Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 11:41 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Liaudies medicinos įvairenybės 
Autorius Žinutė
Senbuvis (-ė)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 194
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
Esu ne kartą girdėjus ir skaičius, kad mėtos gali sukelti net nevaisingumą ir persileidimą :roll: Kiek tame tiesos, negaliu pasakyt.

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Sek Rgs 03, 2006 3:15 am
Aprašymas
Standartinė 
Persileidimui sukelti naudojamos rūtos mišinyje tik kaip pagalbinė medžiaga :) Rūtos toksiškos....


Sek Rgs 03, 2006 8:53 am
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Pen Lie 14, 2006 12:00 pm
Pranešimai: 12
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Kai dar žmonės gyveno sėsliai savo kaimukuose. Kai keisdavosi kartos, o vietos likdavo tos pačios, mano giminės vadovavosi( ir dabar vadovaujasi) tokia išmintimi, kad kur žmogus yra gimęs, ten senieji Dievai jau yra jiems likimą nulėmė, visokius sopolius, negalavimus ir kitas negeroves (ir geroves, bet ne apie jas dabar kalbu),tad, kaip mano močiutė sakydavo: "Ir gydykis, žmogau, tomis žolėmis, kurios auga tavo pievoje, tavo vietoje, žemėje, kurioje tu gimei, namų teritorijoje, kuri girdėjo tavo gimimo verksmą". Tiesą sakant, tie žmonės išgyvendavo iki 100 ir daugiau, gyvendami šia išmintimi.
Ir dabar stengiamės taip gyventi. Nes žemė yra visa galinti, ir per mažai jai dėmesio yra skiriama. Gal ,jei daugelis vcadovautumėmės taip, nebūtų tiek vaistų? Sintetinių chemikalų? Bet tai tik retoriniai pasamprotavimai.....


Sek Vas 04, 2007 7:45 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007