Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 11:31 am



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Pykčio jausmas dėl ištrintų žinučių, kaip dėl to jaučiatės? 
Autorius Žinutė
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Ši tema tam ir skirta, kad išlietume susikaupusį pyktį. Tai normali reakcija į frustraciją. Šiuo atveju pyktis nukreipiamas į jį sukėlusį subjektą, šiuo atveju mane. Bandoma provokuoti, kad galima būtų vėl kažkuo apkaltinti. Tuo pačiu nebematoma, kad toliau tęsiamos tos pačios klaidos ir kad niekas čia nieko nesiruošia pažeminti ar tyčiotis. Pyktis virsta kaltinimu.
P.s. esu visiškai ramus emociniu atžvilgiu.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Rgs 07, 2006 10:09 pm
Aprašymas WWW
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Vigintas rašė:
Arba sutinki su kvailom taisyklėm, arba pasitrauki :)

Būtent, veiksmo kryptis atskleidžia tikruosius ketinimus, dėl ko čia mes esame. Jei nesusimąstome, mus valdo emocijos. Gal lakas rasti būdą, kaip jas pažaboti? Ypač impulsyvumą, ar ne taip saulele? :wink:
Ar tai pati aktualiausia diskusijos tema?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Rgs 07, 2006 10:11 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
vieną raidę parašiau ne taip, iš kur ištraukėte, kad taip padariau tyčia?


Ket Rgs 07, 2006 10:40 pm
Standartinė 
kodėl viskam turite išankstinę nuostatą? pavyzdžiui, kad žmogus piktybiškai daro klaidas, piktybiškai nekalba? nors ištikrųjų jo tuo metu nėra prie kompo?


Ket Rgs 07, 2006 10:42 pm
Standartinė 
Nieko blogo nematau emocijose :)
Samprotavimas, logika, sveikas protas, mintys irgi nemaišo, jos kaip tik sukūrė šį pasaulį, na tokį technologinį kurį dabar turime, su savo pliusais ir savo minusais :)
Pavizdžiui gyvūnai visiškai nemasto, impulsyvus ir emocionalus ir puikiausiai gyvena... beje neserga psichosomatinėm ligom :) Arba jas labai gerai slepia :)
Norite daugiau psichosomatinių sutrikimų, spauskite toliau savo emocijas, kiškite giliau į pasąmonę :)


Ket Rgs 07, 2006 10:46 pm
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 869
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Manau, jei po pastabos žmogus įkyriai kartoja tą pačią klaidą, tuo nori "kažką pasakyti". Tai jau panašu į piktybiškumą. Bet galite ginčytis :lol:
Juk iš tiesų nerašote iš didžiosios raidelės :)

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Ket Rgs 07, 2006 10:46 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
taip, tikrai iš didžiosios nerašau ir nerašysiu, ir apie tai pasakiau iš pat pradžių. ir gerb. baltas man pasakė, kad dėl to, mano pasisakymai nebus trinami. jokio piktybiškumo čia nėra, aš sutikau laikytis jūsų taisyklių, bet taip pat informavau, kurios taisyklės nesilaikysiu ir gavau leidimą tam, kaip nesusiformavusi, jauna ir lėtai auganti asmenybė. kame čia mano piktybiškumas? ar tame, kad iš anksto informavau apie savo nusikalstamus ketinimus? ar gal įžvelgėte manyje tikslą sunaikinti šitą forumą iš pašaknų? ar ko ten kito...
o čia matau, kad tikrai neeiliniai talentai renkasi, jei jau iš keleto žmogaus pasisakymų gali pateikti detalų psichologinį portretą. o gal jūs tik projektuojate savo ydas į mane? :roll:

p.s. kad kažkas netyčia ir neturėdamas jokių blogų ketinimų nesuprastų neteisingai, paaiškinu, kad šitas mano pasisakymas skirtas konkrečiai gerb. burtoniui, o ne apskritai bet kam.


Ket Rgs 07, 2006 11:22 pm
Standartinė 
ką tik perskaičiau vieną labai protingą mintį: jeigu vaikštai į bažnyčią esi ne daugiau krikščionis, negu stovėdamas garaže esi automobilis; ir: ne džinsai kalti, kad užpakalis storas (labai persiprašau, jei pacitavau netiksliai). tiksliau čia jau dvi protingos mintys gavosi :twisted:


Ket Rgs 07, 2006 11:29 pm
Svetainės adminas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 21, 2004 12:37 pm
Pranešimai: 869
Miestas: Vilnius
Standartinė 
crystal rašė:
taip, tikrai iš didžiosios nerašau ir nerašysiu, ir apie tai pasakiau iš pat pradžių. ir gerb. baltas man pasakė, kad dėl to, mano pasisakymai nebus trinami. jokio piktybiškumo čia nėra, aš sutikau laikytis jūsų taisyklių, bet taip pat informavau, kurios taisyklės nesilaikysiu ir gavau leidimą tam, kaip nesusiformavusi, jauna ir lėtai auganti asmenybė. kame čia mano piktybiškumas? ar tame, kad iš anksto informavau apie savo nusikalstamus ketinimus? ar gal įžvelgėte manyje tikslą sunaikinti šitą forumą iš pašaknų? ar ko ten kito...
o čia matau, kad tikrai neeiliniai talentai renkasi, jei jau iš keleto žmogaus pasisakymų gali pateikti detalų psichologinį portretą. o gal jūs tik projektuojate savo ydas į mane? :roll:

p.s. kad kažkas netyčia ir neturėdamas jokių blogų ketinimų nesuprastų neteisingai, paaiškinu, kad šitas mano pasisakymas skirtas konkrečiai gerb. burtoniui, o ne apskritai bet kam.

Ačiū ačiū :lol: nelaikau aš jūsų nei piktybine, nei mažvaike. Gal truputį išdykusia ir užsispyrusia. Jūs nors šiek tiek forumą pagyvinote žinutėmis ne apie baltus :lol: Tai ypač patinka Vigintui :) O ydų BURTONIS turi tik dvi:
1. Kad būdamas virtuali dviguba asmenybė, negali atsakyti fiziškai.
2. Tai, kad yra adminas ir viską privalo iškęsti ant savo sutanos :lol:
Taigi, piktinamės toliau :wink:

_________________
Kaip danguje, taip ir žemėje


Pen Rgs 08, 2006 12:02 am
Aprašymas WWW
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Šeš Rgp 05, 2006 11:25 am
Pranešimai: 26
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Baltas rašo:
Cituoti:
Tam matyt reikia sukurti ne šiukšlyną, bet "Prasmingų offtopikų ir nelietuviškų raštų bei diskusijų skyrių".
Jei yra toks poreikis, reiks sukurti.


Buvau įsitikinusi, kad taip bus sureaguota į mano pasisakymą:) Bet dabar jau jūs persūdėte:))

Gerai jau aš jus suprantu , bet norėčiau pasakyti, kad jūs ir patys esate gerokai užsispyrę. Piktybiškai gi niekas nesistengia rašyti nelietuviškai. Jau geriau tada įsteikite skyrių, kuris padeda taisyti tas klaidas. Tai net būtų gražu iš jūsų pusės ir tikrai naudinga žmonėms.
O kitas pasiūlymas, kai atsidaro forumas, tiesiog turi "iškristi" perspėjimas: "į forumą priimami tik su aukštuoju ir lietuvių išlaikė 10":) Juokauju :lol: Galima ir paprasčiau, bet kad tie, kuriems sunku su lietuvių kalba, iš karto atšoktų.


Pen Rgs 08, 2006 9:49 am
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Mes ne VLK komisija, nors naudinga pasivartyti http://www.vlkk.lt/klaidos
Kaip siūlote moderuoti tekstus be lituanizacijos? Piktybiškumas nebūtinai pasireiškia kenkimu prieš kitus. Tai gali būti ir ignoravimas forumo taisyklių ar tam tikrų susitarimų. Manau esame pakankamai pakantūs ir tolerantiški atsitiktinėms klaidoms. Jei manote, kad atsisakius lietuviškumo, rašyboje padidėtų diskusijos šiame forume, tai labai abejoju. Lietuvybė yra viena iš pagrindinių vertybių, kurias puoselėja šis forumas. Mes neužsiimame baudimu, bet tam tikru psichologiniu presingu ignoruojantiems šias vertybes. crystal yra teisininkė, todėl jos supratimas yra per šią prizmę ir atrodo, kad ją kažkas baudžia. Dažnai mes nematome, kad projektuojame į kitus savo vidines problemas. Neišimtis ir aš pats. Emocionaliau parašęs, pamatai, kad tave tai jaudina. Aš seniai keliu šį klausimą, ar tos vertybės, kurios brangios man, mūsų forume yra brangintinos ir turi būti saugomos kitų, ar toleruoti tuos, kurie į šį forumą apsilankė ne kaip tautiškumo, lietuvybės puoselėtojai, o kaip turintys įvairių psichologinių problemų ir galintys rasti tam tikrą pagalbą. Štai čia įžvelgiu susikirtimą forumo paskirties ir platesnių temų turinio atitikmens.
Tačiau padarius labai siaurą sritį apie baltų istoriją ir etnokultūrą, mes nenorom užsimerkiame į kitas sritis, kurios formuoja dabartinį mūsų požiūrį į baltiškas vertybes. Ką jūs darytumėte adminų vietoje? Kaip bandytumėte pertvarkyti temas?
P.s. emocinis išsiliejimas yra teigiamas ir toleruojamas tiek, kiek nepažeidžiamas kitų dalyvių orumas. Jei jis pažeidžiamas viešai be priežasties, kuri nesimato viešame forume (pavyzdžiui jūs įžeidinėjami per pm), tai galite parašyti adminams. Nemanau, kad žmogus įžeidžiamas tuo, kad prašoma jo rašyti lietuviškai ar dirbtinai nelaužyti kalbos. Jei dėl to įsižeidžia žmogus, tai tikrai jau psichologinės problemos, keliančios klausimą, kam nesąmoningai priešinamasi?
Sakykim mane išties žeidžia Viginto beraštiškumas, bet žmogus korektiškas, daug kartų atsiprašo, kad "neturi laiko parašyti taisyklingai". Nors man tai nepasiteisinimas. Suprasčiau pirmoką ir jo sąmoningumo lygį, bet suaugusio toks elgesys slepia daug gilesnes priežastis. Be to baltų forume kažkodėl užstrigome ties psichologinėmis temomis, pamirštamas pats baltiškas turinys ir kitos aktualios temos. Tai rodo, kad dalis dalyvių nieko bendra su mūsų vertybėmis neturi ir nesiruošia jų paisyti. O tokių dalyvių nepasitenkinimai mažų mažiausia juokingi, nors ir stengiamės kuo švelniau su tokiais elgtis. Ar nors vienam buvo grubiai ir nekorektiškai pasakyta nešdintis, nes tu nevykdai mūsų "taisyklių"?

Cituoti:
O kitas pasiūlymas, kai atsidaro forumas, tiesiog turi "iškristi" perspėjimas: "į forumą priimami tik su aukštuoju ir lietuvių išlaikė 10" Juokauju Galima ir paprasčiau, bet kad tie, kuriems sunku su lietuvių kalba, iš karto atšoktų.

Dėkingas už šią mintį, tai tikrai neblogas būdas informuoti apie tam tikrus forumo ypatumus.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Paskutinį kartą redagavo Baltas Šeš Rgs 09, 2006 6:45 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.



Pen Rgs 08, 2006 12:31 pm
Aprašymas WWW
Standartinė 
Baltas rašė:
Dėkingas už šią mintį, tai tikrai neblogas būdas informuoti apie tam tikrus forumo į(Y)patumus .

visi mes klystame :wink:


Šeš Rgs 09, 2006 4:08 pm
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
saullele rašė:
Baltas rašė:
Dėkingas už šią mintį, tai tikrai neblogas būdas informuoti apie tam tikrus forumo į(Y)patumus .

visi mes klystame :wink:

Ačiū už pastabumą ir pagalbą mokantis gimtosios kalbos. :) Jos man tikrai reikia mokytis, nes kalbininkai pastoviai keičia gramatiką (žinoma ne visą).
Džiūgu, kai pradedame vienas kitą remti, o ne kaltinti. Ačiū tau už supratingumą. :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Šeš Rgs 09, 2006 6:44 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007