PSICHOLOGIJOS IR PEDAGOGIKOS FORUMAS
http://baltai.lt/psichologija/

Seku seku pasaką (forumo žaidimas)
http://baltai.lt/psichologija/viewtopic.php?f=46&t=182
Puslapis 15

Autorius:  Electra [ Pir Lie 11, 2005 10:27 am ]
Pranešimo tema:  Seku seku pasaką (forumo žaidimas)

Noriu pasiūlyti Jums žaidimą. Jis labai paprastas. Kursime bendrą pasaką. Pateikiu kelias pagrindines taisykles:

1. Kiekvienoje žinutėje galima parašyti tris sakinius (sakinių ilgis gali būti įvairus, tačiau labai nepersistenkite :)).
2. Žinutė savo turiniu turi pratęsti prieš tai einančių žinučių dėstomą mintį.
3. Kiekvienas dalyvis negali pratęsinėti pasakos iš karto po savo žinutės, t.y. tęsti galima tik kieno nors kito jau pradėtą mintį.
4. Žinučių turinio po parašymo stenkitės netaisyti, na nebent taisytumėte gramatines klaidas.
5. Ir aišku stenkimės rašyti be klaidų ir lietuviškai. Pastebėję jas informuokime vieni kitus.

Tai tokios pagrindinės taisyklės. Jos nėra labai sudėtingos, todėl tikiuosi, kad viską supratote. Laukiu aktyvaus dalyvavimo. Sėkmės!

Autorius:  Electra [ Pir Lie 11, 2005 10:30 am ]
Pranešimo tema: 

Tolumoje dunkso senas miškas. Tvirtai nuaugę medžių kamienai tarsi kolonos kyla aukštyn į dangų. Ir tik labai atidžiai įsižiūrėjus, galima pamatyti takelį, kuris vingiuoja į šimtamečio miško gilumą.

Autorius:  BaltojiS [ Pir Lie 11, 2005 10:53 am ]
Pranešimo tema: 

Takelis tyliai ir ramiai miega, užklotas minkštu samanų patalu ir smulkiais, liaunais žolių stiebeliais, kurie tyliai šnara pučiant lengvam vėjeliui. Jau senai joks žmogus nelietė jo savo kojomis, bet takelis prisimena visus, kurių basos kojos, anuomet, liesdamos baltą smėlį, sukeldavo užburiantį girgždėjimą, aidintį šimtamečių ąžuolų girioje. Dabar tik kur ne kur, tose plikose, smėlėtose vietose, kurių dar neprarijo žaluma, galima išvysti begančią darbštuolę skruzdę ar netgi vienišo vilko pėdą.

Autorius:  Sparnuota_sirdis [ Pir Lie 11, 2005 7:09 pm ]
Pranešimo tema: 

Ankstus rytas. Pro tankias šakas vos vos prasiskerbia pora saulės spindulių. Jie pabudina kelis gyvius, gyvenančius miške.

Autorius:  Electra [ Ant Lie 12, 2005 9:18 am ]
Pranešimo tema: 

Aukštai, tankioje medžių lajoje galima išgirsti atsibudusius paukščius. Kažkur pasislėpęs krūmuose bunda mažas pilkas kiškutis. O takelis sau ramiai vinguriuoja vis gilyn ir gilyn, kol pasiekia gilumoje esančią proskyną, apaugusią senų ąžuolų ratu.

Autorius:  Baltas [ Ant Lie 12, 2005 11:37 am ]
Pranešimo tema: 

Baltas vilkas tyliai kyštelėjo iš už krūmo galvą, bet į jį jau žiūrėjo burtininkas ir tyliai pašaukė: - Alunda! Senolis stovėjo prie ąžuolo ir savo magišką lazdą buvo nukreipęs į kažką gulintį ant žemės. Vilkas lengvai liuoktelėjo prie keistai gulinčio rudo daikto, kai tas žybtelėjo akimis ir Alunda pajuto, kaip kailis pasišiaušė.

Autorius:  Electra [ Tre Lie 13, 2005 10:56 am ]
Pranešimo tema: 

Alundai buvo neaišku, kas ten ant žemės. Kvapas nebuvo pažįstamas, nors akys priminė agresyviai nusiteikusią voverę. Nežinodamas kauip elgtis Alinda trypčiojo aplinkui pažvelgdamas tai į daiktą tai į senolį ir žvilgsniu tarsi klausė: "Kas tai?".

Autorius:  RRR [ Tre Lie 13, 2005 2:34 pm ]
Pranešimo tema: 

Tačiau tai nebuvo agresyvus voveriūkštis. Ta gyvastis nebuvo panaši netgi į jokį kitokį gyvą padarą šioje šimtametėje girioje. Alunda pajuto, kaip tūkstančiai smalsių akių susmigo į juos klausiamu žvilgsniu iš už žolės, medžio, netgi iš pačio dangaus.

Autorius:  GintarineAkis [ Tre Lie 13, 2005 11:03 pm ]
Pranešimo tema: 

Jiems virš galvos ratus suko smalsus sakalas, tikėdamasis apačioje išvysti grobį. Burtininkas ir toliau stovėjo tylėdamas, nukreipęs lazdą į keistąjį sutvėrimą. Taip stovėjo tol, kol skaistūs, šilti saulės spinduliai palietė padarą ir šis sujudėjo.

Autorius:  Electra [ Ket Lie 14, 2005 8:39 am ]
Pranešimo tema: 

Savo keistomis akimis nužvelgė viską aplinkui. Pakėlė savo keistą rudą galvą. Ir bandė stotis ant dviejų, dar nelabai sutvirtėjusių kojų.

Autorius:  Baltas [ Ket Lie 14, 2005 9:44 am ]
Pranešimo tema: 

Rudos gleivės pradėjo trūkinėti ir pasirodė žaliai gelsva oda, pasidengusi minkštais žvyneliais. Burtininkas nenuleisdamas savo lazdos nuo tik ką gimusio padaro, koja paspyrė juodai rudą sutrūkinėjusį kiaušinio lukštą. Alunda atšoko į šalį ir mintimis burtininko paklausė, - kas čia?

Autorius:  Brigita [ Ket Lie 14, 2005 9:49 am ]
Pranešimo tema: 

Padaras vėl pažvelgė aukštyn ir tarp medžių šakų beribiame danguje pamatė sakalą... paukštį... laisvą paukštį. Panoro ir jis į žydrą dangų... skristi kartu su paukščiais, bet suprato, kad neturi sparnų. "Kodėl paukščiai turi sparnus, o aš ne.... kodėl?"

Autorius:  GintarineAkis [ Ket Lie 14, 2005 10:38 am ]
Pranešimo tema: 

Tuomet gyvis nužvelgė visus jį supančius gyvūnus, burtininką, ir jo akys sustojo ties Alunda. Šis nepatenkintas suurzgė, piktai primerkė akis ir atsistojo į kovinę poziciją pasirengęs pulti, tačiau burtininkas žvilgsniu sudrausmino Alundą. Keistasis padarėlis išsigandęs atatupstas traukėsi atgal.

Autorius:  Electra [ Ket Lie 14, 2005 10:55 am ]
Pranešimo tema: 

-Nebijok, ilgai tavęs laukiau - tyliai ir švelniai ką tik gimusiam sušnibždėjo burtininkas. Paskui pasisuko į Alundą ir prabilo:
- Susipažink, tai mūsų naujas draugas. Kurį laiką keliausime visi trys kartu.

Autorius:  BaltojiS [ Ket Lie 14, 2005 2:20 pm ]
Pranešimo tema: 

Vilkas šlapiomis šnervėmis apuostė keistą, ka tik dienos šviesą išvydusį padarą ir pritariamai pažvelgė į Burtininko akis. Nors ir ką tik gimęs, keistasis gyvūnas jau tvirtai stovėjo ant savo dviejų, žvynais apaugusių kojų. Senis mostelėjo smakru, rodydamas priš juos vingiuojantį taką ir visi trys patraukė tolyn.

Puslapis 15 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/