Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 4:14 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Krize sanktykiuose 
Autorius Žinutė
neaktyvus(-i)

Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2009 1:04 pm
Pranešimai: 2
Miestas: Kaunas
Standartinė Krize sanktykiuose
laba diena, esu 25 metu mergina, net nezinau nuo ko pradeti, esu su vaikinu 5 metus, kartu gyvename, isigijome buta pasieme paskola kartu, ruosemes kazka kurti, bet gavosi tokia duobe, kad nezinau ka daryti, reikia pagalbos, kad kas patartu. Viskas kristi is ranku pradejo,kai jis dirbdavo visus vasaros savaitgalius, o as likdavau viena, leisdavau siltas dienas su draugemis, o jis filmuodavo vestuves, nes jo toks darbas. Tai nuo to ir prasidejo,kad jis labai mylejo tuos slamancius pinigelius, kad norejo ju tureti kuo daugiau, o as likdavau antrame plane, tik tada kai jis grisdavo, reikdavo kazka apsikabinti arba paklausti ar kas yra valgyti. Bet man tai tiko. As juo pasitikejau 100%, net negalejau pagalvoti, kad jis galetu zvilgcioti i kitas moteris,nors drauges mane ispejo,kad tu taip juo nepsitikek, nes jis vyras, bet as akis isputus rekiau,kad oij ne jau jis tai tikrai ne. Na va, santykiams trukdavo demesio, po to ir svelnumo ir galop as supratau, kad as jam nelabai kaip ir rupiu, galiu daryti ka noriu ir eiti kur noriu ir su kuo noriu :) tada prasidejo mano era. Prasidejo sokiai, o sokiuose ir kiti vyrai, aisku, as su jais nieko daugiau kaip flirtas nedarydavau. bet susirasinejimai sms zinutemis buvo.Viena skrisdavau i Egipta ilsetis, o ten irgi demesys nemazas, bet man to truko, ir as to ieskojau, bet ne sekso.Taigi tai truko apie metus. Kai viena diena, sulaukiau zinutes is vieno vyro, kuri pazinojau 10 metu, nuo mokyklos laiku, jis manes tik paklause, kaip as laikausi ir siaip kaip man sekasi, bet tik tiek. Tada, man pradejo skambinti ir galop pasake,kad mane visa gyvenima mylejo ir norejo mane susirasti, gal as laisva ir gal jis galetu man pasiulyti savo sirdi. As pradzioje i tai ziurejau, kaip i zaidima, ai va kazkoks kvailelis siuncia geles, kalba grazius zodzius, ko man ir truksta, tai va uzpildau vienatve. Bet... viskas isaugo i kazka daugiau, as irgi pajutau jam kazka, bet manau tik simpatija. Tuo tarpu mano draugas visai nekreipe demesio, kad as kalbu telefonu ilgai, ar parsinesu geliu, jam neidomu is kur jos ir kaip. Taigi, tas mano gerbejas pradejo man irodineti, kad mano gyvenimas nieko vertas, kad draugui as nerupiu irpradejo siulyti man gyventi su juo. As lyg pradejau abejoti, kad tikrai, gal tegul mane vyras myli, nes su anuo lyg ir nieko, nors as tikraji drauga visada mylejau ir mylesiu, tik isbleso musu aistra.Tada saziningai atejau ir draugui sakau, gal mes skiriames ar mums verta buti kartu, as tau nerupiu, nekreipi demesio mane. Taip bandem issikirti, as isvien verkdavau, kad lyg ir reikia ir gaila skirtis, tada jis matyt pagalvojo, kad pasakydamas pacius baisiausius darbus man palengvins skyrybas. Tada jis man pasake, kad man nebuvo istikimas ir tai budavo kas 5 menesiai, ta reiskia kad i metus jis 2 kartus apgaudavo, bet ne siaip su kuo, o su laisvo elgesio merginomis, o paskutine buvo, kad jis ja i namus parsivede, tai man buvo didziausias sokas. As, pradzioje negalejau patiketi, juokiausi , paskui supratau, ka jis man pasake. Bet as kaip tik jo negaliu dabar palikti, man dabar kaip magnetas traukia jis, negaliu atrodo be jo gyventi. po situ visu naujienu, pasiuliau jam kartu vykti pailseti 8 dienoms kur silta. Mes greitai susikrovem daiktus ir iskridom. Egipte i ta pati viesbuti atvyko ir dar 3 Lietuviai, pora ir viena mergina 18 metu. Mes susidraugavom, bet kaip mano draugas susidraugavo su ja, tai as jauciausi kaip 3 koja jiems. As ryte isplaukdavau nardyti jie likdavo prie juros, vakaris budavom kartu, bet i ,mane nieks nekreipe demesio, jie kartu juokaudavo, nors jai 18 , o jam 28, puikiai rado bendra kalba. Viena ryta jie baliavojo, o as miegojau, tipo visi Lietuviai, tai kita ryta issiaiskinau, kad jie dviese pasitiko saule ir jis grizo tik 6 ryto i kambari, tada as jau pasiutau. jam pasakiau, kas cia vyksta, bet jis tvirtino, kad tik draugiskai.Na, gal ? As sutikau.Ji masaziste Lietvoje ir mokosi mokykloje dar.Tai jie apie masazus labai kalbejosi.Grizus i Lietuva pasakiau,kad nenoriu,kad su ja bendrautu, bet suzinojau, jis tik grizes nuleke pas ja masazo pasidaryti, tai va nuo tos dienos, man asaros teka upeliais, nes as negaliu patiketi kiek as esu kvaile, kodel as jos negaliu palikti ir ka man daryti. Sakau, bandom viska susigrazinti, susitaikom, o jis man viena diena sako, jo gerai o kita zinai siulau tau susirasti kita, nes as nevertas taves ir taip mane kiekviena diena vaiko kaip suniuka. Mano nervai jau neatlaiko tokiu nesamoniu, tenka gerti vaistus, kad uzmigciau, kad galeciau dirbti, nes kitaip negaliu egzistuoti. Ka daryti, patarkit kaip elgtis. Ar verkti toliau ir mesti ji ar bandyti atgaivinti santykius.


Paskutinį kartą redagavo dainuska0519 Ant Kov 17, 2009 10:43 am. Iš viso redaguota 1 kartą.



Pir Kov 16, 2009 2:34 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė 
Tu tikriausiai juokauji, apie kokį sugrįžimą kalbi...Labai paprasta, kol nepradėsi gerbti savęs, tol jis negerbs ir tavęs...tau jau vos pajutus jo abėjingumą ir neištikimybę, reikėjo sukaupti visa drąsą ir jėgas, ir išeiti... patikėk, jis labai gerai jaučia, kad tu negali be jo, mano, kad bet kokiu atvėju tave turės ar eis į šoną ar ne, taip neturėtų būti...Apsispręsk, esi jauna mergina, turėk bent kiek savigarbos, būk tvirta, nors ir labai sunku... Galimas dalykas, kad tu jo net nemyli, tiesiog esi prisirišusi prie jo ir negali įsivaizduoti, kad galėtų būti kitaip, turi keisti padėtį ir keistis pati, pradžioje bus sunku, bet kartok sau, tai tik vardan tavo pačios gerovės...

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Pir Kov 16, 2009 2:47 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Krize sanktykiuose
dainuska0519 rašė:
ka daryti, patarkit kaip elgtis. ar verkti tolaiu ir mesti ji ar bandyti atgaivinti santykius.

Sveiki, analizuojant jūsų nerišlų tekstą (forumo taisyklėse parašyta, kad būtina rašyti lietuviškomis raidėmis), radau net 30 užsikirtimų, tai yra rašant jūs sukeičiate neteisingai raides. Tai tikrai rodo jūsų sutrikimą ir nerimą, pasimetimą gyvenimiškoje situacijoje. Nenustebčiau, jei jūs kalbėdama mikčiotumėte. Peržvelgus jūsų pasakojimą, susidaro įspūdis, kad nesuvokiate susidariusios padėties. Tokia situacija susidarė ne tik dėl jūsų partnerio užimtumo ar neištikimybės. Pagalvokite, kuriose gyvenimo momentuose jūs galėjote pasielgti kitaip ir kodėl taip nepadarėte?
p.s. norint diskutuoti toliau, turite rašyti lietuviškomis raidėmis :!:

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Pir Kov 16, 2009 11:06 pm
Aprašymas WWW
neaktyvus(-i)

Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2009 1:04 pm
Pranešimai: 2
Miestas: Kaunas
Standartinė 
aciu uz atsakymus, bet nesuprantu, ar as dabar kalta ir man reikia kazkaip viska tvarkyti, ar save keisti. Nezinau, kaip elgtis, nuo ko pradeti, kad zinociau kur suklydau, butu labai paprasta. Zinau, kad ir as uzsispyrus esu, daug kur priestarauju, nors ir zinau, kad esu neteisi, bet, nesuprantu, uzmerkti akis man i visa tai?


Ant Kov 17, 2009 10:47 am
Aprašymas
Svetainės adminas

Užsiregistravo: Ket Geg 20, 2004 1:30 pm
Pranešimai: 6
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Baltas rašė:
p.s. norint diskutuoti toliau, turite rašyti lietuviškomis raidėmis :!:

..ir ištaisyti ankstesnes žinutes, kitu atveju jūs nebegalėsite diskutuoti šiame forume. Prašau pasiskaityti forumo taisykles :!:


Ant Kov 17, 2009 12:08 pm
Aprašymas
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 11, 2009 2:24 pm
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Manau, kad tau tikrai reikia skirtis.


Adminams - Jūs čia tokiu būdu bandote išvyti paskutinius likusius narius ir atbaidyti naujokus?


Tre Kov 18, 2009 10:08 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Kal-el rašė:
Adminams - Jūs čia tokiu būdu bandote išvyti paskutinius likusius narius ir atbaidyti naujokus?

Matyt nepastebėjote, kad čia ne likę dalyviai, o naujokai, kurie prisiregistravę neskaitė esminės forume dalyvavimo taisyklės.
O tai, kad jus erzina lietuviškumas, jau yra psichologinė problema, gal norite atsidaryti atskirą temą, išsiaiškintume, iš kur tokios nepakantumo lietuvybei šaknys? Iš jūsų įrašyto miesto "Ankara" galim manyti, kad pabėgote iš Lietuvos, gal aš ir klystu?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Kov 19, 2009 1:09 am
Aprašymas WWW
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 11, 2009 2:24 pm
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Baltas rašė:
O tai, kad jus erzina lietuviškumas, jau yra psichologinė problema, gal norite atsidaryti atskirą temą, išsiaiškintume, iš kur tokios nepakantumo lietuvybei šaknys? Iš jūsų įrašyto miesto "Ankara" galim manyti, kad pabėgote iš Lietuvos, gal aš ir klystu?


Manęs lietuvybė neerzina, erzina įkyrūs priminimai visur :) Aš visada rašau lietuviškai, nes man taip gražiau. Leistis į asmeniškumus negražu (miesto pastebėjimas).


Pen Kov 20, 2009 2:38 pm
Aprašymas
Svetys

Užsiregistravo: Tre Geg 20, 2009 10:20 am
Pranešimai: 7
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Kal-el rašė:
Baltas rašė:
O tai, kad jus erzina lietuviškumas, jau yra psichologinė problema, gal norite atsidaryti atskirą temą, išsiaiškintume, iš kur tokios nepakantumo lietuvybei šaknys? Iš jūsų įrašyto miesto "Ankara" galim manyti, kad pabėgote iš Lietuvos, gal aš ir klystu?


Manęs lietuvybė neerzina, erzina įkyrūs priminimai visur :) Aš visada rašau lietuviškai, nes man taip gražiau. Leistis į asmeniškumus negražu (miesto pastebėjimas).


Šiam pastebėjimui pritariu. Toks taisyklių brukimas tik iššaukia tam tikrą "atmetimo reakciją". Žinoma, aš už lietuvybę. Bet ir taisyklėms turi būti tam tikros ribos.

Žmogus kreipiasi pagalbos norėdamas išlaikyti anonimiškumą (juk šis forumas yra viešas). Jau vien tai - jam yra sunkus žingsnis. Ir vietoj patarimų - jis sulaukia priekaištus dėl visai kitų, nereikšmingų ir smulkmeniškų dalykų...

Jei atvirai, paskaičius šią netolerantišką mini-diskusiją aš nusivyliau....
Pas tokį "tironišką" psichologą nei pati eičiau, nei savo vaiką vesčiau. Juk viską galima pasakyti ir "išreikalauti" švelnesne forma...

Ir dar vienas pastebėjimas. Ar nereiktų išanalizuoti psichologinius niuansus "klaviatūrinėje" ir "popierinėje" rašyboje. Manau, kad tai yra didelis skirtumas. Rašant klaviatūra gan paprasta sumaišyti raidžių tvarką žodelyje, o rašant ranka ant popieriaus - sujaukti raideles nelabai jau taip ir lengva :) Bent jau man.

Todėl darant tam tikras išvadas, nepulkime į drastiškumus.


Tre Geg 20, 2009 12:57 pm
Aprašymas WWW
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
sokime.2ksite rašė:
Jei atvirai, paskaičius šią netolerantišką mini-diskusiją aš nusivyliau....
Pas tokį "tironišką" psichologą nei pati eičiau, nei savo vaiką vesčiau. Juk viską galima pasakyti ir "išreikalauti" švelnesne forma...

Nusivylimas rodo jūsų neadekvatų požiūrį į tam tikrus reiškinius, šiuo atveju reakcija į sakinių konstrukto emocinį krūvį.
Viešame forume visi reiškiasi viešai. Vieni auklėti suprasti paprastą tiesą, Žemė nėra negyvenama, atėjus į bet kurią vietą, susipažįstama su nusistovėjusia tvarka ar taisyklėmis, kiti šito nepaiso. Forumas nėra skirtas psichologinei konsultacijai, tai dažnai supainiojama. Forumas skirtas diskusijai tarp psichologų ir pedagogų, tai ne "mamyčių" forumas. Tačiau turintiems problemų, neatsisakoma jiems padėti tam tikra informacija, kartais tam tikrais psichologinioais metodais, bet jokiu būdu tai nepakeičia tikro psichologinio konsultavimo dėl daugybės virtualių netinkamų faktorių. Jūsų pastebėjimas yra tik tekstinis, tačiau sureaguota emociškai. Kas liečia lietuvybę, tai išskirtinė svetainės taisyklė. Jūs laisvi rinktis forumus ir kitas virtualias erdves.

sokime.2ksite rašė:
Ir dar vienas pastebėjimas. Ar nereiktų išanalizuoti psichologinius niuansus "klaviatūrinėje" ir "popierinėje" rašyboje. Manau, kad tai yra didelis skirtumas. Rašant klaviatūra gan paprasta sumaišyti raidžių tvarką žodelyje, o rašant ranka ant popieriaus - sujaukti raideles nelabai jau taip ir lengva :) Bent jau man.

Todėl darant tam tikras išvadas, nepulkime į drastiškumus.

Geras pastebėjimas apie drąstiškumą, jūsų vertinimas vienas iš tokių:), iš ties rašant ant popieriaus yra kitaip su gramatikos klaidomis, tačiau yra tam tikri metodai nustatyti grafologinius ypatumus. Mano pastebėjimas buvo analizuojant viešą tekstą, tai ir išsakiau. Pagaliau reaguoti į momentinį, senai vykusį pokalbį, nežinant kitų aplinkybių, manau klaida ne menkesnė, nei vertinti čia pasisakiusius.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Geg 21, 2009 11:20 pm
Aprašymas WWW
Svetys

Užsiregistravo: Tre Geg 20, 2009 10:20 am
Pranešimai: 7
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Baltas rašė:
Nusivylimas rodo jūsų neadekvatų požiūrį į tam tikrus reiškinius, šiuo atveju reakcija į sakinių konstrukto emocinį krūvį.
Viešame forume visi reiškiasi viešai. Vieni auklėti suprasti paprastą tiesą, Žemė nėra negyvenama, atėjus į bet kurią vietą, susipažįstama su nusistovėjusia tvarka ar taisyklėmis, kiti šito nepaiso. Forumas nėra skirtas psichologinei konsultacijai, tai dažnai supainiojama. Forumas skirtas diskusijai tarp psichologų ir pedagogų, tai ne "mamyčių" forumas. Tačiau turintiems problemų, neatsisakoma jiems padėti tam tikra informacija, kartais tam tikrais psichologinioais metodais, bet jokiu būdu tai nepakeičia tikro psichologinio konsultavimo dėl daugybės virtualių netinkamų faktorių. Jūsų pastebėjimas yra tik tekstinis, tačiau sureaguota emociškai. Kas liečia lietuvybę, tai išskirtinė svetainės taisyklė. Jūs laisvi rinktis forumus ir kitas virtualias erdves.


Emocijos ateina ir praeina...
Tačiau pastebėjimas, tam tikra kritika - tai vienintelė galimybė mums keistis ir augti. Tiek Jums, tiek ir mums.

Be abejo, visi turim pasirinkimo laisvę - lankytis forume ar ne.
Dėl jame esančios naudingos informacijos bei išsakytų minčių vis tik apsisprendžiau čia pasilikti.

Baltas rašė:
Geras pastebėjimas apie drąstiškumą, jūsų vertinimas vienas iš tokių:), iš ties rašant ant popieriaus yra kitaip su gramatikos klaidomis, tačiau yra tam tikri metodai nustatyti grafologinius ypatumus. Mano pastebėjimas buvo analizuojant viešą tekstą, tai ir išsakiau. Pagaliau reaguoti į momentinį, senai vykusį pokalbį, nežinant kitų aplinkybių, manau klaida ne menkesnė, nei vertinti čia pasisakiusius.


Pritariu - su mano išvadom paskubėta :)

Dar kartą sau priminiau: mus įžeidinėja ne įžeidėjas, o mūsų požiūris į įžeidimą. Kai Jus kas nors erzina, dėl susierzinimo pats esate kaltas...
(kalbu bendram kontekste).

Tad atsiprašau už savo išsakytą nuomonę ir sėkmės Jums diskutuojant apie krizę santykiuose... :)


Šeš Geg 23, 2009 11:07 am
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007