Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 1:08 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Kaip jūs jaučiatės blogiečiu ar geriečiu? 

Kaip jūs jaučiatės visumoje, blogiečiu ar geriečiu?
Labai blogas 0%  0%  [ 0 ]
blogas 11%  11%  [ 2 ]
nei šioks nei toks 44%  44%  [ 8 ]
geras 39%  39%  [ 7 ]
labai geras 6%  6%  [ 1 ]
Viso balsų : 18

Kaip jūs jaučiatės blogiečiu ar geriečiu? 
Autorius Žinutė
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Kaip jūs jaučiatės blogiečiu ar geriečiu?
Kaip jūs jaučiatės visumoje, blogiečiu ar geriečiu?
Sukūriau anketą, ji vistiek anoniminė, niekas nežinos, kas ką pažymėjo, bet vis tik kaip jūs jaučiatės? Pabandykite diskusiją išlaikyti šiais klausimais:
1. Kaip jaučiatės gyvenime/ labiau blogas ar labiau geras, kodėl? Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345,
2. Kaip jūs vertina aplinkiniai žmonės, blogiau, geriau, kodėl?Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345
3. Kaip jaučiatės šiame forume, kad jus laiko labiau blogiečiu/geriečiu, kodėl?Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345
Nukopijuokite klausimu ir atsakydami juos, padiskutuokime turiningai :)
Reikšmės:
1. labai blogas
2. blogas
3. nei toks, nei šioks
4. geras
5. labai geras

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Sau 25, 2007 1:19 pm
Aprašymas WWW
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Kaip jūs jaučiatės blogiečiu ar geriečiu?
Pradėsiu nuo savęs
1. Kaip jaučiatės gyvenime/ labiau blogas ar labiau geras, kodėl? Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345,
Gyvenime labai retai kažkam padarau blogą, tai turi būti labai agresyvu ir mano reakcija tuo metu gali būti afekto būsenoje. Tačiau iki gerumo man dar reikia ne vieno gyvenimo ir matyt ne Lietuvoje.
2. Kaip jūs vertina aplinkiniai žmonės, blogiau, geriau, kodėl?Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345
Šiandien aš išgirdau tokį apie save vertinimą: nesugebantis atleisti, išdidus, pasipūtęs, narciziškas, negerbiantis kitų nuomonės. Gal komentaruose daugiau parašysite. Todėl į šį klausimą atsakau taip.
(Čia rašysiu visus papildymus, ačių neabejingiems)
sava rašė:
jautriai reguojate į kritiką, čia dar vienas iš savęs sureikšminimo požymių

Esmis rašė:
Be Balto, niekas nekritikavo.

3. Kaip jaučiatės šiame forume, kad jus laiko labiau blogiečiu/geriečiu, kodėl?Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345
Savo forume tenka moderuoti, todėl atlieku ir begalės kažkam nepatinkančių veiksmų, todėl negaliu būti neutralus. Kažkam patinka, kažkam ne. Todėl nežinau kaip esu čia vertinamas. Stengiuosi dabar mažiau veltis į diskusijas, bet palaikyti jas irgi reikia, tai savotiškai reikia parodyti daug empatijos, tačiau susiduriu su savo kitokia patirtimi ir kartais nesuvaldau netolerancijos :oops:

Labai lauksiu ir kitų pasisakymų bei mano asmenybės panarstymo :wink:

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Paskutinį kartą redagavo Baltas Ket Sau 25, 2007 5:18 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Ket Sau 25, 2007 1:30 pm
Aprašymas WWW
bendraujantis (-i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Kov 09, 2006 1:01 pm
Pranešimai: 71
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Kaip jūs jaučiatės blogiečiu ar geriečiu?
1. Kaip jaučiatės gyvenime?Mano vertinimas 1 ir 5.
Sunku vienareikšmiškai pasakyti, nes bėgant laikui keičiasi ir savijauta. Kas mane pažinojo prieš 6-7 metus, tai mane pažinojo, kaip gera vaikinuka, šventutį tokį ir panašiai. Dabar aš jau nežinau kaip aš jaučiuosi. Tuo pačiu metu jaučiuosi ir daugiau geras, bet tuo pačiu metu ir labiau blogas. Kūrėjas man davė didelę širdį ir savybę jausti žmones, jų jausmus, skausmą, džiaugsmą, ašaras ir panašius dalykus, todėl dažniausiai jaučiuosi geras, nes tik darydami gera mes galime ir kitus padaryti laimingus ir patys būti laimingi. Tačiau ši dovana yra ir mano prakeikimas, nes taip kaip jaučiu gera, aš jaučiu ir žmonių blogį (blogą nuotaiką, skausmą, ligą, man sunku matyti verkianti žmogų nepaisant to dėl ko jis verkia) ir tada aš jaučiuosi daugiau blogas, nes tas blogis nusėda manyje.

2. Kaip Jus vertina aplinkiniai žmonės? Mano vertinimas 3
Aplinkiniai žmonės mane vertina įvairiai. 90 proc. žmonių mane įvertina kaip teigiamą asmenybę, bet atsiranda ir tokių, kurie nuteisia net nepabandę manęs pažinti ir suprasti:)

3. Kaip jaučiatės šiame forume, kad jus laiko labiau blogiečiu/geriečiu, kodėl?. Mano vertinimas 1

Na manyčiau, kad šiame forume aš esu laikomas labiau blogiečiu dėl kelių mano pasisakymu. Manyčiau, kad forumiečiai ir administratoriai yra susidarę nuomonę, kad as esu kazkoks nesusitupejęs mažametis, kuris rašydamas daro daug klaidų, šokinėja ir rėkauja..... Ha ha ha, jokiuosi, bet cia vėl lenda ta karti tiesa, kad mes labai dažnai nuteisiame žmogų net nepabandę jo pažinti ar net neleidę tarti žodžio sau pasiginti.


Ket Sau 25, 2007 2:41 pm
Aprašymas YIM
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 869
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Kaip adminas pasakysiu nuo savęs, aš ir mano kolegos taip nemano, tokį įspūdį galėjo sukelti tam tikri pastebėjimai apie klaidas arba forumo taisyklių priminimas. Deja, tokie pastebėjimai vertinami kaip kritika, o ji dažniausiai kūrybingus žmones veikia neigiamai. Labai malonu, kad atsiliepėte į mūsų pasiūlymą sudalyvauti šioje diskusijoje, tikiuosi tai padės forumiečiams geriau suprasti vienas kitą, išgirsti ką kiti jaučia ir objektyviau reaguoti į asmeniškumus :wink:

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ket Sau 25, 2007 3:11 pm
Aprašymas WWW
Standartinė Re: Kaip jūs jaučiatės blogiečiu ar geriečiu?
1) Atsakymas: 3 Nesijaučiu esąs labai blogas, stengiuosi elgtis kuo teisingiau, bet, rodos, tik pasijuntu geresniu, ir tuoj pat padarau kokį blogą dalyką :roll:

2) Atsakymas: 4 Minėtus blogus dalykus paprastai man pavyksta nuslėpti, taigi manau kad kiti mane laiko visai geru žmogumi.

3) Atsakymas: 2 Manau kad forumo dalyviai galėjo susidaryti nekokį įspūdį dėl mano įpročio staiga dingti ir kokius metus nebendrauti, nors, žinoma, galėjo ir visai pamiršti, nes nesu dažnas forumo svečias.

:)


Ket Sau 25, 2007 3:12 pm
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Pen Lie 14, 2006 12:00 pm
Pranešimai: 12
Miestas: Vilnius
Standartinė 
1. Kaip jaučiatės gyvenime/ labiau blogas ar labiau geras, kodėl? Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345,

Skirtingu laiku jaučiuosi skirtingai. Kartais gera, o kartais bloga. Neretas gerumo jausmas,bet, manau, kad iki tobulo gerumo man oi kaip dar toli.

2. Kaip jūs vertina aplinkiniai žmonės, blogiau, geriau, kodėl?Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345

Sako,kad esu per daug gera kitiems ir labai griežta sau. Nors, kartais visko pasitasiko,kad tas gerumas greitai dingsta, kai kiti pradeda per daug juo naudotis.

3. Kaip jaučiatės šiame forume, kad jus laiko labiau blogiečiu/geriečiu, kodėl?Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345

Neesu aktyvi forumo dalyvė, dėl laiko stokos. Tai vertinti negalima objektyviai savo jausenos :)


Ket Sau 25, 2007 3:56 pm
Aprašymas
Standartinė 
Cituoti:
Šiandien aš išgirdau tokį apie save vertinimą: nesugebantis atleisti, išdidus, pasipūtęs, narciziškas, negerbiantis kitų nuomonės. Gal komentaruose daugiau parašysite. Todėl į šį klausimą atsakau taip.

būtent tokios reakcijos ir tikėjausi :) nepatingėjau net prisiregistruoti, tad pasakysiu keletą žodelių. Na kam reikia kelti tokias apklausas ir nagrinėti kažkokias nuomones. Laiko švaistymas. Manau kiekvienas mąstantis ir objektyviai save vertinantis visada paanalizuoja savo elgesį, mąstymą ir pasidaro išvadas sau.
Ko jūs taip jautriai reguojate į kritiką, čia dar vienas iš savęs sureikšminimo požymių.
Nemanau, kad Jūs blogas žmogus. Tiesiog daug ko nenorintis matyti ir tiek :)


Ket Sau 25, 2007 4:47 pm
Mokytojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 08, 2004 10:30 am
Pranešimai: 390
Miestas: Vilnius
Standartinė 
1. Kaip jaučiatės gyvenime/ labiau blogas ar labiau geras, kodėl? 12345

Šiaip nesu linkusi savęs laikyti nei labiau bloga nei labiau gera. Vertinimas - per patį viduriuką. Nesu angelas, kaip lygiai taip pat nesu kažkokia užkietėjusi blogietė. Taip, atsitinka tokių dalykų, kai su kitais žmonėmis elgiuosi ne labai gerai. Tačiau būna ir atvirkščiai.

2. Kaip jūs vertina aplinkiniai žmonės, blogiau, geriau, kodėl? 12345

Mane aplinkiniai žmonės, kiek teko pastebėti, vertina pakankamai gerai. Daugumos akyse atrodau pakankamai geras,nuoširdus žmogus. Kodėl konkrečiai taip yra, negaliu pasakyti. Nesistengiu slėpti kažkokių blogų poelgių, nes į juos reaguoju kaip į kažkokias pamokas, iš kurių turėčiau kažką pasiimti, nors ne visuomet tai pavyksta. Tačiau kaip ten be būtų, aplinkiniai žmonės beveik visuomet apie mane susidaro pakankamai šiltą ir teigiamą nuomonę.

3. Kaip jaučiatės šiame forume, kad jus laiko labiau blogiečiu/geriečiu, kodėl? 12345

Manau kad mano pozicija šiame forume yra kažkur per viduriuką. Į labai aštrias diskusijas nesiveliu, todėl nesukeliu žmonėms pernelyg neigiamų emocijų. Laikausi pakankamai neutraliai, bent jau kol kas taip buvo ;D O smulkiau apie mane šiuo klausimu manau galėętų pasisakyti tik kiti forumo dalyviai.

_________________
Kilt, net jei patys sparnai nekyla aukštyn...


Ket Sau 25, 2007 5:08 pm
Aprašymas
Naujakurys(ė)

Užsiregistravo: Tre Rgp 02, 2006 3:32 pm
Pranešimai: 46
Miestas: Vilnius
Standartinė 
1.4. Manau, esu gera, tik kartais išdygsta ragiukai
:twisted: norėčiau būt geresnė :)
2.3-4. Tie, kurie mane pažįsta, manau, vertina kaip gera žmogų, nors visko buna, manau pridarau ir kvailysčių. Bet tai dauguma sako, kad aš gera. O kurie nelabai pažįsta , tai nelabai ir žinau jų nuomonės, manau, jie ir nelabai turi tos nuomonės, gal galvoja, nei šiokia, nei tokia, arba negalvoja, arba klaidingai galvoja, arba teisingai :)
3.3. Manau, žmonės dar nelabai turi nuomonės apie mane šiame forume :)


Ket Sau 25, 2007 5:49 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Šeš Rgp 05, 2006 11:25 am
Pranešimai: 26
Miestas: Kaunas
Standartinė Re: Kaip jūs jaučiatės blogiečiu ar geriečiu?
Kaip jūs jaučiatės visumoje, blogiečiu ar geriečiu?

Šis klausymo formulavimas smagus. Aš asmeniškai manau, kad priklausau geriečių komandai. Va tik neklausiate, kokiais standartais ta komanda naudojasi:)
Bet aplamai tai savaime suprantama - na koks normalus, neprotestuojantis asmuo norėtų priklausyti blogiukams? :lol:

O toliau, atleiskite, bet visiška nesamonė. Tos sąvokos "blogas" ir "geras" aplamai yra kažkokios mistinės, neapčiuopiamos:) Kiekvienas normalus žmogus visada yra geras, visa kita priklauso nuo jo nepilnavertiškumo jausmo :)

Manau klausymą reiktų formuoti kitaip, pvz., ar jaučiatės geras, ar blogas kriščioniško požiūrio atžvilgiu, ar jaučiatės geras, ar blogas laukinės gamtos atžvilgiu ir t.t.


Ket Sau 25, 2007 6:38 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
astro ačiū už nuomonę :) Kitiems tai buvo savaip suprantama, jums kitaip. Tobulų frazių labai mažai, tuo ir įdomu. Aš nemažai sutinku žmonių, kurie nori būt blogais, nes jiems bloga nuo visuomenės, jie nori ją susprogdint, tai manau klausimas abstraktus, bet turi ir gilesnį pagrindimą, kurio čia neišsakiau.
Lauksim kitų pastebėjimų ir ypač ką manot apie kitus forumiečius. :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Sau 25, 2007 6:55 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Laukiate komplimentų, Baltai? :)


Ket Sau 25, 2007 7:10 pm
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
sava rašė:
Laukiate komplimentų, Baltai? :)

O dar turi, tavo jau įtraukiau į savo anketą garbingoje pirmoje vietoje. Gali pridurt :D

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Sau 25, 2007 7:20 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
O aš tai absoliutus gerietis. Gyvenimo tikslas padaryti pasaulį nors truputi geresniu. Vienas iš kredo - "geras priešas - mires priešas! padarykim pasaulį geresniu!" Jei ką čia apie alkaida :)


Ket Sau 25, 2007 8:09 pm
Forumo psichologas (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 26, 2005 1:01 am
Pranešimai: 47
Miestas: Šiauliai
Standartinė 
1. Kaip jaučiatės gyvenime/ labiau blogas ar labiau geras, kodėl? Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345. Esu nelinkęs blogai apie save galvoti. Nors kartais pagalvoju. "Aš esu labai gerai" - taip tik Kernagis dainuoja.
2. Kaip jūs vertina aplinkiniai žmonės, blogiau, geriau, kodėl?Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345. Dažnai vertina sutikę "-O, kokie žmonės!".
3. Kaip jaučiatės šiame forume, kad jus laiko labiau blogiečiu/geriečiu, kodėl?Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345. Be Balto, niekas nekritikavo.


Ket Sau 25, 2007 8:26 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007