Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 8:37 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
padėkite atsikratyti narkotikų 
Autorius Žinutė
neaktyvus(-i)

Užsiregistravo: Sek Bal 29, 2007 11:34 pm
Pranešimai: 2
Miestas: Vilnius
Standartinė 
kas gali padėti žmogui, kuris nori atsikratyti narkotikų. mano artimam žmogui reikalinga pagalba.


Tre Geg 02, 2007 8:07 pm
Aprašymas
Senbuvis (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 6:35 pm
Pranešimai: 183
Miestas: Vilnius
Standartinė 
loonai.
Esu girdėjusi, kad gyvena Lietuvoje vienas kunigas, kuris padeda žmonėms, norintiems atsikratyti narkotikų, alkoholio. Sako, jis ten įkūręs bendruomenę, jie ten visi kartu gyvena, dirba, meldžiasi. Mano viena pažįstama labai gerai atsiliepia apie jį. Jei tinka toks varijantas, galėčiau sužinoti koordinates, telefonus. Galite rašyti čia, arba į PM.

_________________
Gyventi čia ir dabar


Tre Geg 02, 2007 10:21 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
loona rašė:
kas gali padėti žmogui, kuris nori atsikratyti narkotikų. mano artimam žmogui reikalinga pagalba.

Norėti nepakanka, tai jau reikia medicininės ir psichologinės pagalbos. Matyt reiks detoksikacijos, o tai nepigu. Dirbu su panašiais. Jei jūsiškis leidžiasi intraveninius, tai būtinai patariu pasitikrinti dėl hepatito B ir C bei ŽIV. Intraveniniu būdu dažniausiai užsikrečiama šiomis ligomis. Konsultuosiu tik kitą pirmadienį nuo 14 val. Toks mano darbo grafikas. Parašykit man per PM plačiau, bandysim ką nors daryt, nors vilčių nedaug. Reiks labai daug pastangų ne tik iš šio piliečio, bet ir iš draugų, šeimos ir aplinkinių. Jei tai atsitiko neseniai, tai dar gal padėsim. Nerekomenduočiau pereiti prie metadono programos, tai tikrai nuvaro į kapus. Bet jei leidžiasi intraveniniu būdų, tai mūsų padaliniuose bent gausit nemokamai švirkštus. Svarbiausia jokiu būdu nesileiskit kitų panaudotais švirkštais, tai tiesioginis kelias myriop ir užsikrėtimui ŽIV ir hepatitu C. Jei nežinote, tai nepagydomos ligos. Svarbiausia, kad tas žmogus pats norėtų. Čia jokie kunigai nepadės. Dvasininkai reikalingi daugiau reabilitaciniame etape, nors palaikymui kunigas tinka. Jei jis katalikas, tai žinau vieną organizaciją, kuri priima narkomanus gydymuisi, bet ten viskas paremta katalikybe, atsivertimu į Dievą (krikščionišką), bet gaus dalinai mokamai gydymą, bus patalpintas į atatinkamus namus, kur galės gauti kvalifikuotą pagalbą. Taip, kad rašykit man per pm.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Geg 03, 2007 12:35 am
Aprašymas WWW
neaktyvus(-i)

Užsiregistravo: Sek Bal 29, 2007 11:34 pm
Pranešimai: 2
Miestas: Vilnius
Standartinė dėkoju
Nuoširdžiai visiems dėkoju už pagalba.


Pen Geg 04, 2007 6:30 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007