Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Tre Lie 24, 2024 12:28 pmNaujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Apie "išvytą" Dievą arba kodėl žūva vaikai 
Autorius Žinutė
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Apie "išvytą" Dievą arba kodėl žūva vaikai
Cituoti:
Lietuvą sudrebinusi dar viena paauglių tragedija yra tik pasekmė civilizacijos sukurtos "kultūros" ir virtualaus pasaulio realybės, kur instinktai yra aukščiau pagarbos Gyvasčiai ir Gyvenimui, kur virtualių žaidimų mirtys yra tik dar kartą peržaisto (replay) gyvenimo variantas. Jei virtuali mirtis tik žaidimas, tai realus gyvenimas kažkam tik dar vienas šou be dvasingumo, be tikėjimo ir Doros. Mes tikrai ne vieni šitame skausmo liūne, nes su "mumis" ir visa vakarų kultūros įtaka iš ten mums nešanti Santas ir Klausus, Pepsius ir Kolas, Hapius ir Birthday'jus, Sorius ir Yes'us ir t.t. Amerika išgyvena tuos pačius skaismus, tos pačios analogijos. Kur viruso šaknys, kai bešaknė civilizacija juokiasi iš dvasingumo, Dievo materialistinio pagrindimo ir žmogaus "apvalymo" nuo sielos, dar vieno "opimo liaudžiai"? Tai gal atsakymas, kad šaknų nežinojimas, jų nebuvimas ir ignoravimas tautas pasmerkia būti pustomiems civilizacijos šiukšlyno dykumoje?

Siūlome ištraukas iš Billi Grem'o dukters dalyvavimo pokalbių laidoje, kurios pagrindinė tema buvo Rugsėjo 11-osios teroristinis aktas JAV.

Pokalbių laidos vedėja Džein Kleison uždavė klausimą: Kaip Dievas leido tokiai baisybei įvykti?

Anna Grem atsakė labai išsamiai ir blaiviai. Ji pasakė: Aš tikiu, kad Dievas, lygiai kaip ir mes, sielojasi dėl to, kas įvyko.
Tačiau mes patys metai iš metų vijome Dievą lauk iš mūsų mokyklų, iš mūsų valdžios, iš mūsų gyvenimo. Ir aš manau, kad Dievas, pats būdamas džentelmenu, tiesiog atsitraukė. Ar galime mes tikėtis iš Dievo palaiminimo ir apsaugos, jei patys tuo tarpu reikalaujame, kad Jis mus paliktų?

Prisiminkime...


Man atrodo, kad viskas prasidėjo tada, kada Medlin Miureij O'Chara (neseniai ji buvo nužudyta) pareiškė, kad mokykla ne vieta maldai. Ir mes tarėme: "Gerai".

Poto kažkas pasakė, kad mokykloje geriau neskaityti Biblijos (Knygos, kurioje mokoma: Nežudyk, Nevok, Mylėk artimą, kaip patį save!). Ir mes tarėme "Gerai".

Kiek laiko praėjus Dr. Bendžaminas Spokas pasakė, kad mums nedera savo vaikams taikyti fizinės bausmės, kada jie blogai elgiasi, nes tuo mes pakenksime jų mažoms asmenybėms - mes galime pakenkti jų savigarbai (Dr. Spoko sūnus nusižudė). Ir mes atsakėme: "Jis specialistas ir žino, apie ką kalba". Taigi, ištarėme "Gerai".

Poto kažkas pasakė, kad mokytojai ir direktoriai neturi teisės bausti mūsų vaikų. O mokyklos administracija kuo griežčiausiai uždraudė savo mokytojams netgi prisiliesti prie nusikaltusių mokinių, nes jai nereikalinga neigiama reklama ir juo labiau ji nenori atsakyti už tai teisme (yra didelis skirtumas tarp bausmės ir tvirkinimo, išpėrimo, žeminimo ar mušimo). Ir mes atsakėme "Gerai.

Po visko kažkas pasakė: "Leiskime mūsų dukterims daryti abortus, jeigu jos šito nori. Joms netgi nereikės to pasakoti savo tėvams". Ir mes atsakėme "Gerai".

Tada kažkoks protingas mokyklos tarybos narys pasakė: "Berniukai visada yra berniukai ir visada tuo užsiiminės. Taip kad, duokime mūsų sūnums tiek prezervatyvų, kiek jie nori, kad jie galėtų linksmintis, kaip jiems patinka. O mums neteks pasakoti jų tėvams, kad prezervatyvus jie gavo mokykloje". Ir mes atsakėme "Gerai".

Po to kažkas iš mūsų išrinktos aukščiausios valdžios pasakė, kad nesvarbu, kas vyksta mūsų asmeniniame gyvenime, jei mes gerai atliekame savo darbą. Ir, sutikdami su tuo, mes pasakėme, kad mums nesvarbu, kas (įskaitant ir prezidentą) kuo užsiima asmeniniame gyvenime, jei mes turime darbus ir ekonomika tvarkoje.

Tada kažkas pasakė: "Spausdinkime žurnalus su nuogomis moterimis ir vadinkime tai sveiku praktiniu išaukštintu moters kūno grožio vertinimu." Ir mes pasakėme "Gerai". Tada kai kurie su tokiu aukštu vertinimu žengė toliau ir ėmė publikuoti nuogų vaikų fotografijas, netgi talpindami jas Internete. Ir mes pasakėme: "Gerai, jie turi žodžio laisvę".

Po visko, pramogų industrija tarė: "Darykime filmus ir TV programas, propaguojančias prievartą, šventvagystę, piktžodžiavimą, uždraustą seksą. Įrašykime muziką, skatinančią vartoti narkotikus, skatinančią išprievartavimus, žmogžudystes, savižudybes ir satanizmą". Ir mes atsakėme: "Tai viso labo pramoga, neigiamo efekto ši muzika neneša, niekas į ją rimtai
nežiūri, taip kad, galite tęsti taip ir toliau".

O dabar mes klausiame savęs, kodėl mūsų vaikai neturi sąžinės, kodėl ji negali atskirti blogo nuo gero, kodėl jie nesusimąsto, žudo nepažįstamus, savo bendraklasius ir patys save. Galbūt, jei mes rimtai ir giliai susimąstysime, tai galėsime tai suprasti. Aš manau, kad čia veikia taisyklė: "Ką pasėsi, tą ir pjausi".

Vienas jaunas žmogus rašo: "Brangus Dieve, kodėl Tu neišgelbėjai mažos mergaitės, kuri buvo nužudyta savo mokyklos klasėje? Nuoširdžiai tavo, susirūpinęs studentas". Štai atsakymas: "Brangus susirūpinęs studente, Manęs į mokyklą neįleidžia. Nuoširdžiai tavo, Dievas".

...Juokinga, kaip lengva žmonėms atsikratyti Dievo, o po to stebimės, kodėl pasaulis virsta pragaru.

Juokinga, kad visi nori patekti į dangų, tuo tarpu netikėdami, negalvodami, nekalbėdami ir nedarydami nieko iš to, ko moko Švenraščiai.

Juokinga, kada kažkas sako "Aš tikiu Dievu", bet pats seka paskui šėtoną, tarp kitko, taip pat tikintį Dievu...

Juokinga, kad mums taip lengva teisti, ir taip sunku kai esame teisiami kitų.

Juokinga, kai elektroniniu paštu išsiuntinėti juokeliai išplinta šviesos greičiu, tačiau prieš išsiųsdami toliau pranešimą, kuriame kalbama apie Dievą, žmones dukart pagalvoja.

Juokinga, kad viskas, kas nepagarbaus, grubaus, gašlaus ir vulgaraus ramiai sau talpinama Internete, o mokyklose ar darbo vietoje neįmanoma atvira diskusija apie Dievą.

Juokinga, kad galima būti "visomis rankomis už" Kristų sekmadieniais, bet likti nepastebimu krikščionimi visą likusią savaitę.

Jūs dar nesijuokiate???

Gyvenimas nėra perrištas kaspinu, bet vis tiek jis yra ...dovana!...

(Jūs manote, kad tai nebūdinga Lietuvai?)

Atvira diskusija , kviečiame išsakyti savo mintis
http://www.baltai.lt/?p=2489

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Sau 27, 2011 1:20 am
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007