Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 9:11 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Nei pirmyn, nei atgal... 
Autorius Žinutė
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Nei pirmyn, nei atgal...
Laba diena gudiva. Iš jūsų aprašo susidaro įspūdis, kad pateko į pavydaus žmogaus pinkles. Kadangi žmogus pavydus ir savanaudis, jis jus taip pat laiko savo nuosavybe visais atvejais. Bet teisiškai kol nesate susituokusi, jis negali pareikšti didesnių teisių į jūsų asmenybę. Nestebina, kad žmogus viską perrašė ne jūsų vardu, kad stengiasi valdyti finansiškai jūsų buitį. Tokios asmenybės pačios kenčia nuo paranoidinių minčių ir patys nuo jų priklauso. Jums spręsti ar norite būti daiktu, ar turėti savo asmenybės vystymosi kelią. Kadangi šiuo metu neturite galimybių palikti šį žmogų taip, kad neiškiltų jums grėsmė išgyventi su savo vaikais, reiktų pradžioje pasirūpinti bent tam tikromis santaupomis ir būsto galimybe. Jei nuspręsite laužti ledus kartu, tai reikia pasiruošti ir tam, kad jūsų partneriui reiks pasakyti kas jums nepatinka, kad nesate jo daiktas, kad gyvenimas kartu reiškia kartu, o ne vieno asmens kalėjimo režimas ir t.t. Jums spręsti kaip elgtis, tačiau nepamirškite, kad bet koks santykių keitimas palies jus abu. Jei jaučiatės nesaugi, pasitarkite su teisininku kaip geriau elgtis panašioje situacijoje. Psichologiškai reikia pasiruošti permainoms. Kaip pavasarį mes laukiame lietaus, bet suprantame, kad po pirmo lietaus bus daug purvo, kol jis nusiplaus. Taip ir su santykiais, jei jie yra brandūs, tai nebaisūs ir jūsų prisiderinimai vienas prie kito, bet jei vienas nori, kad kitas būtu auka, tai šioje situacijoje turite apsispręsti.

gudiva rašė:
Sveiki, ilgai ieskojau kur ir kam issipasakoti..., draugaes nesupras, o ir nelabai ju jau ir beturiu, tetos nuomone nuo nuotaikos priklauso.Pasipasakosiu cia, gal kazkas buvo panasioje gyvenimo situacijoje ir dare sprendimus.
Su gyvenimo draugu kartu esame jau 9 metai. Musu pazinties diena jis buvo vedes, as buvau issituokusi. Taip mes "draugavome" trys metus, jis issiskyre ir atvaziavo gyventi i mano miesta. seimoje liko dukra, pas mane du sunus.Buta kuriame mes gyvename , jis nupirko mano vardu, bet po metu, apsigalvojo ir perrase savo tevo vardu. Padare remonta, supirko baldus, man neleido net savo vaikams lovu nupirkti uz savo pinigus. keliavome, atostogavome dviese. Metai po metu, jo santikiai su savo dukra atsalo visiskai, nei ji jam skambina, nei jis jos lanko.
Na o pasakysiu kas man sirduke griauzia, nesuprantu. Jau devyni metai kartu, na jo tevai zino, kad 6, taciau as ju nesu maciusi, jie manes nenori matyti, nes galvoja jog as isskyriau ju seima, bet as pati girdejau, kaip jis mamai tel sake jog skirybu klausimas kabejo senai, ne mano tai kalte. bet as galvoju: na kodel jis nepasistengia supazindinti. Tiek pat laiko jis nesupazindina manes su savo seserim, nors mes visi vienmeciai. Apie vedibas niekada nebuvo nei uzsiminta. Buvo situaciju daejusiu iki to jog ruosiausi kraistytis su vaikais, tai buvo pasakyta jog eisiu kaip stoviu, na tai supratau kodel jis man net lovu neleido nupirkti.
Jis yra labai pavydus, itarus, jei nesame darbe, jis visad bus kartu: parduotuve, drauge, teta, kaimyne ir t.t...
Dabar iskilo dar viena problema: finansai, as uzdirbu per menesi tiek kiek jis per savaite, ir kai baigesi mano pinigai(moku uz buta ir visos islaidos maistui ir namams), tai tada sunku arba neimanoma net gauti litu, kad pavalgyti darbe ar sunui mokykloje... kas cia per zmogus????
negi as jo niekada nepazinojau???
ir netgi parduotuveje jis nepirks to ko jis nenores tuo metu pvz: obuoliu, bandeliu, surio.., o kai nores tada perka:)
ir dar vienas atvejis: mire mano pirmas vyras, vaiku tevas, ir ivyko toks skandalas, jog as ten ejau, per ilgai buvau, man nevalia ten buti jis svetimas, jis niekas......
nebezinau ka daryti, audziu minti kad reikia eiti i visas keturias puses, nes 40 ant nosies, o as ir nugyvensiu gyvenima, nesupratusi savo asmenybes....

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ant Bal 24, 2012 4:08 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007