PSICHOLOGIJOS IR PEDAGOGIKOS FORUMAS
http://baltai.lt/psichologija/

Dvasine neistikimybe
http://baltai.lt/psichologija/viewtopic.php?f=8&t=995
Puslapis 11

Autorius:  saule5 [ Tre Rgp 06, 2008 5:25 pm ]
Pranešimo tema:  Dvasine neistikimybe

Gal galetumete pakomentuoti, kaip jus suprantate dvasine neistikimybe.

Autorius:  dovilee [ Tre Rgp 20, 2008 9:47 pm ]
Pranešimo tema: 

Kartą su savo broliu pradėjom kalbėtis apie neištikimybę. Ir pokalbio eigoje jis manęs paklausė: o kas tau būtų skaudžiau ir kurioje situacijoje tu galėtum atleisti: ar tuomet, kai tavo vyras tave išdavė su moterim, kuriai nieko nejautė o tik buvo "pagautas" silpnumo akimirką, ar tuomet, jei jis jaustų ypatingus jausmus ir gal net meilę kitai, tačiau neturėtų fizinio kontakto, ir dėl vienokių ar kitokių priežaščių gyventu su tavim? Tad manau, neištikimybė gali nebūtinai būti fizinė, jei kitas žmogus yra užvaldęs mintis ir svajones. :cry: O šiaip abiem atvejais būtų labai skaudu, ir manau neatleisčiau abiejuose situacijose :x

Autorius:  Baltas [ Tre Rgp 20, 2008 9:59 pm ]
Pranešimo tema: 

Žodis atleisti reiškia leisti atgal, kitaip sakant atrišti, paleisti. Atleidimas vienas iš svarbiausių krikščioniškų dorybių, jau nekalbu apie baltus. Kas neatleidžia, tamposi smegeninėje tuos ryšius, kurie nuodija gyvenimą. Geriau jau tada paleisti pavėjui :) ir palinkėti "eik su Dievu" :)

Autorius:  dovilee [ Tre Rgp 20, 2008 10:20 pm ]
Pranešimo tema: 

Na tuomet paleisčiau, ir palinkėčiau "eit su Dievu". :D Bet savo gyvenimo su tuom žmogum nebegalėčiau sieti, nes būtų suardyta dviejų žmonių vienovė. Žinoma, dabar taip atrodo, o realiai kas žino, kokie jausmai valdytų. Nenorėčiau to patirti, ir kitiems palinkėčiau su tuom nesusidurti :wink:

Autorius:  Laurita [ Pir Kov 09, 2009 3:38 pm ]
Pranešimo tema: 

Na,Mano manumu, dvasine neistikimybe, tai galima butu apibudinti taip, kai zmogus neistikimas savo antrajai pusei atsitiktinai su pirma kart sutikta, sutiktu zmogumi, be jokiu jausmu, tik kuniskai, tai yra kuniska neistikimybe, o jeigu jau susiranda meiluzi ar meiluze, juos sieja gilesni jausmai, ne vien kuniska aistra, tai jau dvasine neistikimybe... Ir tai manau yra kur kas skaudziau... :)

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/