PSICHOLOGIJOS IR PEDAGOGIKOS FORUMAS
http://baltai.lt/psichologija/

Hiperaktyvumas
http://baltai.lt/psichologija/viewtopic.php?f=51&t=880
Puslapis 11

Autorius:  Baltas [ Pen Vas 16, 2007 5:59 pm ]
Pranešimo tema:  Hiperaktyvumas

http://www.hiperaktyvumas.lietuvoje.info

Šis tinklapis yra apie hiperktyvumą (hiperkinezinį sutrikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą).

Tinklalapio misija yra:

Padėti tėvams ir pedagogams auklėti ir apsikeičiant informacija ugdyti hiperaktyvius (diagnozuotus) vaikus neluošinant ir nemažinant jų pasitikėjimo savimi visose gyvenimo aplinkybėse.

Padėti vaikams ir pedagogams apsikeičiant informacija ir kasdieniniais patyrimais auklėti ir ugdyti hiperaktyvius (diagnozuotus) vaikus, tam kad nepakenkti jų psichinei ir psichologinei sveikatai. Pagrindinis tikslas – kartu išmokti naujo gyvenimo būdo gimus hiperaktyviam vaikui šeimoje. Supažindinti ko negali tėvai nežinoti gyvenantys su šio sutrikimo vaikais, tam kad vaiko savivertę netyčia nesuluošintų. Šio tinklalapio siekiai yra supažindinti tėvus ir pedagogus su veikiančiomis struktūromis.

Šis tinklapis yra sukurtas už projekto "Komandinė pagalba hiperaktyviam vaikui ir jo šeimai" lėšas ir yra jo sudėtinė dalis.

Autorius:  akimirksnis [ Tre Lie 30, 2008 3:00 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Hiperaktyvumas

Ne visi tėvai supranta, kad turi hiperaktyvius vaikus. Kai kurie tėvai tiesiog sako: mano vaikas yra judrus. Turiu grupėje tikrai bent kelis hiperaktyvius vaikus, patikėkite aš taip galvoju, kad jie yra hiperaktyvūs, bet tai yra mano nuomonė, ji nėra patvirtinta specialistų. O tokie vaikai labai išbalansuoja visą grupę.

Autorius:  Vaižgantė [ Tre Spa 21, 2009 4:21 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Hiperaktyvumas

Šiuo kausimu mano nuomonė tokia: vaiko hiperaktyvumo priežastis gali būti mamoje. Jei mamai pavyktų susitvarkyti sumaištį savo viduje, apsiramintų ir vaikas. Bėda ta, kad su reta mama galima apie tai atvirai kalbėtis...

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/