Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Pir Sau 25, 2021 4:02 pmNaujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Latvijos liaudies medicinos žiniuonė Ilz 
Autorius Žinutė
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 869
Miestas: Vilnius
Standartinė Latvijos liaudies medicinos žiniuonė Ilz
O čia truputi apie Ilzę Jansonę ir jos gydymo metodus


Cituoti:
Latvių žiniuonės Ilzės Jansonės stebuklingasis “Salveo”
Rygoje veikančio Valeologijos (sveikatos) fondo prezidentė bei Latvijos liaudies medicinos instituto direktorė, rygietė Ilzė Jansonė jau 35 metus domisi laukinių augalų gydomosiomis savybėmis. Ji yra 5000 patiekalų bei 300 gydomųjų fitoterapinių receptų, taip pat ir 86 knygų ir straipsnių sveikatos temomis autorė. Neseniai išleista Ilzės Jansonės knyga lietuvių kalba “1000 Žiniuonės patarimų”
Žiniuonę Ilzę Jansonę nuo visų negandų apsaugo prašmatni skrybėlė ir butelis šventinto vandens iš sakralių Latvijos šaltinių.
Leidykla: Ilzė Jansonė
Išleidimo metai: 2006
Formatas: 14x20 cm
ISBN: 9984-639-12-6
Puslapių skaičius: 224
Įrišimas: Minkštas
Paveikslėlis

Ilzė Jansonė jau 35 metus praktikuoja žiniuonišką veiklą.
Ji yra 5000 patiekalų bei 300 gydomųjų fitoterapinių receptų autorė, taip pat ir unikalios gydomosios sistemos, pagal kurią kiekvienam pacientui sudaroma mėnesio trukmės individuali programa, autorė.
Jeigu pacientas per metus laikosi visų 12 programų, jo organizmas atstatomas pilnai. Knygoje pateiktais receptais galima naudotis ir neturintiems galimybių pasikonsultuoti su žiniuone, tereikia susirasti savo ligos gydymui skirtą receptą ir pagal nuorodas juo naudotis.

Visi receptai labai paprasti ir lengvai paruošiami, o svarbiausia - daugelis iš jų nieko nekainuojantys!

Ilzė Jansonė
Kalendorius-žiniuonis sveikatai ir pilnavertiškumui
Paveikslėlis
Leidykla: ----
Puslapių kiekis: 26
Metai: 2005

Cituoti:
Liaudies medicinos atstovei aišku, kodėl raudona Lietuvos prezidento nosis

Liaudies žiniuonių instituto direktorė, etnografė, unikalios gydymo ir sveikatos sistemos autorė, lektorė, skaitanti paskaitas įvairiose šalyse į šį kalendorių sudėjo savo žinias, kurios skaitytojui padės atgauti sveikatą ir ją išsaugoti: kokias ir kada vaistažoles rinkti, kaip jas perdirbti ir naudoti, kokios protėvių gudrybės pagelbės Jums sveikatos ir gyvybingumo kelyje.Balandžio 8 dieną rietaviškiai buvo pakviesti į savivaldybės bibliotekos organizuotą susitikimą su Latvijos liaudies medicinos instituto direktore, žiniuone Ilze Jansone. Tačiau tikriausiai dėl per televiziją transliuojamų popiežiaus Jono Pauliaus II laidotuvių į paskaitą ,,Pabaltijo gamtos įtaka žmogaus sveikatai“ atėjo daug mažiau susidomėjusiųjų negu buvo tikėtasi.

Beveik pusvalandį į susitikimą vėlavusi Ilzė Jansonė atvyko su kolege - užkeikimų nuėmėja ar panašiai Laurita. Išdėliojusi savo ,,produkciją“ - knygas, kalendorius, popieriaus lapelius su nuo prakeiksmo apsaugančiais ženklais, arbatą, žolelių mišinius, mikstūrą, viešnia iš Latvijos nedelsdama prisistatė ir pradėjo paskaitą. Anot I.Jansonės, ,,žmonės turi žinoti tiesą, ką ir kaip galima išgydyti Pabaltijo augalais“.
Liaudies medicinos institutas, kuriam latvė vadovauja, buvo įkurtas 1987 metais. Viešnios teigimu, šiuolaikinė medicina - tai farmakologų išrastas biznis, gydytis reikia tuo, ką duoda gamta. ,,Kokią ligą išsigydėte užsieniniais vaistais? - klausė rietaviškių Latvijos žiniuonė. - Žmonės šiais laikais miršta nenatūraliai - insultai, infarktai. Kraujas žmonių blogas, organai negauna to, ko jiems reikia, ir nustoja funkcionuoti. Ką ateities archeologai galvos apie išpjaustytus žmones? Jei anksčiau rasdavo be kojų ar rankų, suprasdavo, kad kare neteko, o dabar…“
I.Jansonė savo paskaitoje ypač akcentavo cukraus, buljono ir baltų miltų žalą. Sakė, jog lietuviai nebežino, kaip atrodo ropė ar griežtis, su maistu gauna mažai naudingų medžiagų. ,,Žmona savo vyrui samčiu duobę kasa, o paskui kapinėse rauda: ,,Galėjo dar gyventi“, - vaizdžiai pasakojo viešnia.
Liaudies medicinos propaguotoja, norėdama įrodyti savo teisumą, pavyzdžiu pasitelkė ir Lietuvos prezidentą: ,,Jūsų prezidento nosis raudona, tai kas jis - girtuoklis? Ne, paprasčiausiai kapiliarai užsidarę, kasa nedirba“. Pažėrusi daugybę patarimų ir interpretacijų, dėl ko senovėje buvo vartojamos vienos ar kitos gamtos gėrybės, žiniuonė ne itin entuziastingai nusiteikusiems klausytojams pademonstravo popieriaus lapelius su, pasak jos, šventais ženklais, saugančiais nuo prakeikimų ar nužiūrėjimų.
Moteris rodė, kaip prisidėjus popierėlį prie veido nuimamas blogis, bet, tiesą sakant, patikėti ,,talismano“ šventumu buvo ne itin paprasta. Taip pat nelabai įtikinamai atrodė ir kitas ,,galių“ demonstravimas. Afišoje, kvietusioje į renginį, buvo parašyta, kad žmonės atsineštų medaus, druskos ir vandens. Tą padarė vos keletas rietaviškių. Pasirodo, žiniuonė tikėjosi, jog prieš ją bus pastatyti trilitriai su vandeniu ir maišai druskos, nes, pamačiusi į mazgelį surištą žiupsnį prieskonio bei stiklainiuką vandens, rusų kalba su publika bendravusi moteris tik pasišaipė: ,,Jūs ką, ,,analizus“ atnešėte?“
Vis dėlto I.Jansonė nepraleido progos pademonstruoti savo galių ir ,,užkerėti“ to, ką prieš ją pastatė suintriguotos moterys. Nežinia, kaip iš tiesų, bet mojavimas delnu druskos ir vandens pusėn bei pora reikšmingų spagtelėjimų pirštais, anot jos, šiuos dalykus pavertė vaistais.
Aštuoniasdešimt šešių knygų autorė siūlė įsigyti iš įvairių žolynų, žievių ir šaknų pagamintų miltelių bei skysčio, savo kvapu smarkiai primenančio vidurių lašus. Natūralių medžiagų preparatai (visų sudėtinės dalys buvo nurodytos ant pakuočių) didelio įtarimo tikrai nekėlė, galbūt labiau entuziazmą šaldė jų kaina. Niekas iš susirinkusiųjų nesiryžo su pinigais skirtis tik dėl latvių kalba išleisto kalendoriaus su magiškaisiais ženklais bei dėl tais pačiais ornamentais išpieštų popieriaus lapelių.
,,Mus gali išgelbėti tik žinios“, - teigė Liaudies medicinos instituto direktorė. Jei žiniomis moteris vadina sveikos mitybos principus, tegu ir priimtinus ne kiekvienam, tuomet abejoti jos, kaip gydytojos, kompetencija nėra pagrindo, tačiau mistiškas mojavimas delnais priešais vandens buteliuką skeptiškai nusiteikusiems žiūrovams kelia tik šypseną.

Simona VALINSKYTĖ

"Plungės žinios"


Cituoti:
NATŪRALUS GYDYMAS


Žiniuonės Ilzės Jansonės pasveikimo sistema
Dieviòam vçlçjos
Maz varîtes turçdams.
Dieviòš manu laivu îra,
Vçjiòš matus noglâstîja.

Ïauna diena priecâjâs
Redzçj mani panîkušu
Dieviòš mani atspaidîja
Ar sudraba atspaidiem.

Noriet Saule vakarâ
Mežiem gali nelîdzeni
Òem Dieviò Dieva šíçres
Lîdzin meža galotnîtes.

Prieš 30 metų žiniuonė sukūrė savo sistemą, pagal kurią galima atnaujinti bet kurį organą (net morfologiškai pažeistą) natūraliomis medžiagomis ir metodais. Sistema buvo sukurta per 10 metų, nagrinėjant pasaulyje ekzistuojančias sistemas ir darant mūsų tautos empyrinius tyrinėjimus bei važinėjant po 70 šalių su paskaitomis ir gydomaisiais seansais, tuo pačiu metu tyrinėjant ir tų tautų sveikatą bei gyvenimo būdą. Sistemą tobulinti padėjo žinios, įgytos nagrinėjant didžiųjų tautų kultūras, pirmykščių tautų sveikatos stovį, taip pat mūsų protėvių sveikatą senovėje. Sistema veikia puikiai ir yra unikali. Pasaulyje kitos tokios nėra. Kuo tai galima paaiškinti? Kodėl ši sistema yra tobulesnė? Kas yra jos pagrindas?

1. Jos pagrindas yra Latvijos energetiškai stiprių laukinių augalų miltelių mišinys “Salveo”, kuriame svarbiausią vaidmenį vaidina žalumynų – chlorofilo grupė, kuri likviduoja geležies, vario, jodo, seleno, magnio, mangano ir kt. mikroelementų trūkumą organizme, gerina kraujo sudėtį bei kraujagysles (šalinant cholesteriną, neorganinį kalkį, likviduojant deformacijas), endokrininę sistemą. Žmogus prieš laiką pasensta, kai pasensta, t.y. degeneruojasi jo endokrininė sistema su kasos liauka. Ją atnaujinant, atsinaujina visas organizmas. Šiame procese svarbiausia yra šaknų ir žievių grupė. Augalų miltelių poveikį skatina pagamintos tinktūros, arbatos, sultys ir gydomojo maisto receptai. Žievės atnaujina kaulus, sąnarius ir stuburą, šaknys – kepenis ir kasą.

2. Žiniuonė pagrindinį dėmesį skiria kasos liaukai. Beveik nė viena sistema to nedaro. Jeigu yra kasos disfunkcija, tai galima susirgti 150 ligomis. Bet jeigu kasa sveika, tai nė viena iš jų! Be to, jeigu kasa yra sveika, tai kūdikis nebus debilas, hiperaktyvus, jo imuninė sistema bus stipri ir senatvėje jam negręs sukvailėjimas, nes kasa reguliuoja ir psichę. Nė vienoje tautoje senuoliai nėra kvailiai, taip pat mūsų protėviai buvo išminčiai. Mes irgi turime tokie būti! Kad taip būtų, mums yra visos sąlygos. Paprasčiausiai žmonėms trūksta žinių. Žiniuonė teikia šias žinias savo pacientams Rygoje, Pçrnavos g-vė 22, lektoriume, TV ir radiolaidose, žiniuonių kursuose, kuriems šiemet sukanka 16 metų, žurnale “Latvių namams ir šeimai” (“Latvju mâjai un ìimenei”), laikraštyje “Šventasis šaltinis” (“Svçtavots”) ir savo 80-yje knygų.

3. Į talką ateina senbaltų papročiai ir senbaltų maldos. Ypač tada, kai reikia nuimti prakeikimą ir kitą piktą informaciją ne tik gydymui bei sveikatos palaikymui, bet ir šeimos problemoms spręsti. Tam padeda latviška ajūrvėda (gudrybė) – liaudies gyvenimo papročiai, Dainų (latvių liaudies dainų speciali forma ir turinys) melodinės ir tekstinės formos – senbaltų maldos, sakralinė geometrija – senbaltų ženklų sudėtis, paties žiniuonio psichinė energija, magiški augalai, ugnis (žvakės, laužas), šventojo šaltinio vanduo, šventavietės. Taip komleksiškai niekur kitur pasaulyje nedirba. Panašiai gan, pavyzdžui, Šiaurės tautų ir Afrikos šamanai, indėnai.

Dar nėra buvę nė vieno atvejo, kad, kai visa tai yra sutvarkyta ir pacientas yra įvykdęs keleto mėnesių programas, jam nebūtų pagerėję.

Yra tik viena problema, kaip priversti žmogų dirbti savo labui ir save sutvarkyti.

Tauta yra užkoduota ligoms ir neturtui, ir iš to sunku išlipti. Bet daugelis tai pasiekia. Jau 25-ris metus Ilzė pagydo tokius ligonius, nuo kurių medicina yra atsisakiusi. Per metus pasveiksta apie 200 žmonių vien tik Rygoje. Tai astmos, alergijos, vėžio, išsklaidytos sklerozės, haimoritų, įleistos venozinės opos, osteomelito ligoniai – (nuo amputacijos išgelbėta 180 kojų bei 15 rankų), psoriazės, poliartrito, progresyvios raumenų atrofijos, epilepsijos, paralyžiaus ligoniai ir t.t.

Prieš pradedant dirbti pagal kompleksine programa, Ilzė pagal planą nusako savo pacientui šaltinių vietas namuose, darbe, sode. Nė vieno negalima išgydyti, jeigu jis ir toliau miega ant šaltinių bei galvugaliu į V, PV, P! Šalin nuo šaltinių ir galvą dėsime į Š ar R, ir pradėsime fizinio bei astralinio kūno gydymą!

Gydomoji programa yra iš 25 dalių ir tos yra logiškai ir lengvai įvykdomos ir reikalauja 10 minučių iš ryto ir 1,5 valandos vakare žolių vonioms, inhaliacijoms, įtrinimams bei arbatos gėrimui. Per dieną išgeria tiktai “Salveo”, vandenį, paskirtas tinktūras, arbatas, sultis pagal kursą, valgo žmonišką maistą be nuodų – rafinuotų produktų – cukraus, pikliavotų miltų, druskos, acto, sultinio. Žiniuonės komplekse yra dar du kompleksai – 12 geriamų kursų ir 12 žolių vonių kursų, kurie yra suderinti tarpusavyje.

Gan kursai, gan vonios yra filigraniškai nušlifuotos – su įvadu, dinamika, kulminacija ir pabaiga!

Nors žiniuonės sistemoje akcentas duotas laukiniams augalams, kultūriniai augalai yra maisto pagrindas, ypač, dabartiniu metu užmirštos daržovės – ridikai, krienai, griežčiai, ropės, petražolės, selerijų šaknys, porai. Šios daržovės galvotos kaulams, sąnariams, stuburui, kasai.Jos yra priešvėžinio poveikio ir vienintelis C vitamino šaltinis žiemą – juo ilgiau šias daržoves laiko, tuo daugėja C vitamino kiekis jose.

Unikalūs yra žiniuonės devynių rūšių vandens gydymo metodai (pagal poreikį) vidiniam bei išoriniam naudojimui.

Didelį vaidmenį vaidina ir gydomasis maistas, kvapų gydomasis poveikis, gydymas sultimis, akupresūra, savimasažas, bioenergija, pirtis, gimnastika, dozuotas bėgimas arba ėjimas, plaukimas ir kt.!

Pagrindinė programa yra kraujo, kraujagyslių ir liaukų atnaujinimo programa. Kad tą įvykdytų, pirmiausia reikia kažkiek sutvarkyti kepenis, kasą, inkstus, nes vienas valo nuo nuodų, antras filtruoja kraują, bet, jeigu taip nėra, tai organai negauna to, kas jiems reikalinga, todėl, kad kraujas yra tirštas ir pilnas šlakinių medžiagų. Jeigu pažeista kasa, žūva smulkūs kapiliarai ir tie organai, kuriuos aprūpina krauju šie kapiliarai (akys, inkstai, galva, kojų pirštai, širdies raumuo) negauna nieko, todėl žūva, degeneruojasi – gręsia insultas, infarktas, gangrena. Tokiam kraujui trūksta ir mikroelementų – geležies, vario, seleno, bet tuo aprūpina “Salveo”. Juo tamsesnis lapas, tuo daugiau jame hlorofilo ir geležies, bet geležis prijungia visus mikroelementus – vieną daugiau, kitą mažiau, bet tokia harmoniška proporcija, kad lastelės tais gali pasinaudoti. Kai nebėra geležies deficito (tai galima matyti iš to, kad konjunktyva ir dantenos yra ryškiai raudonos), pradės normalizuotis kraujo sudėtis ir kraujotakos sistema, bet geras kraujas geromis kraujagyslėmis nugabens maisto medžiagas visiems organams, ypač regėjimo nervams ir endokrininei sistemai, sąnariams, stuburui.

Šios programos yra sudaromos mėnesiui. Iš viso yra 12 programų – kiek reikia, tiek ir vykdo – iki visiškos pergalės. Retkarčiais reikia programą pakartoti. Programas keičia kas mėnesį, bet pagrindas yra vienas visoms – laukiniai augalai, kurie yra “Salveo” sudėtyje, tinktūroje, arbatoje, taip pat česnakas, pelynas ir krienai. Padarius tik nedideles korekcijas kiekviename gydomajame posme, ji tampa sveikatos išsaugojimo programa, kurios prisilaikant, žmogus bus visada sveikas. Tai ir yra didžiausias menas – išsaugoti atgautą sveikatą. To mums reikia išmokti. Kiekvieno organo gydymui Latvijos gamtoje yra visko pakankamai, taip pat sveikatos sutvarkymui ir jos išsaugojimui!

Be Latvijos laukinių augalų ką nors išgydyti yra neįmanoma. “Salveo” yra vienintelis išsigelbėjimas šiuo niūriu laikotarpiu.

Senovėje Baltijos teritorijoje gyvenę žmonės mokėjo naudoti maistui daugiau negu 100 laukinių augalų – jų lapus, žieves, šaknis, žiedus, giles, grybus, uogas, riešutus ir t.t. Dabar to mes nebemokame ir dar ilgai nemokėsime. Todėl vienintelė išeitis yra šiuos augalus sumalti ir jų milteliais daryti vertingesnį mūsų skurdų maistą. Jeigu dar priedo gersime devynių žolelių arbatą, devynių žolelių tinktūrą ir devynių laukinių žalumynų sultis, tai mes jau naudosime apie 70 augalų ir to mums užteks. Galėsime ne tik palaikyti sveikatą, bet ir pilnai išsigydyti.

Svarbiausia šiuose kompleksuose – gan milteliuose, gan tinktūrose, gan sultyse yra proporcija, kurią žiniuonė yra sudariusi sensityviais metodais, kad susidarytų adaptogenas. Jeigu visus šiuos kompleksus sujungia, tai jie atnaujina žmogų nuo galvos iki kojų ir jis gali pilnavertiškai nugyventi jam skirtą laiką.

Be to reikia stengtis truputį populiaresnius laukinius augalus naudoti maistui – kaip dilgeles (sriubai, salotoms, sultims), garšvas, pienes, raktažoles, trauklapius, žliūgį, balandas, cikorijas, gilių kavą bei arbatą, kadagių uogas, kmynus, meškauoges, vaivorus, laukines braškes (didesnės už žemuoges), spanguoles, bruknes – tada jau esame pasiekę viršūnę!

Nepamirškime dar gerti švarių šaltinių bei minkštą, natūralų viršžeminį vandenį – 3 litrus per dieną!

Prieš pradedant dirbti pagal šią sistemą, reikia pasirinkti – su kuriomis jėgomis bendradarbiausime – Dievo ir visomis paminėtomis Dievo gerybėmis ar Piktojo, kuris nieko kito negali pasiūlyti savęs sunaikinimui, kaip cukrų, pikliavotus miltus, druską, actą, sultinį! Kiek mažai pavadinimų, bet kokia jėga – visus patraukia į save, visi tarnauja, visi tampa priklausomi – vergai!

Teoretiškai visi nori būti sau ponais! Todėl suimkime save į rankas ir realiai tokiais būkime!

Tegu Dievas padeda šiame darbe! Jeigu patys nevaliojate – į talką tegu ateina Dainos, šventovietės, šventi šaltiniai ir ritualai.

Mus gali išgelbėti vien žinios ir darbas. Galima eiti ligos arba sveikatos keliu – vismaž dabar žinosite, kad pasirinkimas yra ir, kad galite būti sveiki čia pat, savo žemėje! Kviečiu tuos, kurie nori bendrabarbiauti ir gydytis mūsų gamtinėmis medžiagomis, gydytis arba mokytis tai daryti mūsų natūralaus gydimo centre!

Ši nuostabi brigada, kas neklystamai gydo, yra:

1) žiniuonės jėgos,

2) žiniuonės žinios,

3) paties supratimas,

4) darbas,

5) Dievas,

6) Gamta.

Tai visada veikia šimtaprocentiniai ir be klaidų! Jeigu iš šios brigados ko nors pritrūksta, tai būna tik laikini pasiekimai arba iš viso nebūną jokių. Tik kompleksinis darbas pagal žinomą sistemą duoda rezultatus.

Skambinkite, jeigu norite užsisakyti sau individualią gydymo programą arba ritualus:

1) prieš blogį (svetimą informaciją) – prakeikimą, zombavimą, kodavimą, net patį Velnią, įsikūnijimą ir kt.,

2) prieš nesėkmingą verslą,

3) nesantuokinio vainiko likvidavimui,

4) sėkmei šeimoje bei versle,

5) naujos ar senos mašinos energoinformaciniam valymui ir pašventinimui, saugos blokų uždėjimui,

6) naujo ar seno namo energoinformaciniam valymui ir pašventinimui, saugos blokų uždėjimui,

7) nuburto sutuoktinio sugrąžinimui šeimai,

8) pinigams,

9) energetinei ir informacinei saugai,

10) krikštynoms ir sutuoktuvėms pagal senovinius papročius,

11) atkodavimui nuo sektantų galios.

Žiniuonė nusakys atitikimą tarp nuotakos ir jaunikio arba verslo partnerių. Pasakys, ar tinka vardas ir koks yra laimingas skaičius, akmuo, medis, spalva, ar koks nors darbuotojas negramzdina firmą ir t.t.

Gamtinių gydomojų priemonių parduotuvėje Rygoje, Pçrnavas g-vėje 22 (tel. (+371) 9547289, (+371) 7845151, (+371) 7432315) Jums padės nusipirkti amuletą (tinkantį žmogui, namui, mašinai) arba akmenį, arba ženklų rinkinį sėkmei. Čia galima pasiskaityti tas Ilzės Jansonės 86 knygas ir raštų rinkinius (almanachus), kurių jau nebėra pardavime ir nusikopijuoti sau reikalingą medžiagą, taip pat gauti žiniuonės konsultacijas.

Skambinkite – žiniuonė padeda ir per atstumą.

Tev, Dieviòi, spçks varîte
Tev gudrais padomiòš
Dod, Dieviò, spçku prâtu
Neïauj otra vergam būt.

Ej, Dieviò, tu pa priekšu
Es tavâs pçdiòâs!
Es tavâs pçdiòâs;
Ar balto dvçselîti.

http://www.dziedniece.lv/public/?id=14&ln=lv


Čia jos darbų archyvas, tik latviškai.
http://www.dziedniece.lv/public/?id=24&ln=lv
Paveikslėlis

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ket Bir 08, 2006 6:22 pm
Aprašymas WWW
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Ant Bir 06, 2006 5:00 pm
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius - Telšç
Standartinė 
Visai smagių ten receptukų :) net radau du receptus rūkymo metimui (aktualu man). Turbūt dar prie šitos knygos reiks ir kokį retesnių augaliukų knygelę susirasti - neįsivaizduoju, kaip kai kurie atrodo.
:) Daug receptų yra tradicinio būdo: "Kokią tai žolę užpili degtine" :) (Nieko blogo).


Ant Bir 20, 2006 11:28 am
Aprašymas ICQ YIM
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007