Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pen Kov 29, 2024 2:23 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Akytėms - monitoriaus iškankintoms 
Autorius Žinutė
Besimokantis (-i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2005 8:38 pm
Pranešimai: 127
Miestas: Raseiniai- Londonas
Standartinė 
Geistė rašė:
Mano vaikai su malonumu valgo morkas su majonezu ir česnakais.


Negerai majonezas... Tai produktas, kurį, sveikai maitinantis, reiktų pirmąjį į šiukšlinę išmesti... :?

_________________
Mylėdama mokausi.


Sek Sau 29, 2006 11:13 pm
Aprašymas
Savas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2005 5:31 pm
Pranešimai: 248
Miestas: Šiauliai
Standartinė 
Bet majonezas puikiai tinka sausų plaukų priežiūrai. Užtepti ant švarių plaukų, pabūt pusę valandos su maišeliu ir išplauti kaip įprasta. Po kokių 3 kartų plaukai pagerėja. Ne tokie sausi ir nesielektrina, bent jau man.

_________________
Pasaulis bus gražus jei TU padarysi jį bent truputį gražesnį...


Sek Sau 29, 2006 11:51 pm
Aprašymas WWW
Besimokantis (-i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Kov 18, 2005 9:58 pm
Pranešimai: 118
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Pagone rašė:
Geistė rašė:
Mano vaikai su malonumu valgo morkas su majonezu ir česnakais.


Negerai majonezas... Tai produktas, kurį, sveikai maitinantis, reiktų pirmąjį į šiukšlinę išmesti... :?


Gyventi apskritai yra nesveika... :lol:

_________________
"Laimę patirsi tada, kai pamirši, kad kiti darė tau pikta, ir pamirši, kad pats darei kitiems gera."Sai Baba


Sek Sau 29, 2006 11:54 pm
Aprašymas WWW
Besimokantis (-i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Kov 18, 2005 9:58 pm
Pranešimai: 118
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Vigintas rašė:
O smulkiai tarkuotoms morkoms aliejus, na dar su žuvies taukais patartu .... brrrrr kažkok gautusi :) Juk galima platos grietinėlės užmesti, fainiausia desertas gaunasi :)
Geiste : na jei astigmatizmas igimtas nuo 7 metų, tai jau tikrai moekos nepadės, teks išmeti televizorius su kompais iš paskos :) Vo teisinga reakcija pas tave pakilo, išsiliek brangioji :) Tiesa neigiamas emocijas padeda pažabori "greitas cukrus", fruktozės, laktozės - na saldus vaisia labai tiktu, sako bananuose yra kažko kas skatina seratonino išsiskyrimą :) Serotoninas laimes hormonas :)


Tu kažko nesupratai. Astigmatizmas ne man, o sūnui. Jam jį nustatė 3 m.
O kuo čia dėtos blogos emocijos? Aš antra diena puikiai nusiteikus. Gerai pailsėjau, išsimiegojau.Prieš akis- lengva darbo diena. Tai ko čia pykti?

_________________
"Laimę patirsi tada, kai pamirši, kad kiti darė tau pikta, ir pamirši, kad pats darei kitiems gera."Sai Baba


Sek Sau 29, 2006 11:56 pm
Aprašymas WWW
Besimokantis (-i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2005 8:38 pm
Pranešimai: 127
Miestas: Raseiniai- Londonas
Standartinė 
Geistė rašė:
Gyventi apskritai yra nesveika... :lol:


Betgi mes čia tam ir susirinkom, kad padėtume patarimais sveikus dalykus savo gyvenime pasirinkti... :?: :!: :roll:

_________________
Mylėdama mokausi.


Pir Sau 30, 2006 2:10 am
Aprašymas
Standartinė 
Ta prasme - "Kam gydytis - vistiek visi mirsim, anksčiau ar vėliau", ar teisingai supratau? :roll: :)


Pir Sau 30, 2006 3:26 am
Besimokantis (-i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2005 8:38 pm
Pranešimai: 127
Miestas: Raseiniai- Londonas
Standartinė 
Man bent jau, kokybė yra svarbiau už kiekybę. :roll:

_________________
Mylėdama mokausi.


Pir Sau 30, 2006 8:22 pm
Aprašymas
Besimokantis (-i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2005 8:38 pm
Pranešimai: 127
Miestas: Raseiniai- Londonas
Standartinė 
Kalbėdami apie akytes, monitoriaus iškankintas, užmiršom, kad reikia kartais ir mankštelę padaryt. Vaikystėj mano akys buvo stipriai nusilpusios, bet pratimukais atsistačiau. Dabar vėl reiktų būtinai. Gal jūs žinot kokių mankštelių?
Teigiama, kad ekstravertai dažniau kenčia dėl toliaregystės, o intravertai- dėl trumparegystės. Tai gan logiška. Ekstravertai, labiau besidomintys išoriniu pasauliu, dažniau mankština akis, besižvalgydami, kai intravertai, susikoncentravę į save, mažiau aktyviai stebi aplinką. Taip kaip ir kuklesni žmonės tarsi bijo matyti, kas vyksta aplink, ir nepastebėdami,nesižvalgydami, "slepiasi".

_________________
Mylėdama mokausi.


Pir Vas 13, 2006 1:27 am
Aprašymas
psichologas konsultantas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 10:42 am
Pranešimai: 273
Miestas: Buvusi sostinė
Standartinė 
Labai įdomus pastebėjimas apie ekstravertų ir intravertų sąsajas su regėjimo sutrikimais. Reiks pastebėti kolegų tarpe, va Baltas tipiškas intravertas ir kaip tik regėjimo problema trumparegystė :) Matyt taip paskendo savyje, kad neturi laiko pasidžiaugti išoriniu gyvenimu :?

_________________
Tiesa, kaip šešėlis po tavo kojom...
Aš esu, vadinasi tu gyvas<:)


Pir Vas 13, 2006 3:07 pm
Aprašymas
Besimokantis (-i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2005 8:38 pm
Pranešimai: 127
Miestas: Raseiniai- Londonas
Standartinė 
Aš taip pat intravertė, ir problema- trumparegystė... :? Tarp savo draugų ir pažįstamų randu patvirtinimą šios sąsajos. O jūs jau radot?

_________________
Mylėdama mokausi.


Pen Vas 17, 2006 2:08 am
Aprašymas
Senbuvis (-ė)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 194
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė 
visi vaikai iki maždaug 7metų yra totalūs toliaregiai, nes jų akies obuolio sandara tokia (moksliniais terminais nenoriu jūsų apsunkint). paskui regėjimas susinormalizuoja arba po truputį iš toliaregių tampama trumparegiais. o jau vyresniame amžiuje (apie 40-uosius metus) regėjimas vėl stiprai pasikeičia į toliaregystės pusę. todėl kai jau nebeužtenka tėvams rankų ilgumo, tai jau eina akinių išsirašyt.
gal kažkiek ir susijęs regėjimas su intra/extravertumu, bet tikrai ne ką daugiau nei su aplinkos poveikiu, darbo veikla, paveldėjimu ir kt. juk nėra visi maži vaikiukai extravertai, paskui netampa staigiai intravertai, o jau visi suaugę nėra vėl extravertai.

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Pen Vas 17, 2006 1:52 pm
Aprašymas
Besimokantis (-i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2005 8:38 pm
Pranešimai: 127
Miestas: Raseiniai- Londonas
Standartinė 
optiMiste rašė:
gal kažkiek ir susijęs regėjimas su intra/extravertumu, bet tikrai ne ką daugiau nei su aplinkos poveikiu, darbo veikla, paveldėjimu ir kt. juk nėra visi maži vaikiukai extravertai, paskui netampa staigiai intravertai, o jau visi suaugę nėra vėl extravertai.


Sportuodamos akys sustiprėja taip pat, kaip ir sportuojantis kūnas. Tada lengviau nuo kenksmingo aplinkos poveikio, darbo veiklos ir kt. atsilaikyti. O amžius taip pat, aišku, savo poveikį daro.

_________________
Mylėdama mokausi.


Sek Vas 19, 2006 7:32 pm
Aprašymas
Standartinė Re: Akytėms - monitoriaus iškankintoms
Vigintas rašė:
Nuskabius geltonus žiedelius gerai būtu juos sumaišyti su kokiu nors riebalu... Riebalai pagerina medžiagų įsisavinimą iš vaistažolių :) Na asmeniškai aš nuo vaikystės nemėgstu žuvų taukų, tai mikseryje sumaišiau medetkas su sviestu, geriau jai jis naminis :) gaunasi skani ir labai gražį masė :)

Atsiprašau jei pertauksiu diskusiją - bet norėjau pasitikslinti, kadangi nusprendžiau pasigaminti šį produktą. Kai visą darbo dieną praleidžiame su žmona prie kompiuterių tai akytėms ne ypač malonu būna.
Medetkų žiedus tiesiog susmulkinti kartu su sviestu ar reikėtų prieš tai jas sudrėkinti. Bei sviesto dėti tik truputį?


Pir Kov 06, 2006 11:26 am
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007