Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 11:44 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
ką daryt kai supranti, kad tarp jūsų kažkas ne taip? 
Autorius Žinutė
Svetys

Užsiregistravo: Tre Kov 05, 2008 9:46 pm
Pranešimai: 4
Miestas: plungele
Standartinė ką daryt kai supranti, kad tarp jūsų kažkas ne taip?
daugiau nei metus laiko draugauju su vaikinu, bet dabar pastebejau kad yra kazkas ne taip,tisiog nebera didelio noro susitikti,nebepasilgstu jo o jis manes,labai daznai pykstames,jausmai atsalo,nebera tokiu siltu ir karstu jausmu kaip seniau...jai butu galima nureciau gauti patarimu,kitu zmoniu nuomoniu?


Sek Kov 09, 2008 9:02 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Kaip pati galėtum apibūdinti savo santykius su vaikinu?
Kada pajutai, kad niekas neberiša jūsų?
Ar tave kankina, slegia koks nors jausmas dėl to, kad tarp jūsų nebėra artimo ryšio?
Kokios priežastys dažniausiai sukelia tarp jūsų pykčius?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Pir Kov 10, 2008 1:04 am
Aprašymas WWW
Svetys

Užsiregistravo: Tre Kov 05, 2008 9:46 pm
Pranešimai: 4
Miestas: plungele
Standartinė 
Na manau , kad mūsų santykiai yra labai įvairūs. Kartais buna viskas labai gerai, sako kad myli, nori but kartu, o kartais tisiog bėga nuo manęs, nenori but kartu, ieško preteksto kaip išsisukt, o man kai pasako, kad nenori susitikt tikrai nepykstu tisiog pasakau gerai nenori nereikia,susitiksim kita diena...
Anksčiau viskas buvo kitai galejom nieko neveikt svarbu buvo tik but drauge, o dabar jai nėra ką veikt iškarto sako einam nemo, man čia nuobodu, bet anksčiau galejom daryti lygiai tą patį ir jam nuobodu nebuvo...
Labai slegia truksta to, vis dėl to jį myliu ir abu svajojam kada nors sukurt šeima. Kartais atrodo, kad musu draugystė kaip plaukas vieną dieną ims ir nutrūks...
Nesupratimas vienas kito, kartais aš kazko noriu labai, o jis pasako "nu gal tu nepardėk nusišnekėti?'' karta aš labai norėjau nuvažiuoti pasižiūrėti saulėlydžio o jis man pasakė '' gal tu nenusišnekėk tai taip nuobodu'' man tai girdėt buvo labai skaudu, taip pat kai kartais pasiūlau susitikti jis pasako ''aš tyngiu''...tai yra pagrindinės priežastys...


Ant Kov 11, 2008 7:02 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Pabandyk pasišnekėti su savo vaikinu apie jo pomėgius, ko jis norėtų savo gyvenime, ko jis siekia, kaip planuoja pasiekti savo tikslus. Žmogui pasidaro nuobodu tada, kai nebelieka bendro supratimo. Dažnai žmogui pradeda atrodyti, kad jis veltui švaisto laiką "kažkokiems saulėlydžiams". Tavo romantinis nusiteikimas vaikinui gali atrodyti "tuščias", nereikalingas, niekur nevedantis. Jis gali turėti omenyje savo kažkokį tai gyvenimo įsivaizdavimą, kuris labai stipriai gali skirtis nuo tavo.
Šeimos kurimas nereiškia vien tik įsipareigojimus vienas kitam ir atsidavimą šeimai, vaikams. Žmogus gimsta vienas ir numirs vienas, o savo gyvenime jis nori kažką pasiekti, kažkurioje srityje tobulėti. Jei partneriai prieš vedybas neišsiaiškina vienas kito siekių, dėl to gali kilti pykčiai, vienas kito nesupratimas ir t.t. Jei partneriai supranta vienas kito siekius, palaiko ir padeda juos siekti, neiškelia vien tik savo asmeninių iliuzijų aukščiau bendro siekio, tada yra tikimybė, kad pirmus 2-3 metus bendras gyvenimas bus prisodrintas bendro gyvenimo patirties ir supratimo. Po 3 bendro gyvenimo metų susižavėjimas praeina, meilė gali pereiti į 3 fazę - prisirišimą. Tada bendri vaikai labai teigiama naujo gyvenimo patirtis, kuri gali arba sustiprinti šeimą, arba ją sugriauti. Štai kodėl, nes jei žmogus siekė asmeninių tikslų, negalvodamas apie partnerį, tai vaikai sukelia labai daug apribojimų, moteriškei dėl vaikų auginimo gali užsidaryti kuriam laikui galimybės mokytis ar dirbti. Jei partneris nepavaduos, tai moteriškė tampa tarsi įkalinta, be savo lėšų. Gerai jei vyras supratingas ir pakankamai skiria pinigų ir dėmesio bendrai šeimos problemai, o jei ne ir siekia tik asmeninių tikslų, tada galim tikrai prognozuoti šeimos subyrėjimą su labai skaudžiomis vaikams pasekmėmis. Pagalvok apie tai...

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ant Kov 11, 2008 11:20 pm
Aprašymas WWW
Svetys

Užsiregistravo: Tre Kov 05, 2008 9:46 pm
Pranešimai: 4
Miestas: plungele
Standartinė 
ačiū už patarimus, katik vel buvome kartu ir buvome susitare, kad jis nevartos necenzūrinių žodžių kai tai jam priminiau jis dar labiau pradėjo vartoti, mane tai labai iskaudino, ir paprašiau kad parveštu namo, ka manote apie tai?ar blogai padariau?


Tre Kov 12, 2008 10:34 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
lawryte16 rašė:
ačiū už patarimus, katik vel buvome kartu ir buvome susitare, kad jis nevartos necenzūrinių žodžių kai tai jam priminiau jis dar labiau pradėjo vartoti, mane tai labai iskaudino, ir paprašiau kad parveštu namo, ka manote apie tai?ar blogai padariau?

Tave skaudina daugiau tai, ko nepadaro pagal tavo norus tavo partneris. Tu turi visišką teisę reaguoti savitai ir natūraliai. Iš to mes mokomės patys.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Šeš Kov 22, 2008 7:48 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007