Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 1:07 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
nenoriu kelti jam sunkumu 
Autorius Žinutė
Svetys

Užsiregistravo: Pen Rgs 12, 2008 9:46 pm
Pranešimai: 3
Miestas: Vilnius
Standartinė nenoriu kelti jam sunkumu
atsitiko taip kad pamylau vedusi vyra. viskas prasidejo pries dvejus metus.kad yra vedes pasake iskarto.bet kas galvojo kad viskas taip iseis...sutikau siems santikems tik todel,kad patiko kai man dare komplimentus,ziurejo i mane.jauciausi tada lyg karaliene...sutikau todel,kad su sio zmogum buvo beprotiskai idomu bendrauti.ir svarbiausei-esam tokie panasus.apie seksa visai negalvijau,kaip tik bijojau.bijojau kad jeigu suartesim musu santikei suges,jug jis vyras jam tikriausei to tik ir reikia.bet viskas atsitiko...apie savo jausmus jisai prabylo greitai,o as abejojau.abejojau del savo jausmu.bet po kazkiek laiko supratau,kad be sito zmogaus ne tai kad gyventi,isbuti daugiau negu valanda negaliu.supratau kad isimylejau.apie jo seimynine padieti stengiausi negalvoti.jo seima atsitiko anksciau negu as,ir manes tai neliecia.pazadejau pati sau,kad niekada neversiu,ir net negalvosiu,kad issiskirtum.savo pazado laikausi.bet sukeliu jam daug sunkumu.nes sunku islydeti kas vakara.sunku neskambint,kai noriu palinketi saldziu sapnu.sunku per sventies buti vienai.sunku,nes zinau kad niekada mes nebusim kartu.neziurint i tai kad augynu jo suneli,musu dziaugsma.patarkite man kaip man elgtis,kad jam su mumis butu ramu ir gera.as ji labai myliu.ir jisai mane myli-as tai jauciu.kaip man issaugoti musu santikius.o kad issiskyrtu,to tikrai nenoriu.noriu tik issaugoti tai ka turiu


Pen Rgs 12, 2008 10:30 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: nenoriu kelti jam sunkumu
lisiuk rašė:
....patarkite man kaip man elgtis,kad jam su mumis butu ramu ir gera.as ji labai myliu.ir jisai mane myli-as tai jauciu.kaip man issaugoti musu santikius.o kad issiskyrtu,to tikrai nenoriu.noriu tik issaugoti tai ka turiu

Nemažai šeimų gyvena dvigubą gyvenimą. Sunkiausia yra tam, kuris laksto per dvi šeimas, negali apsispręsti kaip pasielgti. Nežinomos priežastys, kodėl vyras laikosi pirmos santuokos. Gal jį sulaiko finansiniai įsipareigojimai arba neišsprendžiamos turto dalybos. Jis kažko nenori prarasti. Meilė yra jausmas, o gyvenimas susideda ne tik iš jausmų, o iš buities, darbo, finansinių išteklių, tam tikro statuso, kurį žmogus pasiekia per ilgus gyvenimo metus. Jei jau auginate bendrą atžalą ir sutikote gyventi taip, kad vyras negalėtų pastoviai būti šeimoje, tai jūs tuo pačiu pasmerkėte ir jį gyventi dvigubą gyvenimą. Jis gali ne tik mylėti, bet ir bijoti atskleisti tikrą situaciją apie bendrą vaiką. Jei jis staiga nutrauktų su jumis santykius, ar neieškotumėt jo ir ar nesistengtumėt prisiteisti alimentų? Šie ir panašūs teisiniai klausimai gali neraminti jūsų mylimąjį, todėl neaiškūs motyvai, kodėl jis vis dėl to tęsia dvigubą gyvenimą. Jam su jumis gali būti gerai ir ramu tik tuo atveju, jei nekiltų panašūs klausimai ir negrėstų jo finansams, socialinei padėčiai, visuomeniniam statusui pasikeitimai ne jo naudai. Gal būt jis rado būdą, kaip išlaikyti dvi šeimas. Skirtumas tas, kad jūs pripažįstate jį normaliu vyru, jūsų vaiko tėčiu, jis tą irgi pripažįsta, bet jam tai slaptas dalykas, o jums viešas. Jis negali to viešinti (bent kol kas), o jūs to neslepiat. Sunkumai prasideda tada, kai vaikai užauga ir kuo ilgiau bus slepiama tėvystė, tuo bus skaudesnis jos paviešinimas jam pačiam. Turite su juo pasikalbėti tokiais klausimais arba nuspręsti būti ar ne jo gyvenime nematomu žmogumi. Viskas priklauso nuo abiejų sutarimo panašiais klausimais.
Meilė yra dvipusė tada, kai garantuojamas socialinis saugumas finansine ir teisine prasme, o kaip matau iš jūsų žinutės, to kol kas nėra.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Šeš Rgs 13, 2008 6:42 pm
Aprašymas WWW
Svetys

Užsiregistravo: Pen Rgs 12, 2008 9:46 pm
Pranešimai: 3
Miestas: Vilnius
Standartinė 
as visai nenoriu galvoti del ko jisai neissiskyria.nesakau kad patenkinta,kad jisai turi kita,tikra,seima.bet labiau tikiu tuo jug kava galima sugadinti cukrum,o meile-vedybom.del elimentu,tai jisai isitikines kad as taip ne pasielgsiu.as irgi tikra del to.tuo labiau kad nedave vaikui savo pavardes.nesakau kad pilnai aprupinta finansiskai,neturiu turtingo tevelio,gyvenu nuo algos iki algos.bet mums uztenka.as bandziau iseiti,pasitraukti.nes zinau kad jam yra sunkiausia draskytis tarp dveju namu.ten jis turi buti,nes privalo,o pas mus-nes nori.bet jisai nepaleidzia manes.vel pradeda skambinti,sakyti kad negali be manes,be musu...ir man labai sunku be jo.as kalbu paie tai kad nenoriu kelti jam moraliniu sunkumu.as dabar esu vaiko prieziuros,ir labai daug laiko praleidziu viena.labai daug galvoju apie ji seimoj.del to dazniausei ir kyla musu barniai.va to as nenoriu.del to man labiausei geda pries ji.kaip aplamai man butu geriausei pasielgti.testi ir toliau toki gyvenima.ar dingti.reikalas dar tame,kad pas kuos gyme dar viena dukryte,kuri 4menesiais jaunesne uz musu suneli


Sek Rgs 14, 2008 8:13 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Noriu atkreipti dėmęsį, kad pas mus forume rašoma išskirtinai lietuviškomis raidėmis, o jei neturite lituanizacijos savo kompiuterį, tai pagal forumo taisykles galite gale prirašyti trumpinį (Nltxt) negaliu lituanizuoti teksto.
Kas liečia jūsų situaciją, tai turite žvelgti į priekį ir kas jūsų laukia, o kaip pasielgsite, taip ateityje gyvensite. Jūsų klaidos - jūsų gyvenimo pamokos. Dabar svarbu, kaip jūs jaučiatės dėl dvigubų santykių ir ten, kur jums blogai, reikia daryti kitaip, kad jaustumėtės geriau.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Pir Rgs 15, 2008 11:53 am
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007