Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 11:23 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Kraujospūdis 
Autorius Žinutė
Besimokantis (-i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Kov 18, 2005 9:58 pm
Pranešimai: 118
Miestas: Vilnius
Standartinė Kraujospūdis
Žinau, kad padidėjusį kraujospūdį galima sumažinti žinant, kurie maisto produktai jį mažina. Tarkim,- burokėliai.
Man tai neaktualu. Mane vargina kiek žemesnis kraujospūdis. O vargina tuo, kad pastoviai esu apsnūdus...
Kiek padeda stipri kava, bet po 17 val. jos negaliu gerti- neužmigsiu naktį. Stengiuosi kuo daugiau judėti, nevažinėju liftu, kai pradeda imti miegas- einu grindų plauti...
Gal kas žinot kokių liaudiškų priemonių, kurios padidintų kraujospūdį?

_________________
"Laimę patirsi tada, kai pamirši, kad kiti darė tau pikta, ir pamirši, kad pats darei kitiems gera."Sai Baba


Sek Sau 22, 2006 12:20 am
Aprašymas WWW
Standartinė 
1. Juoda stipri arbata turi daugiau kofeino nei kava :) Jei prie jos išgersi 20-30 gramų gero konjako nuostabiai aktivizuosies ir "sušildis iš vidaus":)

2. Gudobelės tinktūra - pagrinde normalizuoja širdies darbą kai būna permušimai, bet stiprina ritmą, pakenkti tikrai nepakenks ... Gerenis efektas kai vartoji kartu su rudu cukrumi, na keli ar keliolika lašų ant cukraus gabalėlio :)

3. Lengvas seksualinis susijaudinimas tikrai didina kraujospūdį ir darbingumą... Na tai daro visų rūšių susijaudinimas, bet seksualinis lengviausiai realizuojamas ir mažiausiai pavojingas :)


Sek Sau 22, 2006 1:30 am
Besimokantis (-i)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Kov 18, 2005 9:58 pm
Pranešimai: 118
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Vigintas rašė:


3. Lengvas seksualinis susijaudinimas tikrai didina kraujospūdį ir darbingumą... Na tai daro visų rūšių susijaudinimas, bet seksualinis lengviausiai realizuojamas ir mažiausiai pavojingas :)


Šitas man patiko :lol: naudoju. O daugiau niekas nieko man negali patarti?

_________________
"Laimę patirsi tada, kai pamirši, kad kiti darė tau pikta, ir pamirši, kad pats darei kitiems gera."Sai Baba


Sek Sau 29, 2006 8:00 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007