Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 9:25 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
kas man nutiko po skyrybu? ar tai depresija? 
Autorius Žinutė
Svetys

Užsiregistravo: Ket Gru 11, 2008 9:08 pm
Pranešimai: 8
Miestas: Vilnius
Standartinė kas man nutiko po skyrybu? ar tai depresija?
Sveiki,

gal galetumete pasakyti kas man nutiko? Po skyrybu su mylimu zmogum, su kuriuo issiskyriau pries metus, "issijungiau" is pasaulio ir iki siol nebesugebu i ji grizti. Nors dabar nebeisgyvenu del to, visiskai susitaikiau ir net dziaugiuosi, kad tos skyrybos ivyko, nebenoriu but su tuo zmogum, bet tebera tokia busena, kuri prasidejo po skyrybu... man kazkas pasidare, visiskai nieko nebenoriu absoliuciai, niekas nebeidomu, negaliu mokytis, negaliu knygos paimt i rankas, viskas vienodai piesia, ateitis, aplinka mano, zmones , su kuriais esu, nereikia net naujo vaikino, nes niekas nepatinka, netraukia... del nieko nebepergyvenu, niekas neberupi - nei saltis, nei karstis, man kaip transas koks uzejo. niekur nesinori eiti ir nors bandau kazkaip save tempt, kovot - vis tiek pagereja tik tam kartui. Sakykit, ar tai praeis, o gal cia jau kokia uzsitesusi depresija, nors liudesio jokio nejauciu, nuotaika kaip ir gera, tiesiog viskas vienodai... Ar ir jums, kurie issiskyre buvot, taip pat buvo? visgi cia nera normalu, nesu koks vegetuojantis augalas, juolab kad anksciau tikrai buvau labai aktyvi, jautri ... O gal kreiptis del depresijos? taciau, kita vertuss, nejauciu kazkokio liudesio, beprasmiskumo ar noro zudytis, apskritai nejauciu neigiamu jausmu, kas apibudinama diagnouojant depresija, tiesiog viskas vienodai...Nu jei dar ir jauciu kam potrauki, tai prisivalgyt ir prisigert :D

_________________
- nepamelavau -


Ket Kov 12, 2009 10:48 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 22, 2008 2:35 am
Pranešimai: 24
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Jei tai buvo mylimas žmogus, manau, natūralu, kad širdy tuštuma atsirado arba abejingumas viskam..kaip ir sakei, kažkoks transas..tokioj būsenoj tik priešams galvas kapot, bet kad ir tokių jausmų nerasta tai teks stebėt viską..kaip filmą..išimi širdį, lieka protas ir inkstai bei kepenys..

_________________
▬╚▬▬▬▬


Ket Kov 12, 2009 11:29 pm
Aprašymas
Svetys

Užsiregistravo: Ket Gru 11, 2008 9:08 pm
Pranešimai: 8
Miestas: Vilnius
Standartinė 
O cia kaip pirstu i aki :D

bet kad jau daugiau nei metai praejo, ar man laukt, o gal kur kreiptis ? as del to normalaus gyvenimo gyvent nebegaliu, nebepajegiu net mokytis, dirbt, net lovos pasiklot ryte nepajegiu...

_________________
- nepamelavau -


Ket Kov 12, 2009 11:41 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 22, 2008 2:35 am
Pranešimai: 24
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Manau, mėgink psichiatram šturmuot duris, gal vaistais atpumpuos..

_________________
▬╚▬▬▬▬


Pen Kov 13, 2009 10:18 am
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Jei trumpai, tai rekomenduočiau apsilankyt pas psichologą. Užsitęsusios krizės yra blogiau, nei tik ką išgyvenami neigiami jausmai. Depresija yra sunkiai ir sudėtingai nustatoma liga, tai ne juokai. Antidepresantų yra daugiau nei 70 rūšių, kiek žinau, jiems nėra priklausomybės, tačiau vaistai visko neišpręs, tik pokalbis pas psichologą gali padėti pajudėti iš "mirties" taško. Jūsų atvejo nesiimčiau komentuot, man rodos čia labai ilga diskusija ir ne internetinė. Bet kokios skyrybos panašiai veikia, kaip mirties išgyvenimas. Žmogus gali nesąmoningai nebenorėti toliau gyventi pilnavertiškai. Tai tarsi iškritimas iš gyvenimo Rato. Tačiau Viltis neturi būti prie ko nors pririšta. Viltis yra šviesa tunelio gale, tačiau nereiškia, kad reikia priprasti prie blausaus apšvietimo ir nieko nedaryti, kad pakeistume savo gyvenimo šviesesnio link.
P.s Vėjui, atsargiau ten, kur gali pridaryti su "patarimais". Suprantu, kai išreiškiama nuomonė, bet jei tame nei žinių, nei patirties, geriau apsiriboti savo pavyzdžiais be lemiamų nurodymų..

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ant Kov 17, 2009 12:14 am
Aprašymas WWW
Svetainės adminas

Užsiregistravo: Ket Geg 20, 2004 1:30 pm
Pranešimai: 6
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Įspėju forumo dalyvius, kad turite rašyti lietuviškomis raidėmis, ištaisyti ankstesnes žinutes, kitu atveju jūs nebegalėsite diskutuoti šiame forume.
Pasiskaitykit dalyvavimo forume taisykles:!:
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 98a6fdbf16


Ant Kov 17, 2009 12:25 pm
Aprašymas
Svetys

Užsiregistravo: Ket Gru 11, 2008 9:08 pm
Pranešimai: 8
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Baltas rašė:
Jei trumpai, tai rekomenduočiau apsilankyt pas psichologą. Užsitęsusios krizės yra blogiau, nei tik ką išgyvenami neigiami jausmai. Depresija yra sunkiai ir sudėtingai nustatoma liga, tai ne juokai. Antidepresantų yra daugiau nei 70 rūšių, kiek žinau, jiems nėra priklausomybės, tačiau vaistai visko neišpręs, tik pokalbis pas psichologą gali padėti pajudėti iš "mirties" taško. Jūsų atvejo nesiimčiau komentuot, man rodos čia labai ilga diskusija ir ne internetinė. Bet kokios skyrybos panašiai veikia, kaip mirties išgyvenimas. Žmogus gali nesąmoningai nebenorėti toliau gyventi pilnavertiškai. Tai tarsi iškritimas iš gyvenimo Rato. Tačiau Viltis neturi būti prie ko nors pririšta. Viltis yra šviesa tunelio gale, tačiau nereiškia, kad reikia priprasti prie blausaus apšvietimo ir nieko nedaryti, kad pakeistume savo gyvenimo šviesesnio link.
P.s Vėjui, atsargiau ten, kur gali pridaryti su "patarimais". Suprantu, kai išreiškiama nuomonė, bet jei tame nei žinių, nei patirties, geriau apsiriboti savo pavyzdžiais be lemiamų nurodymų..



Labai ačiū už man skirtą laiką ir dėmesį. manau, pasinaudosiu jūsų patarimu.

_________________
- nepamelavau -


Tre Kov 25, 2009 12:39 am
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007