Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 1:09 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Pykčio jausmas dėl ištrintų žinučių, kaip dėl to jaučiatės? 
Autorius Žinutė
Standartinė Pykčio jausmas dėl ištrintų žinučių, kaip dėl to jaučiatės?
kur dingo mano postas???? :evil: taigi rašiau lietuviškai :evil: :evil: :evil: :?: :?: :?:


Tre Rgs 06, 2006 8:54 pm
Standartinė 
galėjo būti keletas klaidų, bet ne viskas. nu gerai ištrynėt tai ištrynėt. vadinasi nelabai čia tilpsiu, su lietuvybės puoselėjimu neturiu nieko bendro, priešingai. nesupraskit neteisingai, bet tiesiog negaliu būti vietoje, kur esu baudžiama, už tai kad nedarau to, kas man nepriimtina.


Ket Rgs 07, 2006 8:25 am
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Šeš Rgp 05, 2006 11:25 am
Pranešimai: 26
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Bjauriausia tai, kad Crystal pasakė tiek nedaug, bet tai buvo taip svarbu...
Gal visgi reiktų pradžioje paskaityti ką trinate???? Tokie dalykai nedažnai pasakomi... Ne tiek pikta jau, kiek liūdna, kai dėl taisyklių žmonės pamiršta svarbesnius dalykus...


Ket Rgs 07, 2006 10:03 am
Aprašymas
Standartinė 
Arba sutinki su kvailom taisyklėm, arba pasitrauki :)


Ket Rgs 07, 2006 11:02 am
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Šeš Rgp 05, 2006 11:25 am
Pranešimai: 26
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Arba atsakymą matė tie, kuriems jo reikėjo. Greičiausiai tai buvau aš:) Kai kada viskas taip įdomiai susitvarko, lyg kokia ranka iš aukščiau...


Ket Rgs 07, 2006 11:11 am
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Šeš Rgp 05, 2006 11:25 am
Pranešimai: 26
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Taisyklės nėra blogai, bet kiekvienas žmogus turi protą ir jausmus... Ir aplamai dažnai problema būna ne taisyklėse. Tik lengviausia ant jų "sukrauti" visas problemas.


Ket Rgs 07, 2006 11:20 am
Aprašymas
Standartinė 
ne taisyklėse esmė, esmė, kad pasakė, jei tai būtų buvęs prasmingas postas, tai būtų tik pastabą parašę, o ne trinę. :lol: nematau prasmės toliau beprasmiškai rašinėt. 8)


Ket Rgs 07, 2006 2:01 pm
Standartinė 
visai nesenai pati taip elgeisi :)


Ket Rgs 07, 2006 2:32 pm
Standartinė 
nesu ištrynus nei vieno posto, kuris buvo parašytas netaisyklingai. :evil: :!: nu tiek to, neleisiu manęs supykdyti, sorry baltai už offtopicą, bet čia gal nieko labai tokio, jūsų moderatoriams trinti mano postus vistiek yra didelis malonumas.


Ket Rgs 07, 2006 4:09 pm
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Gavosi gan emocinga nauja tema. crystal, jūs iš tiesų piktinatės įvairiomis taisyklėmis, bet, kad pačios kažkas laužo, baisiai nervuojatės. Gal problema mumyse? Mes gerbiame savo kalbą, tam kūrėme šį forumą ir tokias temas gvildename, dabar jūs pareiškiate, kad
Cituoti:
nesupraskit neteisingai, bet tiesiog negaliu būti vietoje, kur esu baudžiama, už tai kad nedarau to, kas man nepriimtina.

Atsibuskite, čia mes toleruojame, kas nepriimtina šiam forumui. Pavyzdžiui keistas užsispyrimas nerašyti naują sakinį iš didžiosios raidės? Gerai parašė Vigintas, jei labai esat karštakošiai, tai trenki "durimis" ir tas pačias problemas keli kitam forume :lol: Kiekvienas laisvas savo pasirinkimuose. Jei nepatinka, tai išsiregistravimo tema pačiame viršuje, ten ir rašykit. Jei norite gilintas į psichologines pykčio priežastis, teks save šiek tiek suvaldyti. Juk šitos temos be jūsų emocijų nebūtų atsiradę.
Kelkime klausimą, ar forumas turi "sureikšminti" čia kažkieno pasisakymus, ar turi žiūrėti bendro susitarimo? O gal kas susireikšmino ir pasijuto kažkaip neįvertintas? Panagrinėkime crystal jūsų jausmų priežastis, manau ne tik jūsų, bet visų, kuriems rašybos taisyklingumas kelia "vėžį". Gal rasime ir vaistukų? :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Rgs 07, 2006 8:14 pm
Aprašymas WWW
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
astro rašė:
Bjauriausia tai, kad Crystal pasakė tiek nedaug, bet tai buvo taip svarbu...
Gal visgi reiktų pradžioje paskaityti ką trinate???? Tokie dalykai nedažnai pasakomi... Ne tiek pikta jau, kiek liūdna, kai dėl taisyklių žmonės pamiršta svarbesnius dalykus...

Gera mintis, teks kažkam visuomeniniais pagrindais moderuoti ir atskyrinėti pastoviai tas žinutes, kurios yra prasmingos (tai yra visi offtopikai). Tam matyt reikia sukurti ne šiukšlyną, bet "Prasmingų offtopikų ir nelietuviškų raštų bei diskusijų skyrių".
Jei yra toks poreikis, reiks sukurti.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Rgs 07, 2006 8:19 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
as ir laikiausi taisyklių. o ne piktybiškai rašiau nelietuviškom raidėm, tai matosi iš visų kitų mano postų, o jeigu ir padariau klaidų, tai tik iš įpročio rašyti kitaip. beje, kažkuriame poste ir pasakiau, kad jūsų taisyklės man nepriimtinos, todėl čia neberašysiu, man rodos niekur nebuvo parašyta, kad turėtumėt suteikti man išskirtines sąlygas.
Piktybinės pastebėtos klaidelės. Pagarbiai Baltas


Ket Rgs 07, 2006 8:33 pm
Standartinė 
o ištrintas postas nebuvo offtopicas. jums, baltai irgi siūlau atsidaryti naują temą, kurioje panagrinėtumėt, kodėl jums taip smagu šaipytis iš kitų. kas po tuo slypi?

Pastebėtos pastovios klaidelės. Pagarbiai Baltas.


Ket Rgs 07, 2006 8:34 pm
Senbuvis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 183
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Skaitau ir nesuprantu, kas yra 'postas' ir kas yra 'offtopicas" :?:

_________________
Gyventi čia ir dabar


Ket Rgs 07, 2006 9:16 pm
Aprašymas
Standartinė 
čia nelietuvybės, postas - pranešimas, pasisakymas; offtopicas - kalbos ne į temą.


Ket Rgs 07, 2006 9:30 pm
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007