Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 12:58 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Kaip jūs jaučiatės blogiečiu ar geriečiu? 

Kaip jūs jaučiatės visumoje, blogiečiu ar geriečiu?
Labai blogas 0%  0%  [ 0 ]
blogas 11%  11%  [ 2 ]
nei šioks nei toks 44%  44%  [ 8 ]
geras 39%  39%  [ 7 ]
labai geras 6%  6%  [ 1 ]
Viso balsų : 18

Kaip jūs jaučiatės blogiečiu ar geriečiu? 
Autorius Žinutė
Naujakurys(ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2004 9:31 pm
Pranešimai: 33
Miestas: Raseiniai
Standartinė 
1-4. Šiame gyvenime , šioje realybėje jaučiuosi "gerietis", jei taip galima išsireikšti. Nes kaip ten bebūtų su mano asmeninėmis problemomis, su žmonėmis aš stengiuosi elgtis taip, kad jie nepasijustų blogai. Būna, kad kiti pagalbos paprašo ir jei galiu, neatsisakau padėti. Nes manęs to prašo, nes kitaip nemoku. Žinau, kad vienas blogas darbas nubraukia visus iki tol padarytus gerus darbus, todėl jei vis dėl to kažkas nepavyksta ar panašiai, man tikrai nebūna dzin.

2-4. Daugiausiai apie save girdžiu gerus atsiliepimus. Sako, jog su manimi linksma, su manimi įdomu, jog sugebu pasakyti kažką tokio, kas priverčia sustoti ir pamąstyti, jog turiu savyje kažką tokio, kas traukia. O neseniai štai vienas žmogus man pasakė, jog esu tiesiog Dievo siųstas žmogus. Žinoma, tenka išgirsti ir negatyvių vertinimų, tačiau jie pakankamai reti. Tačiau juk visiems neįtiksi, aš nesu universalus, nes aš tik žmogus. Ir gyvenu taip, kaip man atrodo teisingiausia.

3-3. Per mažai būnu šiame forume, kad galėčiau vertinti save čia labaiu teigiamai ar labiau neigiamai. Todėl apsistosiu ties viduriuku ;)

_________________
Ir aš žinau, kad dar begales kartų aš kilsiu su saule,
Nes dar tiek pat kartų krentantis liftas žemyn mane neš...


Ket Sau 25, 2007 11:21 pm
Aprašymas
bendraujantis (-i)

Užsiregistravo: Šeš Bir 17, 2006 11:01 pm
Pranešimai: 76
Miestas: PLUNGE
Standartinė 
1. KAIP JAUČIATIES GYVENIME? 3
esu nei toks, nei anoks, tiesiog gyvenu......... apskritai tai priklauso nuo aplinkybių kuriose atsiduri.
2.KAIP JŪS VERTINA APLINKINIAI ŽMONĖS? 3
O iš kur man žinoti ką iš tikrųjų kiti galvoja apie mane ir vėlgi tai priklauso nuo aplinkybių......... Jei padarai kažką gero aplinkiniams, tai jie tave pagirs, pavadins geruoliu, o va jei atsisakai pagelbėti- už nugaros kalbės, kad esu negeras, savanaudis ir t.t. ir t.t. :cry:
3.KAIP JAUČIATĖS ŠIAME FORUME? 2
kartais pasijuntu kaip ne savo rogėse dėl temų, kuriose gali diskutuoti tik labiau dvasiškai išprūsę forumiečiai, o gal aš klystu.... :wink:


Pen Sau 26, 2007 1:36 am
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
žemaitis rašė:
kartais pasijuntu kaip ne savo rogėse dėl temų, kuriose gali diskutuoti tik labiau dvasiškai išprūsę forumiečiai, o gal aš klystu.... :wink:

Noriu atkreipti jūsų dėmęsį, kad parašęs 30 žinučių, jau galite eiti prie Sidabrinių temų ir pateikti prašymą apie savo ketinimus, pagal sidabrinių vartų taisykles. Taisyklės viršuje, prisiregistravimo skyriuje. Manau diskutuodamas jau parodėte savo ketinimus, esate neabejingas šioms temoms. Taip, kad drąsiau ir nenuvertinkite savęs per anksti. Juk atėjus į pirmą kursą, po pirmų paskaitų nelekiate pas rektorių prašyti jus per kelti į paskutinį?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Pen Sau 26, 2007 10:49 am
Aprašymas WWW
Senbuvis (-ė)

Užsiregistravo: Sek Lap 20, 2005 9:37 pm
Pranešimai: 194
Miestas: Vilnius - Raseiniai
Standartinė Re: Kaip jūs jaučiatės blogiečiu ar geriečiu?
1. Kaip jaučiatės gyvenime? 12345
jeigu kalbėt apie save būtent dabar, o ne apie save praeity, tai laikau save tikrai pakankamai gera. niekam nelinkiu ir visaip kaip stengiuosi nepadaryti nieko blogo. labai mėgstu teisingumą, net jei jis kartais būna nemalonus. mano gyvenimo siekiai susiję su visuotinio gerumo ir laimės plėtimu, auginimu, žodžiu, kultivavimu :)

2. Kaip jūs vertina aplinkiniai žmonės?12345
priešų neturiu (bent jau kiek aš žinau :roll: ). blogo stengiuos nedaryt, linkiu visiems tik gero. nors galbūt kažkam užkliūna mano teisingumas ir netipiškas, t.y. nepopuliarus mąstymas. man abejingų tikrai yra (kuriems aš nei geras, nei blogas žmogus). niekam nesistengiu įtikti. muilo nemėgstu :P ir nepaisant to vis tik atsiranda tokių keistuolių, kuriems aš esu "angelas", "idealas" ir pan. nusiskundimų ir priekaištų kol kas negirdėjau.

3. Kaip jaučiatės šiame forume?12345
jaučiuos lyg nieko čia nepažinočiau ir niekas manęs nepažinotų. tarsi užkulisiuose (man mėgstamiausioje vietoje), kur tik šešėliai.. juoda balta... pilka

_________________
Jei kelionės tikslas tobulas, tai dar nereiškia, jog visą kelią tobulumo nebus.


Pen Sau 26, 2007 11:49 pm
Aprašymas
Senbuvis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 183
Miestas: Vilnius
Standartinė 
1. Kaip jaučiatės gyvenime/ labiau blogas ar labiau geras, kodėl? Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345,

Šiuo metu jaučiuosi esanti labiau bloga kaip mama. Turiu sūnų paauglį, kuris rodo tai ragiukus, tai sparniukus :) Na nesuprantu aš to savo vaiko.... stengiuosi, bet pajuntu, kad jau stogas važiuoja... čiupt už stogo - pagrindas iš po kojų kažkur dingsta :) Su didesne pagarba pradedu žiūrėti į tėvus ir mamas kurie šias „varines triūbas“ jau praėjo, ištvėrė... tai yra vilčių, kad ir aš tą psichologinę ataką ištversiu..... ir būtų gerai, kad su kuo mažesniais nuostoliais :) Aplinkiniams nerodau savo nuotaikų.

2. Kaip jūs vertina aplinkiniai žmonės, blogiau, geriau, kodėl?Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345

Tiesą sakant seniai nebegalvoju apie tai, ką apie mane galvoja kiti. Šie klausimai privertė pamąstyti. Sprendžiant iš to, kiek turiu draugų, pažįstamų, iš to, kaip jie bendrauja su manimi, galiu pasakyti, kad esu mėgiama, laukiama, gal net čiut čiut mylima :) Bet yra ir tokių kurie manęs privengia, sunku pasakyti ką jie galvoja... arba neigiamai arba nieko :) Visus priimu vienodai, sąmoningai niekam nekenkiu ir nesu kenkusi.

3. Kaip jaučiatės šiame forume, kad jus laiko labiau blogiečiu/geriečiu, kodėl?Pažymėkite skalėje jums priimtiną skaičių pagal apačioj nurodytas reikšmes 12345

Mane mato, vertina nei blogai, nei gerai, pasakyčiau „atlaidžiai“ :) Nes daug nerašau, artimesnių kontaktų nepalaikau, nekonfliktuoju. Perskaitau beveik visas žinutes.... Man patinka čia ateiti, čia kažkas yra artima, be žodžių suprantama.

_________________
Gyventi čia ir dabar


Šeš Sau 27, 2007 12:29 am
Aprašymas
Savas (-a)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2005 5:31 pm
Pranešimai: 248
Miestas: Šiauliai
Standartinė 
1. Kaip jaučiatės gyvenime/ labiau blogas ar labiau geras, kodėl? 12345,
Būnu ir pikta ir neapkenčianti, ir rėkiu, ir šiaip visko blogo pridarau
2. Kaip jūs vertina aplinkiniai žmonės, blogiau, geriau, kodėl? 12345 Bent jau mokykloje - tikrai manau daug kas turi gerą nuomonę apie mane. Na netenka dažnai ten piktumo rodyti, nedaug klasiokų su kuriais galima pasipykt ŽMONIŠKAI, ar pasiginčyt.
3. Kaip jaučiatės šiame forume, kad jus laiko labiau blogiečiu/geriečiu, kodėl? 12345
Tikrai nežinau. Nesidomėjau, nes stengiuosi nesigilinti į tai, kas apie mane sakoma. Jei visko klausyčiausi turbūt sėdėčiau depresijos duobėj...

_________________
Pasaulis bus gražus jei TU padarysi jį bent truputį gražesnį...


Sek Sau 28, 2007 11:48 pm
Aprašymas WWW
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 11, 2009 2:24 pm
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Standartinė 
1. Kaip jaučiatės gyvenime/ labiau blogas ar labiau geras, kodėl?
Nei šioks, nei toks, priklauso nuo nuotaikos ir aplinkybių.
2. Kaip jus vertina aplinkiniai žmonės, blogiau, geriau, kodėl?
Manau, kad 4 gerai, nes stengiuosi būti visada maloni, nėra už ką manęs laikyti bloga

Į trečią klausimą dar atsakyti negalėčiau, o ir atsakyti labiau tiktų forumo dalyviams, o ne man :)


Tre Kov 11, 2009 2:35 pm
Aprašymas
neaktyvus(-i)

Užsiregistravo: Ket Lie 02, 2009 3:13 pm
Pranešimai: 2
Standartinė Re: Kaip jūs jaučiatės blogiečiu ar geriečiu?
as jauciuosi geriete ir daugelis mane tokia laiko :lol:


Ket Lie 02, 2009 3:22 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007