Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 12:31 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Nežinau kaip išbristi iš tos krizės 
Autorius Žinutė
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Sveiki...Trumpai norėčiau pasakyti taip...Draugauju su vaikinu beveik septyneri metai,nors visi laiko mus idealia pora, bet jau kaip pradėjome draugauti nebuvo viskas labai gražu, man buvo 17 metų, jam 23, jis buvo labai reiklus visada daug iš manęs reikalaudavo, nuo valgio ruošimo tris kartus per dieną iki to, kad turėjau atsisakyti visų savo draugų..Dažnai mane žemino, skatino kaltės jausmą... Per tiek metų beveik niekas nepasikeitė, visada sulaukiu daugybės priekaištų, būna grubus, šaltas, nesiskaito su manimi, nors pats šiaip yra labai atsakingas, pareigingas ir kai jam "užeina" jis sugeba būti meilus,geras, retkarčiais progai esant parneša gėlių, o man to ir užtendavo... Dabar jau nebegaliu, pavargau nuo tų pažeminimų ir skaudinimų,pavargau jaustis kalta, jau ir taip mano savivertė yra žemiau nulio, dažnai atsiskiriu nuo visų ir verkiu...bet nežinau ką daryti ar skirtis , nors jau daug kartų galvojome abu apie tai, bet niekaip to ir nepadarėme...O gal jis pasikeis..? Aš jaučiu didelę baimę, nerimą, nes nežinau kaip toliau reiktų gyventi be jo.. Per daug yra visko sukurta ir daug visko įdėta tiek į santykius tiek į materialius dalykus...Bet bendro gyvenimo taip pat neįsivaizduoju, o man reikia apsisręsti ir kuo greičiau, nes šią vasarą turėtume tuoktis... :cry:

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Ket Kov 12, 2009 12:59 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 22, 2008 2:35 am
Pranešimai: 24
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Nedaryk didžiausios klaidos gyvenime, tai ne laimė, o tikra vergovė. Tavo vietoje drąsiai ir ryžtingai nutraukčiau tokius santykius..laikas užgydys žaizdas ir atvers naują kelią į tikrąją laimę..toks širdies kelias..reikia eiti juo..

_________________
▬╚▬▬▬▬


Ket Kov 12, 2009 1:16 pm
Aprašymas
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 11, 2009 2:24 pm
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Siūlau skirtis. Jeigu santykiai atneša neigiamus rezultatus, psichologinį diskomfortą, negalima savęs kankinti. Jeigu per tiek metų niekas nepasikeitė, tai jau niekad ir nepasikeis, nebent bus blogiau. Jauna esi, bus tų vyrų, tik kitą kartą jau nuo pat draugystės pradžios žiūrėk, kad pagarbiai su tavimi elgtųsi ir neleisk aiškinti, ką tau daryti. Tada jauna buvai, tai ir nuolaidžiavai, man irgi taip buvo, bet mečiau ir radau, kas mane gerbia :)

Nenori skirtis, nes jauti nežinomybę, kas bus toliau, kaip reiks gyventi naujai savo gyvenimą. Normali pasikeitimų baimė, bet jeinori būti laiminga, reikia žengti žingsnį.


Ket Kov 12, 2009 1:17 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė 
Jaučiu be galo didelę nežinomybę, baimę...Labai nepasitikiu savimi ar pajėgsiu atsistot ant kojų, ar pajėgsiu gyvent viena...Man buvo "kalama" i galvą, jog esu aikštinga, "aukštai šokanti, kad niekas nesugyvens su tokiu mano charakteriu...O jei tai tiesa, aš jug nagus nusigriaušiu, kad buvau tokia kvaila, nesugebėjau pasikeist... :cry:

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Pen Kov 13, 2009 11:29 am
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 22, 2008 2:35 am
Pranešimai: 24
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Teks dabar taip pat atkakliai kalti sau į galvą naujas gyvenimo tiesas ir viską kurt iš naujo..tam ir yra duotas gyvenimas, viskas keičiasi..

_________________
▬╚▬▬▬▬


Pen Kov 13, 2009 11:46 am
Aprašymas
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 11, 2009 2:24 pm
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Laurita rašė:
Jaučiu be galo didelę nežinomybę, baimę...Labai nepasitikiu savimi ar pajėgsiu atsistot ant kojų, ar pajėgsiu gyvent viena...Man buvo "kalama" i galvą, jog esu aikštinga, "aukštai šokanti, kad niekas nesugyvens su tokiu mano charakteriu...O jei tai tiesa, aš jug nagus nusigriaušiu, kad buvau tokia kvaila, nesugebėjau pasikeist... :cry:


Nesąmonė, manipuliacija. Visada atsiras žmogus, kuriam tiksi tokia, kokia esi. Esu aikštinga ir kaprizinga, būsimas vyras patyrė visko ir nesiskundė, o stengėsi suprasti ir palaikyti. Aišku, po poros metų, kai pamačiau, kad jis nebėga nuo manęs tokios, niekuo nekaltina, nepyksta, o tik myli, pati pradėjau keistis, nes norėjau atsakyti jam tuo pačiu. Kaltinti vieną pusę kažkuo ir pačiam nieko nedaryti neteisinga ir labiau panašu į savanaudišką manipuliaciją. Jau tai, kad tave jis laiko vien dėl to, kad pagal jį jam per vėlu pradėti viską iš naujo yra egoistiška. Juk svarbiausia stengtis, kad abiems būtų gerai.

Viskas su tavim gerai ir tu turi teisę turėti pagarbius, gražius santykius be kaltinimų. Tikra meilė priima žmogų tokį, koks jis yra. Tik patikėk, kad turi teisę į mylintį pagarbų vyrą ir jis atsiras :) Nenuvertink savęs.


Pen Kov 13, 2009 1:20 pm
Aprašymas
Svetys

Užsiregistravo: Ket Gru 11, 2008 9:08 pm
Pranešimai: 8
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Paprasciausiai jauti emocine priklausomybemis nuo jo kaip nuo narkotiku, nikotino ar maisto... O kas daroma su priklausomybemis pati zinai. Nebent pasamonej esi mazochiste, tuomet ir tuo, ir tuo atveju reikia gydytis. sekmes.

_________________
- nepamelavau -


Šeš Kov 14, 2009 3:09 am
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė 
Pdariau tai...Išėjau...dabar labai sunku...Jis man jau parašė po vienos nakties, sako, kad suprato ką turėjo, sako pasikeis, prašo, kad sugryščiau, labai kankinasi, negali be manęs, jis pradėjo taip kalbėt, kaip niekad taip nėra kalbėjęs, jaučiu didelį spaudimą, atrodo nieko nebežinau... :cry: :cry: :cry: bet suprantu, kad tai ne vaikų žaidimas ir taip greitai niekas nesikeičia... tikiuosi, kad neklystų, nes kitaip... :cry:

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Pir Kov 16, 2009 10:19 am
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Laurita rašė:
Pdariau tai...Išėjau...dabar labai sunku...Jis man jau parašė po vienos nakties, sako, kad suprato ką turėjo, sako pasikeis, prašo, kad sugryščiau, labai kankinasi, negali be manęs, jis pradėjo taip kalbėt, kaip niekad taip nėra kalbėjęs, jaučiu didelį spaudimą, atrodo nieko nebežinau... :cry: :cry: :cry: bet suprantu, kad tai ne vaikų žaidimas ir taip greitai niekas nesikeičia... tikiuosi, kad neklystų, nes kitaip... :cry:

Žengus žingsnį gerėjimo link, tai nereiškia, kad iškart pagerėja, čia panašiai, kaip nusibodus šlapti ir šalti pelkėje, ryžtis išlipti į sausumą, teks gerokai padėti pastangų pasiekti geresnę vietą, išmokti iš naujo sukurti naują ugnį ir ją pakurstyti teisingais veiksmais.
Be abejo sutriko ir jūsų partneris. Jam taip pat sukrėtimas nuo jūsų žingsnio, nes pirmoji keisti santykius išdrįsote jūs. Santykių pagerėjimas galimas abiems, jei nuspręsite tarpusavyje išsiaiškinti, kas privertė jus taip pasielgti, ko tikitės vienas iš kito, ką`pasiryžę paaukoti vardan geresnių santykių ateityje.
Statistika rodo, kad santykių krizė dažnai prasideda 4 bendro gyvenimo metais. Tai nereiktų per daug stebėtis, kad ši krizė pasiekė dugną jūsų santykiuose, jei tie sunkūs gyvenimo laikotarpiai buvo be abiejų pastangų kažką gerinti tarpusavyje. Žmogus dažnai nenori keistis, kol jam patogu. Tik bėda priverčia pripratusią sąmonę imtis kažko apčiuopiamo. Tai ką reikia padaryti pirmiausia:
1. Apmąstyti, kokius realius žingsnius jūs realiai galite atlikti nedelsiant, bet ne skubotai. Tai pirma pasirūpinti saugumu (gyvenimo vieta, išsilaikymo šaltinis, artimi žmonės, su kuriais būtinai turite palaikyti ryšį, neužsidaryti savyje);
2. Ką norėtumėte pirmiausia pakeisti ir kaip jūs tai žingsnis po žingsnio keisite; rašau ne tik apie buvusius santykius, o apie tai, ką ir kaip ruošiatės pakeisti savo jausenoje; teigiamai padeda šokolado plytelė ir menkutis koks nors žingsnelis, realiai sprendžiantis jūsų sunkaus jausmo pasikeitimą į lengvą atsipalaidavimą.
3. Moterys dažnai pasikeičia šukuoseną, tarsi padarydama mažą žingsnelį savęs keitimo link. Pagerėjęs jausmas padeda lengviau atrasti tinkamą sprendimą susidariusioje santykių krizėje.
Nesigailėkit žengusi žingsnį, kurio tikslas pakeisti gyvenimą geresniu. Svarbu, kad tai nebūtų ambicijos, o realus vertinimas tiek savo jausmų, tiek elgesio. Jei jaučiate, kad buvote išnaudojama, pasistenkite daugiau laiko skirti pradiniam savęs susitvarkymui. Jei jaučiate kaltę, tai apmąstykite, kas kelia tą kaltės jausmą ir kodėl. Tik tada imkitės veiksmų...

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Pir Kov 16, 2009 11:44 pm
Aprašymas WWW
Svetainės adminas

Užsiregistravo: Ket Geg 20, 2004 1:30 pm
Pranešimai: 6
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Įspėju forumo dalyvius, kad turite rašyti lietuviškomis raidėmis, ištaisyti ankstesnes žinutes, kitu atveju jūs nebegalėsite diskutuoti šiame forume.
Pasiskaitykit dalyvavimo forume taisykles:!:
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 98a6fdbf16


Ant Kov 17, 2009 12:28 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė 
Kažkoks košmaras...Labai sunku viską įveikti, labai daug jausmų... Atrodo visus semtynis metus pykčio metu kalbėdavome, kad mums kogero nelemta gyvent kartu, visą laiką sulaukdavau pasiūlymų išsikraustyti iš jo buto, bet kažkaip nesiryždavome kažką keisti, susitaikydavome ir iki sekančio karto..Dabar vėl tas pats, bet šį kartą aš visdėlto, kad ir nenorėjau, bet išėjau, mūsų išsiskyrimas buvo draugiškas..Tačiau dabar jaučiu iš kitų labai didelį spaudimą..Jo brolis be galo pyksta, jo draugė ir gi puse lūpų užsimena, kad gal susitaikykit..Juk vis dėlto jam jau beveik trisdešimt, jam sunku ką bepakeist, pradėt iš naujo ir jis labai kenčia...Man nepatinka tas kaltės jausmas, nes aš iš tikrųjų jaučiuosi kalta, nes aš dar galiu viską pradėt iš naujo, o jam jau kur kas sunkiau, be to, jis gailisi ir, anot jo, laukia manęs, kada aš apsispręsiu ir sugrįšiu, nes jis suprato visas darytas klaidas ir tai ką prarado, o aš nebežinau, ką bedaryti, nebenoriu klaidų, susipaniuojau...... :cry: :cry: :cry: :cry:

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Tre Kov 18, 2009 11:24 am
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Niekada nevėlu kažką pradėti iš naujo, kaip ir niekada nevėlu pratęsti senesnius ryšius. Laikas tik parodo, ko nereikėtų kartoti. Kaip jaučiatės, kai galvojate, kad norite grįžti ir kaip jaučiatės, kai mąstote viską mesti ir pradėti iš naujo? Kas šiuo metu jums aktualiau?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Tre Kov 18, 2009 5:55 pm
Aprašymas WWW
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 11, 2009 2:24 pm
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Laurita rašė:
Tačiau dabar jaučiu iš kitų labai didelį spaudimą..Jo brolis be galo pyksta, jo draugė ir gi puse lūpų užsimena, kad gal susitaikykit..


Neleisk kitiems nurodinėti, ką tau daryti, susikoncentruok ties tuo, ko tu nori, ką jauti ir kas tau geriausia. Būtų gerai atsiriboti nuo visų žmonių, kurie pažinojo jus kaip porą ir dabar daro spaudimą. Čia tik kuriam laikui, kad atsiribotum nuo kitų žmonių nuomonių ir susivoktum savyje.


Tre Kov 18, 2009 9:46 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė 
Sveiki...na štai, jau praėjo daugiau nei du mėnesiai po skyrybų. Laikas, kuris buvo kai tik išsiskyrėme puikus, jaučiausi rami, nebeliko baimes, buvo gera, bet ... Visa tai truko neilgai..Mano buvęs vaikinas labai norėjo mane susigražinti, nes pajuto ką prarado, siekė manęs, stengėsi, bet kartu negaudamas atsakymo tokio kokio jam reikėjo staiga pratrūkdavo, o paskui ir vėl atsiprašynėdavo, na ir tie kaltinimai ir atsiprašymai tesėsi maždaug pora savaičių..Jis man sakydavo, jog pasikeitė, jog labai kenčia be manęs, todėl ir daro tiek klaidų, bet aš tik norėjau laiko ir ramybės...Na ir viena diena nebeištvėriau aš tų skambučių, eilinių kaltinimų, ašarų, priekaištų, pasakiau, kad yra viskas,kad mes jau seniai nebe pora ir viskas...Nustojo tyla, veliau aš pati nejučiomis po kažkurio laiko pajutau, kažko trūksta, pradėjau sapnuoti, vis dažniau apie jį galvoti, bet nedrįsau rašyti, nes nenorėjau suteikti vilčių, nenorėjau suklysti,norėjau būti tikra dėl aplankiusių jausmų..Dažnai paimdavau telefoną, norėdavau jam paskambinti, bent jo balsą išgirsti...Bet štai po dviejų savaičių tylos sužinau, kad jis jau turi kitą, su ja visur važinėja, su ja draugauja...Supratau, kad širdis plyšta pusiau..dabar nieko kito nedarau tik kaltinu save,kad taip atsitiko, kad jis jau turi kita, jei as bučiau parašiusi ankščiau, gal taip nebūtų nutikę...Dabar pati ir kiti mano kolegos baiminasi dėl mano sveikatos, nes pradėjau gert vakarais viena, nes tik taip galiu užmigt, nebenoriu nieko, apatrto, kad norėčiau apskritai išnykt nuo žemės paviršiaus, pradėjo į galvą lysti negeros mintis, nebežinau ko griebtis, nežinau kaip jį pamiršti, kas tai yra ką jaučiu, ką daryti, bijau, kad pati sau ko nors nepsidaryčiau, kad nepakenkčiau pati sau, noriu tik atsigaut ir atsistot pagaliau ant kojų, pajutau, kad dabar yra daug sunkiau negu ankščiau buvo... :cry: :cry: :cry:

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Ant Geg 19, 2009 3:44 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 22, 2008 2:35 am
Pranešimai: 24
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Mesk velniop visus butelius ir stok kovon su savo silpnumu ir kancia, vaiksciok po miskus, daryk manksta, medituok, kur sviesia savo ateities vizija - matyk save tokia kokia nori tapti ir tai ateis savaime..nepasiduok!

_________________
▬╚▬▬▬▬


Tre Geg 20, 2009 10:07 am
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007