Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 2:45 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
padėkite prašau 
Autorius Žinutė
Svetys

Užsiregistravo: Ant Kov 18, 2008 11:18 am
Pranešimai: 5
Miestas: Kedainiai
Standartinė padėkite prašau
Laba diena. Rašau Jums su gana dideliu prašymu.
Esu moksleivė ir mokykloje reikėjo parašyti tiriamąjį darbą, aš rašiau "Pasąmonės ir jos ryšio su sąmone analizė" ir man reikia, kad kasnors recenzuotų darbą- psichologė, su kuria buvau susitarus, negalės man padėti. O man skubiai reikia. Noriu paprašyti, gal Jūs turite šiek tiek laiko ir noro padėt? Ten visko skaityt nereiktų, tik permest akim ir parašyt savo nuomonę.. Žinau, kad Jūs manęs nepažįstat ir gal negražu prašyti taip, bet kodėl nepabandžius:)

Būčiau labai dėkinga


Pen Geg 02, 2008 10:01 am
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: padėkite prašau
basa rašė:
Laba diena. Rašau Jums su gana dideliu prašymu.
Esu moksleivė ir mokykloje reikėjo parašyti tiriamąjį darbą, aš rašiau "Pasąmonės ir jos ryšio su sąmone analizė" ir man reikia, kad kasnors recenzuotų darbą- psichologė, su kuria buvau susitarus, negalės man padėti. O man skubiai reikia. Noriu paprašyti, gal Jūs turite šiek tiek laiko ir noro padėt? Ten visko skaityt nereiktų, tik permest akim ir parašyt savo nuomonę.. Žinau, kad Jūs manęs nepažįstat ir gal negražu prašyti taip, bet kodėl nepabandžius:)

Būčiau labai dėkinga

Už dyką tau niekas nedirbs, forume gali pristatyti savo darbą ar jo ištraukas ir paprašyti dalyvių komentaro, manau tai daugiausia ką gali gauti namų darbų atžvilgiu. Pagaliau tai nėra psichologinė pagalba...

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Pir Geg 05, 2008 11:02 pm
Aprašymas WWW
Svetys

Užsiregistravo: Ant Kov 18, 2008 11:18 am
Pranešimai: 5
Miestas: Kedainiai
Standartinė Re: padėkite prašau
Baltas rašė:
basa rašė:
Laba diena. Rašau Jums su gana dideliu prašymu.
Esu moksleivė ir mokykloje reikėjo parašyti tiriamąjį darbą, aš rašiau "Pasąmonės ir jos ryšio su sąmone analizė" ir man reikia, kad kasnors recenzuotų darbą- psichologė, su kuria buvau susitarus, negalės man padėti. O man skubiai reikia. Noriu paprašyti, gal Jūs turite šiek tiek laiko ir noro padėt? Ten visko skaityt nereiktų, tik permest akim ir parašyt savo nuomonę.. Žinau, kad Jūs manęs nepažįstat ir gal negražu prašyti taip, bet kodėl nepabandžius:)

Būčiau labai dėkinga

Už dyką tau niekas nedirbs, forume gali pristatyti savo darbą ar jo ištraukas ir paprašyti dalyvių komentaro, manau tai daugiausia ką gali gauti namų darbų atžvilgiu. Pagaliau tai nėra psichologinė pagalba...


Kad nėra psichologinė pagalba, aš žinau. O rašiau , prašiau pagalbos, nes man skubiai reikėjo, o čia renkasi mačiau rimtų psichologų. Jeigu pasirodė, kad verčiu ką padėti tai tikrai ne, tiesiog pamaniau, kad yra žmonių, kuriems patiks paskaityti ką parašiau ir padėti man. Tik tiek, aš nenorėjau sukelti jokių nepatogumų, ar atrodyti "nagla", jeigu Jums taip pasirodė.


Tre Geg 07, 2008 12:33 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Man taip nepasirodė :)))) tiesiog būtų įdomu pamatyti ir jūsų darbelio ištraukas. Dalindamiesi informacija turtingėjame patys :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Geg 08, 2008 9:55 am
Aprašymas WWW
Svetys

Užsiregistravo: Ant Kov 18, 2008 11:18 am
Pranešimai: 5
Miestas: Kedainiai
Standartinė 
na tada gerai, nes Jūsų žinotė pasirodė, kad ne taip mane supratoe :) Įdėsiu ištraukas tik ne dabar, vėliau :wink:


Pen Geg 09, 2008 9:55 am
Aprašymas
neaktyvus(-i)

Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 12:25 pm
Pranešimai: 1
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Naudodamasis proga norėčiau paklausti, gal galėtumėt rekomenduotumėt kokios rimtesnės literatūros apie pasąmonę ? Galbūt lietuvių yra autorių kokiu knygų, leidinių ? Pats neseniai tik pradėjau skaitinėt Jean - Claude Filloux pažintinę knygelę "Pasąmonė" , visai užkabino :)


Pir Geg 26, 2008 7:56 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Varvaras rašė:
Naudodamasis proga norėčiau paklausti, gal galėtumėt rekomenduotumėt kokios rimtesnės literatūros apie pasąmonę ? Galbūt lietuvių yra autorių kokiu knygų, leidinių ? Pats neseniai tik pradėjau skaitinėt Jean - Claude Filloux pažintinę knygelę "Pasąmonė" , visai užkabino :)

Yra dvi literatūros rūšys: populiarioji ir mokslinė. Populuiariosios neturiu laiko paskaitinėt, o mokslinė yra specifinė, sausa ir gan siauros krypties. Manau K.G. Jungo darbuose tikrai nemažai apie pasąmonę. Beje, forume yra nemažai ištraukų apie pasąmonę, peržvelkit temas ir rasit.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ant Geg 27, 2008 12:08 am
Aprašymas WWW
Svetys

Užsiregistravo: Ant Kov 18, 2008 11:18 am
Pranešimai: 5
Miestas: Kedainiai
Standartinė 
atsiprasau, kad rasau ne lietuviskomis raidemis- esu uzsienyje, kompiuteris kitoks.
Varvaras rašė:
Naudodamasis proga norėčiau paklausti, gal galėtumėt rekomenduotumėt kokios rimtesnės literatūros apie pasąmonę ? Galbūt lietuvių yra autorių kokiu knygų, leidinių ? Pats neseniai tik pradėjau skaitinėt Jean - Claude Filloux pažintinę knygelę "Pasąmonė" , visai užkabino :)


pabandykite Joseph Murphy ´´ jusu pasamones galia´´ ir kitas jo knygas. taip pat Froido ´´ psichinio gyvenimo psichopatalogija´´ ir apskritai Jungo, Froido knygas. taip pat dar galite perzvelgti Raimondo Milasiunio


Sek Bir 29, 2008 8:50 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007