatrališkai užtrenkia duris, bet po kelių minučių grįžta ir iškošia pro dantis:
- Tau pasisekė, kad lauke lyja.

Žmona:
- Rytoj atvažiuos mano mama.
Vyras tyli.
- Ji paviešės neilgai, ne daugiau kaip porą mėnesių.
Vyras ir toliau tyli.
- Ar nesidžiaugi?
Tyla.
- Na ir gerai, kad nepyksti.
Tyla.
Žmona:
- Ir nereikia ant manęs rėkti...

Pagiriotas žmogelis ateina į polikliniką ir prašo sveikatos pažymos.
- Gerbiamasai, tegaliu įrašyti, kad jūs tinginys ir alkoholikas.
Vyriškis skausmingai susiraukia, tačiau netrukus jo veidas nuskaidrėja:
- O gal galite tai parašyti lotyniškai? :mrgreen:

_________________
Gyventi čia ir dabar


Šeš Lie 09, 2005 9:04 am
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Laimės laiškas
„Jurga iš 10 namo - dura“!

Išsiųsk šį laišką dešimčiai žmonių ir tau bus laimė, pripučiama valtis, butas Mickūnuose ir Bredas Pitas.

Jadvyga P., 84 metai, iš Pupakėnų kaimo išsiuntė šį laišką dešimčiai žmonių ir gavo viską, kas buvo anksčiau paminėta.

Dženifer A. iš Holivudo, 29 m., neišsiuntė laiškų ir atitinkamai nieko negavo, dar ir Bredas Pitas išėjo pas Jadvygą P. iš Pupakėnų kaimo.

Būk atidus ir nesupainiok laiškų skaičiaus! Petras I. iš Pabradės per klaidą išsiuntę 10 000 laiškų ir buvo pasodintas į kalėjimą už „spamą“.
pagal www.omni.lt

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Pen Rgs 23, 2005 2:54 pm
Aprašymas WWW
psichologas konsultantas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 10:42 am
Pranešimai: 273
Miestas: Buvusi sostinė
Standartinė 
Moterų mąstymo vingiai

Jis: uzsakysiu pica, tau ka nors uzsakyt?
Ji: ne
Jis: gerai
Ji: ...arba gal...
Jis: na, tai ka?
Ji: nezinau
Jis: tu nezinai ar ko nors nori?
Ji: ne
Jis: tu valgyt nori?
Ji: nezinau. tikriausiai
Jis: ka reiskia tikriausiai?
Ji: na, as tiesiog dar nežinau
Jis: jeigu aš esu alkanas, aš tai jaučiu
Ji: aš gal po to uzsinoresiu
Jis: tada aš ir tau uzsakau
Ji: o jeigu as paskui visai nebusiu alkana?
Jis: na, tai nevalgysi
Ji: betgi tai islaidavimas
Jis: tai pasiliksi rytdienai
Ji: o jei as rytoj nenoresiu picos?
Jis: pica visada galima valgyt
Ji: as - ne
Jis: na, tai issirink sau ka nors kito
Ji: bet as nieko kito nenoriu
Jis: reiskias, vistik pica
Ji: ne
Jis: tai tada nieko
Ji: nee
Jis: as tuoj isprotesiu su tavim...
Ji: uzsisakyk kol kas ka nors sau
Jis: kaip nori
Ji: tik imk pica su spinatais
Jis: as gi nemegstu spinatu
Ji: uztat as megstu
Jis: as galvojau, kol kas uzsisakysiu ka nors SAU?
Ji: na, taip
Jis: tai prie ko cia spinatai?
Ji: na, jei kartais as praalkciau, kol tavo maistą atveš
Jis: ir...?
Ji: na, negi tu galvoji, kad as valgysiu tai, kas man nepatinka?
Jis: kodel "tu"?
Ji: o kodel ne?
Jis: pala, pala. Jeigu as tave gerai supratau, as tureciau uzsisakyti ka
nors SAU, kad tu galetum valgyti, jei vistik staiga isalktum?
Ji: na jo!
Jis: o ka tada valgysiu as?
Ji: na, gal as ir neisalksiu...

_________________
Tiesa, kaip šešėlis po tavo kojom...
Aš esu, vadinasi tu gyvas<:)


Ant Gru 13, 2005 11:26 pm
Aprašymas
Standartinė 
Iš policijos protokolų
„Mes priėjome prie piliečio J. ir paprašėme užsirūkyti, į ką tasai atsakė, kad moka karatė. Nusiminę, kad mums nedavė užsirūkyti, mes pradėjome verkti ir, šluostydamiesi ašaras, netyčia užkliudėme piliečio J. veidą. Tuomet pilietis J. pats mums davė pinigų, kad mes nusišluostytumėme ašaras.“
***
„Eilinio K.D. aš nemušiau, o tik pasakiau,kad jis blogai atlieka budėtojo pareigas. Bet aš neneigiu to, kad žodis kartais žaloja ir luošina. Tai patvirtino ir atvejis su eiliniu K.D.“
***
„Po to,kai man įkando piliečio S.T. vilkšunis, aš parėjau namo, paėmiau beisbolo lazdą ir, nepaisydamas skausmo, išėjau į kiemą pažaisti beisbolą. Piliečio S.T. šuo puolė mano beisbolo kamuoliuką kaip tik tuo metu, kai aš, nepaisydamas skausmo, smūgiavau. Kaltas dėl piliečio S.T. šuns žūties nesijaučiu, nepaisydamas skausmo.“
***
„Išgirdęs šauksmą „Padėkite!“, aš priėjau, bet, nesupratęs, kas šaukė, padėjau piliečiams K.,R., D. Ir V. mušti pilietį O. Kartoju, tai buvo klaida, o ne pikti kėslai. Aš juk negalėjau likti abejingas ir praeiti pro šalį.“
***
„Norėdamas įrodyti parduotuvės prekių žinovei A.P., kad grąžinu batus, nes jų aulai per daug platūs, aš turėjau užmauti juos jai ant galvos ir užsegti užtrauktuką. Taip pat pasiaiškindamas galiu pareikšti, kad užtrauktuko iki galo neužsegiau, kad prekių žinovė A.P. turėtų kuo kvėpuoti.“


Tre Gru 14, 2005 10:44 pm
psichologas konsultantas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 10:42 am
Pranešimai: 273
Miestas: Buvusi sostinė
Standartinė 
Verta įsidėmėti

Vyrai turi būti panašūs į kavą: stiprūs, karšti ir neduodantys užmigti visą naktį. Deja, dauguma iš jų panašūs į kopijavimo aparatus: tinka tik reprodukcijai.

Vaikai labai trukdo miegoti. Ypač jei jie muša būgną. Ir ypač jei tas būgnas guli jums po galva!

Laimingai ištekėjusios moterys rytais į darbą važiuoja mašina. O jas veža nelaimingai vedę vyrai.

Daugelis nežino, kad prezervatyvas gali suteikti tikrai didelį malonumą: tereikia į jį pripilti vandens ir iš balkono numesti kam nors ant galvos!

Jei nuotraukų albumas plonas ir mažas, o nuotraukytė jame tik viena, o ir ta - labai maža ir baisi, vadinasi, tai pasas!

Ar žinote, kodėl moterys taip blogai vairuoja? O todėl, kad jas vairuoti moko vyrai!

Jei jus kamuoja nemiga, išgerkite laisvinamųjų. Nemiga nepraeis, tačiau bent jau bus kuo užsiimti.

Avarijos tikimybė yra tiesiogiai proporcinga už vairo praleistam laikui. Vadinasi, važiuoti reikia kuo greičiau!

Kasdien norisi pradėti gyventi iš naujo, bet ne kasdien pavyksta surasti, su kuo.

Neatidėliok rytojui to, ką šiandien gali padaryti tavo bendradarbis.

Juokas - vaistas nuo visu ligų. Išskyrus viduriavimą.

Keli klausimai, į kuriuos man nepavyksta rasti atsakymų:
- kokiu būdu virusai ir bakterijos, neturintys jokių dauginimosi organų, taip sugeba užknisti Lietuvos gyventojus?
- kodėl balerinos šoka ant pirštų galų? Juk paprasčiau būtų rasti aukštesnių balerinų!
- jei aš noriu įsigyti naują bumerangą, kaip man atsikratyti senojo?
- ar veiks kosminio laivo žibintai, jei kosminis laivas skris šviesos greičiu?

Keturios laimingų vedybų taisyklės vyrams:
- reikia susirasti moterį, kuri moka skaniai gaminti valgį.
- reikia susirasti moterį, kuri turi daug pinigų.
- reikia susirasti moterį, su kuria gera mylėtis.
- reikia pasistengti, kad visos jos nesusitiktų.

Ar žinote, kad:
- žmogus negali pasiekti liežuviu savo alkūnės.
- neįmanoma susilaužyti šonkaulių, spaudžiant kelius prie krūtinės.
- kiaulės, net ir norėdamos, negalėtų pažvelgti į dangų.
- 25 proc. žmonijos niekad neskambino telefonu.
- tarakonas be galvos išgyvena 6 valandas.
- ančių kreksėjimas neturi aido.
- per savo gyvenimą žmogus atsitiktinai suvalgo 70 vabzdžių.
- katės šlapimas švyti, apšvietus ultravioletiniais spinduliais.
- liežuvio atspaudas toks pat unikalus, kaip ir pirštų.
- 75 proc. perskaičiusių šiuos faktus, bando liežuviu pasiekti savo alkūnę.

Šaltinis: Omni Laikas

_________________
Tiesa, kaip šešėlis po tavo kojom...
Aš esu, vadinasi tu gyvas<:)


Pir Sau 02, 2006 6:13 pm
Aprašymas
Senbuvis (-ė)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 194
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
arba aš nesveika, arba... :?
tai kad aš pasiekiu liežuviu savo alkūnę. beje, tai išbandžiau jau seniai, o ne dabar. ir vis dar pasiekiu :)

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Ant Sau 03, 2006 4:22 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
:D ant šito bajerio neužkabinsit :lol: nors po tokio pareiškimo 80 procentų "išminčių" puls tikrinti šią jūsų versiją, o tai ir yra išdūrimas :lol:
Siūlau įdomesnį būdą, ar bandėte į burną patalpinti standartinę apvalią lemputę? :lol:

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ant Sau 03, 2006 4:49 pm
Aprašymas WWW
Besimokantis (-i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2005 8:38 pm
Pranešimai: 127
Miestas: Raseiniai- Londonas
Standartinė 
Šešėlis rašė:
- per savo gyvenimą žmogus atsitiktinai suvalgo 70 vabzdžių.


Londone tai tikrai negalioja! :roll: Reikia pasistengti cia isvis kokius vabzdzius surasti! :?

(NLtxt)

_________________
Mylėdama mokausi.


Tre Sau 04, 2006 2:51 am
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007