Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 4:24 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Noriu tapti klubo "Siela" nariu.Prašymo vieta 
Autorius Žinutė
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Noriu tapti klubo "Siela" nariu.Prašymo vieta
Balsuokite žemiau parodytu būdu, cituodami paskutinio balsavusio dalyvio tekstą, tokiu būdu paskutinio balsavusio už ar prieš žinutėje matysim, kiek jau yra balsų, tada moderatorius patvirtins narystę klube.

Balsavimo pavyzdys :!:

AŠ (rašote savo slapyvardį) esu UŽ, kad "Algirdas" dalyvautų 2 lygio diskusijose, klube "Siela". Laiduoju už šį forumo dalyvį (-e)

Sekantis žmogus pradžioje pacituoja aukščiau pateikta forma balsavimą UŽ arba PRIEŠ ir toliau rašo savo sprendimą tokia pačia forma.
.........................................................................................................
Aušra rašė:
AŠ "Aušra" esu UŽ, kad "Algirdas" dalyvautų 2 lygio diskusijose, klube "Siela".Laiduoju už šį forumo dalyvį (-e)

AŠ (rašote savo slapyvardį) esu UŽ, kad "Algirdas" dalyvautų 2 lygio diskusijose, klube "Siela".Laiduoju už šį forumo dalyvį (-e)
.........................................................................................................
Sekantis žmogus toliau kopijuoja ir pacituoja aukščiau pateikta forma balsavimą UŽ arba PRIEŠ ir toliau rašo savo sprendimą tokia pačia forma. Pažymėkite balsavusio dalyvio žinutę ir paspauskite mygtuką "Quote"

Cituoti:
Aušra rašė:
AŠ "Aušra" esu UŽ, kad "Algirdas" dalyvautų 2 lygio diskusijose, klube "Siela".Laiduoju už šį forumo dalyvį (-e)

Gintaras rašė:
AŠ "Gintaras" esu UŽ, kad "Algirdas" dalyvautų 2 lygio diskusijose, klube "Siela".Laiduoju už šį forumo dalyvį (-e)

AŠ "Jurgita" esu UŽ, kad "Algirdas" dalyvautų 2 lygio diskusijose, klube "Siela".Laiduoju už šį forumo dalyvį (-e)
...........................................................................................................
Tokiu būdu surenkami 3 balsai, po kurių moderatorius per 3 paras turi suteikti klubo "Siela" nario statusą, o jūs turite per 3 paras pasisakyti žemiau nurodytoje uždaroje temoje "Klubo "Siela" narių prisistatymas. Asmeniniai klausimai"
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... e12817ae4a

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Paskutinį kartą redagavo Baltas Tre Kov 28, 2007 6:43 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.



Tre Kov 28, 2007 5:54 pm
Aprašymas WWW
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Noriu pakviesti prisiregistravusius 2006 metais ir jau parašiusius 30 žinučių į psichologijos/pedagogikos naują klubą "Siela". Šiuo metu įleisiu visus, kuriems priimtinos klubo gairės ir atitinka aukščiau minėtus reikalavimus. Jokių fotografijų nereikės, nebent patys norėsite įkelti. :)
Taigi nelaukite ir pagal aukščiau pateiktą pavyzdį rašykite prašymą ir tapkite klubo nariu. Su pirmaisiais nariais aptarsime ir bendros veiklos gaires.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Tre Kov 28, 2007 6:15 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007