Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 11:37 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Mano mylimas žmogus gyveno dvigubą gyvenimą 
Autorius Žinutė
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Mano mylimas žmogus gyveno dvigubą gyvenimą
Labas, jūs jau padarėte tam tikras išvadas, bent suvokėte, kad tai vyksta su jumis, kad esate įvykių priežastis. Daugumas pažinčių internete yra susieta su mentaline veikla. Įsimylimas žmogaus braižas, sakinių konstrukcijos, nuotraukos ir pan. bet ne tikroji asmenybė. Po ilgo bendravimo internetu jumyse lieka tam tikras pirmųjų pažinties akimirkų šablonas, psichologijoje tai vadinama imprintingu. Susitikus jūs matote tai, kas yra jumyse, o ne tai, ką galima būtu pažinti naujai. Vidinė nuojauta visada sako, kad yra taip ir taip. Jūs apie tai rašote, kad "buvo ženklų...", tačiau protas elgiasi priešingai, jis nenori atsisakyti jam pateikto šablono ir vidinių susikurtų idealizuoto partnerio įvaizdžių. Nerašysiu apie tokio tipo vyrus, kurie yra medžiotojai. Trumpai tariant jūsų santykiai kyla ne iš jausmo, o greičiausiai iš proto. Tokiu atveju tai ne meilė (jausminis pradas), o įsimylėjimas (proto pradas, susietas su aistra).
Šokas yra tarsi šaltas dušas, nes protas staiga pamato nuogą tiesą, kurios nenori priimti. Gali atsirasti ambivalencija (susidvejinę jausmai). Dvigubą ar dažnai ir daugialypį gyvenimą gyvena daugelis žmonių. Žmogus gyvenime manipuliuoja savo žiniomis, gebėjimais ar kūnu siekdamas tam tikros naudos ar poreikių patenkinimo. Tokie žmonės yra patys nelaimingi, nes negali apsispręsti dėl konkretaus partnerio. Tai būna tiek su vyrais, tiek su moterimis.

Plačiau reiktu asmeninės konsultacijos, nes forume galiu tik apibendrintai, trūksta intymios jūsų informacijos. Čia vieša erdvė.


Saulė rašė:
Atsidūriau nepavydėtinoje situacijone ir norėčiau paklausti patarimo. Šešis metus internetu bendravau su vienu žmogumi, kalbėdavomės kiekvieną dieną po kelias valandas, matydavomės 2-3 kartus per metus. Susipažinau su jo mama, supažindinau su savo šeima. Kūrėme ateities planus. Galiausiai jis pakvietė mane persikraustyti į savo šalį. Ėmiau planuoti kelionę, išėjau iš darbo. Prieš kelias dienas su manim susisiekė jo sužadėtinė, netikėtai aptikusi mano numerį. Jie kartu jau 12 metų. Tuo metu, kai ji man rašė jie buvo kartu ir jis besistengtamas išsaugoti santykius su ja labai šaltai su manim kalbėjo telefonu. Todėl neturiu jokių abejonių, kad ji tikrai yra jo ilgalaikė mergina. Mes abi buvom be galo nustebusios ir šokiruotos atradusios viena kitą. Aš niekaip negaliu suprasti šio žmogaus motyvų ir kodėl jis taip pasielgė su manimi. Aš iš karto viską nutraukiau ir pasikeičiau telefono numeric. Kiek žinau jis vis dar bando ją susigrąžinti. Žinau, kad pasakojimas skamba absurdiškai ir mano naivumas neįtikėtinas, nes buvo šitiek įtarimą keliančių ženklų: neatsiliepiami skambučiai, ilgos darbo valandos, keistos priežąstys. Tačiau aš buvau linkusi tikėti mylimu žmogumi. Tuo labiau, kad susipažinau su jo mama, ji kelis kartus buvo pas mano šeimą svečiuose. Taip pat susipažinau su jo draugais, giminėmis. Visi tylėjo. Niekaip nesuprantu šių žmonių, o tuo labiau savo draugo. Turbūt mažiausiai suprantu save, kaip leidausi taip ilgai vedžiojama už nosies.
Be to kas keisčiausia, labai panašioj situacijoj jau buvau kartą atsidūrusi. Tik skirtumas tas, kad tas žmogus gyveno tam pačiam mieste, bet irgi nuo manęs nuslėpė merginą. Tiesa kiek vėliau apie tai pats prisipažino.
Suprantu, kad turiu kažkokį polinkį pasirinkti tokio pačio tipo vyrus, kuriuos idealizuoju ir romantizuoju. O tada realybė skaudžiai smogia atgal.
Galbūt galėtumėte patarti, kaip man atsigauti po šio šoko ir kaip geriau suprasti save, kad ateityje vėl nepasirinkčiau netinkamo partnerio?
Labai ačiū.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Tre Rgs 05, 2012 1:55 am
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007