PSICHOLOGIJOS IR PEDAGOGIKOS FORUMAS
http://baltai.lt/psichologija/

Apie negrus ir ilgalaikius Lietuvos interesus
http://baltai.lt/psichologija/viewtopic.php?f=96&t=1111
Puslapis 11

Autorius:  Baltas [ Pen Lap 05, 2010 12:38 pm ]
Pranešimo tema:  Apie negrus ir ilgalaikius Lietuvos interesus

Cituoti:
Apie negrus ir ilgalaikius Lietuvos interesus
Ingos Lukavičiūtės nuotrauka interneto portale bernardinai.lt ''Lietuva Washintone'' Ne kartą jau esu rašęs, kad tikrai turiu rasistinių mąstymo požymių. Viešėdamas Prahoje tuo eilinį kartą įsitikinu. Kažkodėl būtent negrai visuose didesniuose Europos miestuose gyvenimo teatre vaidina „blogiukų“ vaidmenį. Štai ir vakar – pačiame Prahos centre į įtartinus barus kvietė būtent negrai, būtent jų (dar – girtų britų) šūksniai ir kalbos buvo agresyviausi ir dažniausiai karpė į šonus praeivių srautą.

Būtent negrų laikysena, apranga, veido mimika, judesiai, agresyviai atrodančios grupelės – tai akivaizdžiai nesutapo ir net visiškai kontrastavo su akivaizdžiai europietiška Prahos aplinka. Įdomu, kad lygiai tokį pat jausmą prisimenu iš Barselonos. Būtent juodžiai pardavinėjo vogtus laikrodžius ar padirbtus marškinėlius su Dolce Gabana ar panašaus kvailumo užrašais.

Esu sutikęs ir bendravęs su puikiais žmonėmis, tarp jų tikrai buvo ir negrų. Tikrai norėčiau su jais ir toliau bendrauti. Tačiau tarp žmonių, kurių nenorėčiau daugiau sutikti, tikrai didesnė negrų dalis nei pirmojoje.. Gal tai stereotipas, gal tai atsitiktinumas, tačiau visuose rinkimuose tikrai balsuočiau prieš migracijos į Lietuvą skatinimą. Ir galite mane laikyti rasistu.

P.S. juokingiausia, kai dėl politkorektiškumo motyvų Prahoje pabandai naudoti afroamerikiečio terminą – Europos negrai su amerikietiškumu neturi nieko bendro. Tai gal afroeuropietis? Kvaila. Ne už tai Jonas Sobieskis prie Vienos mušė osmanus.

http://liutauras.blogas.lt/apie-negrus- ... s-281.html

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/