Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 11:28 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
techniniai nesklandumai 
Autorius Žinutė
Standartinė techniniai nesklandumai
:evil: na stai kazkas atsitiko su avataru priemimo ir idiegimo sistema...bent jau siunciant is kompo prie kurio turiu priejima avataras neisideda ir stai tokia ataskaita papila kompas :



Warning: copy(./images/avatars/148287770041dde1aad3d56.gif): failed to open stream: Permission denied in /usr/share/webapps/phpBB/2.0.8a-r1/htdocs/includes/usercp_avatar.php on line 227

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/webapps/phpBB/2.0.8a-r1/htdocs/includes/usercp_avatar.php:227) in /usr/share/webapps/phpBB/2.0.8a-r1/htdocs/includes/page_header.php on line 474

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/webapps/phpBB/2.0.8a-r1/htdocs/includes/usercp_avatar.php:227) in /usr/share/webapps/phpBB/2.0.8a-r1/htdocs/includes/page_header.php on line 476

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/webapps/phpBB/2.0.8a-r1/htdocs/includes/usercp_avatar.php:227) in /usr/share/webapps/phpBB/2.0.8a-r1/htdocs/includes/page_header.php on line 477



gal galite kuo nors padeti ar patarti kaip cia man susitvarkyti nes labai jau nyku tarp draugu turinciu nuostabius paveikslelius paciam balta lanka buti :cry:


Pen Sau 07, 2005 4:21 am
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Geg 20, 2004 3:26 pm
Pranešimai: 15
Miestas: Vilnius
Standartinė Tinklaps vis dar atstatomas
Tinklapis vis dar atstatomas po pernesimo ant naujo serverio ;)

Klaidas kurias pastebejote as jau istaisiau :)

Linkiu gero bendravimo forume 8)


Pen Sau 07, 2005 2:50 pm
Aprašymas
Savas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 221
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Varuly, o kodėl pas mane datą forume rodo dviem dienom vėlesnę nei as iš tikrųjų rašau žinutę :?:


Šeš Sau 08, 2005 5:56 pm
Aprašymas YIM
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Geg 20, 2004 3:26 pm
Pranešimai: 15
Miestas: Vilnius
Standartinė Man pavyko isideti savo avatara.
Man pavyko isideti sau avatara.
O kas del Baltosios Streles - tai jis gali pakesikeisti savo avatara pats :)
Kai prisijungs lai nueina i Aprasyma :)


Paskutinį kartą redagavo Varulys Ant Sau 11, 2005 3:14 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Ant Sau 11, 2005 2:34 pm
Aprašymas
Standartinė 
:D Oi didelis dekui mielieji adminai uz toki rupesti net biski geda pasidare :oops:
na stai pagaliau ir savaji elniuka devyniaragi i tyrus paleidau pasiganyt :) dar gerai butu isgirst tavo Burtoni nuomone apie si avatara ar tinkamas yra...bo biski uzpakali lyg ir visiems rodo :oops: ...na bet galva tai lyg ir pasukes reikiama linkme ir nusiteikes bendravimui 8)


Ant Sau 11, 2005 9:25 pm
Svetainės adminas

Užsiregistravo: Ket Geg 20, 2004 1:30 pm
Pranešimai: 6
Miestas: Vilnius
Standartinė Jeigu rasite kokiu nors nesklandumu siame forume, rasykite
Jeigu rasite kokiu nors nesklandumu siame forume, rasykite cia.


Ant Geg 03, 2005 3:11 pm
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 869
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Brigitos pastebėjimas

"...noriu pasakyti, kad laikas pas jus rodomas ne toks:
" Dabar yra Kv. 05 05, 2005 10:16 pm " o ištikrųjų dabar 2005 11:16 pm"

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pen Geg 06, 2005 9:58 am
Aprašymas WWW
Standartinė 
Yra problemėlė. Negalime prisijungti prie forumo. Teoriškai apčioje rodo, kad nikas prisijungęs, bet praktiškai nieko negalima matyti. vis prašo jungtis iš naujo ir nieko nerodo. Padėkit!!! :)


Pir Geg 16, 2005 10:42 am
Savas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 30, 2004 12:28 pm
Pranešimai: 221
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Man padėjo štai toks dalykas. Internet Explorery-je ten kur Tools, susirandat Internet options, toliau Delete Cookies ir Delete Files, paspaudžiat vienus ir kitus Delete. Tada bandote jungtis iš naujo, turėtų prijungti. Beje kaip tai padaryt jei nauojate ne Internet Explorer o Mozzila, nežinau. Gal kas galėtų patarti, kas labiau nusimano Mozziloje :?


Pir Geg 16, 2005 11:51 am
Aprašymas YIM
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Geg 20, 2004 3:26 pm
Pranešimai: 15
Miestas: Vilnius
Standartinė Kaip prisijungti prie forumo
Teisingai RRR raso, reikia isvalyti senus Cookies.
Kaip tai padaryti? Tiems kas naudojasi IE (Internet Exploreri) - instrukcijas parase RRR :)
Kas naudojasi FireFox narsykle:
1. Susiraskite Options meniu, ant Linuxo jis vadinasi "Preferences", ir yra meniu "Edit".
Ant M$ Win - tai "Tools"/"Options".
2. Options meniu is kaires pasirinkite "Privacy".
3. Suraskite "Cookies" irasa, ir paspauskite "Clear".

Ir tada bandykite jungtis is naujo :)


Pir Geg 16, 2005 12:30 pm
Aprašymas
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 869
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Jei viską darėte pagal instrukcijas, nurodytas šioje temoje aukščiau, tai gal jūsų nebėra narių saraše ir esate dėl kažkokių tai priežąsčių pašalintas. O tie Cookies yra šalia Delete Files.
Pakartosiu:
1. Jei naudojate IE (Internet Exploreri), susirandate Tools;
2. Paspaudę Tools, apačioje paspaudžiate Internet Options;
3. Toliau spaudžiate Delete Cookies ir Delete Files ir perkraunate puslapį.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ant Geg 17, 2005 7:59 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Susirandu Tools ir ten, deja, nėra Delete Cookies nuorodos, o yra tik Temporary Internet Files ir jiems priklausantys Delete Files ir kita sekcija yra Settings...


Kiek žiūrėjau, berods nesu išmestas iš forumo, nors galiu pasitikslinti : mano nikas BaltojiS, jei esu išmestas tai prašau informuoti :roll:


Ket Geg 19, 2005 4:26 pm
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 869
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Jūs esate registruotas, bet matyt jūsų kompe sena eksploerio versija.

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ket Geg 19, 2005 4:35 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
:D Labai džiugu, kad įveikiau tą pasislėpusį sausainių megėją :lol: jei dar pas ką nors iš forumo dalyvių kompe yra sena explorerio versija, tuomet tuos Cookies galima atrasti einant eilės tvarka: Tools,Internet Options,tada kur yra skiltis Temporary Internet files reikia eiti į Settings, tada View Files ir ten per komandą Edit padaryti Select All ir Delete :wink:


Beje, ar pas visus susitvarkė reikalai su oranžinėmis vėlevėlėmis? pas mane iki šiol bardakas su jom :cry:


Pen Bir 03, 2005 3:55 pm
Senbuvis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 183
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Aš vėl grįžtu prie tos pačios temos - prie laiko. Neprisiregistravus laikas forume vėluoja viena valanda. Prisiregistravus susitvarkiau - forumo laikas atitinka realų laiką, kiekvienas vartotojas gali pasirinkti pats laiko juostą. Man atrodo, kad tas, kas turi administratoriaus teises, gali pakoreguoti forumo laiko juostą neregistruotiems vartotojams, t.y. nustatant parametrus pasirinkti iš sąrašo GMT + 3. Aš taip tik spėju, nes nežinau ką administratorius mato. Paskaičiau, kad phpbb naudojamas visame pasaulyje, tad turi būti palikta galimybė patiems vartotojams pasirinkti laiko juostą.


Pen Bir 10, 2005 11:36 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007