Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ant Kov 19, 2024 5:17 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Pedagogika lietuvišku stiliumi 
Autorius Žinutė
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Lie 30, 2008 1:25 pm
Pranešimai: 14
Miestas: vilnius
Standartinė 
Jūs kalbate apie JAV. Aš pasidalysiu trumpai patirtimi , kurią atsivežiau iš Norvegijos.Jei kam kils klausimu galesime padiskutuoti plačiau. O šiam kartui parašysiu labai nedaug. Tai va - aš pagyvenusi ten tam tikrą laiką, pastebėjau, kad pavyzdžiui 2006 metais Norvegijos švietimo ministrė atkėlė net stojamuosius egzaminus į universitetus, nes abiturientai po egzaminų gėrė visą mėnesį. Be to, man teko pavartyti dešimtoko matematikos vadvėlį, istorijos vadovėlį,......patikėkite aš labai nustebau, nes ten dešimtokų lygis prilygsta mūsų kokiai 6 klasės lygiui. Vėliau patys Norvegai pripažino, kad reikia keisti visą švietimą iš pagrindų, nes jie turi labai žemus pasiekimus moksluose. Aš nustebusi buvau ne tik dėl mokslo kokybės, bet ir dėl paauglių elgesio, požiūrio. Todėl nesistebiu, kad JAV yra toks didelis procentas ketvirtokų kurie nemoka skaityti, skaičiuoti.....tokių yra ir Norvegijoje, neturiu straipsnio, bet man sakė, kad patys Norvegai buvo nustebę , kad atsirado net tokių abiturientų ( jų yra nedidelis procentas, bet jų yra ) kurie baigė vidurines mokyklas ir nemoka skaityti ir rašyti . Va tada ir kyla klausimas kaip taip įmanoma, nes mums tai nesuvokiami dalykai. Nesakau, kad visi jie tokie yra, tačiau ką aš parašiau yra karti tiesa.

_________________
geriau žvirblis rankoje, negu erelis danguje.


Ket Lie 31, 2008 11:44 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007