Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 12:12 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Apsisprendimas 
Autorius Žinutė
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė Apsisprendimas
Draugauju su vaikinu jau septyni metai, tačiau mes nelabai gerai su juo sutariame, nes jis dėl visko mane kaltina, iš manęs labai daug reikalauja, o pats nesistengia keistis, sakydamas, kad aš viską darau ne taip, kad esu jaunesnė (tarp mūsų 6 metų skirtumas)... Būna visko, tačiau kai nesipykstam būna visai gerai.. Jis man pasipiršo ir nusprendėm kurti šeima, ar aš nedarau klaidos...? Nežinau kaip elgtis...? Gal kas patart galetų...?

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Paskutinį kartą redagavo Laurita Ant Kov 10, 2009 9:24 am. Iš viso redaguota 1 kartą.



Pir Kov 09, 2009 3:56 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 22, 2008 2:35 am
Pranešimai: 24
Miestas: Vilnius
Standartinė 
O ką tavo širdis sako?

_________________
▬╚▬▬▬▬


Pir Kov 09, 2009 11:59 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė 
Manau giliai širdyje aš suprantu, jog darau klaidą, kad veliau galiu labai smarkiai pasigailėti, tačiau protas sako, kad elgiuosi teisingai, nes tokių kaip jis labai mažai, jis be galo atsakingas, pareigingas žmogus, rimtai žiūrintis į atsakomybę, vertinantis ištikimybę.. o tai normalaus gyvenimo pagrindas, bet ar tai suteiks laimės nežinau... :?:

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Ant Kov 10, 2009 2:35 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 22, 2008 2:35 am
Pranešimai: 24
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Manau, kad iš atsakomybės, pareigingumo bei ištikimybės liks tik tuščia bala, jei meilės nėra širdyje..kokia laimė gali būti gyvenant normalų gyvenimą jei širdyje tuštuma..

_________________
▬╚▬▬▬▬


Ket Kov 12, 2009 1:12 pm
Aprašymas
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 11, 2009 2:24 pm
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Laurita rašė:
Manau giliai širdyje aš suprantu, jog darau klaidą, kad veliau galiu labai smarkiai pasigailėti, tačiau protas sako, kad elgiuosi teisingai, nes tokių kaip jis labai mažai, jis be galo atsakingas, pareigingas žmogus, rimtai žiūrintis į atsakomybę, vertinantis ištikimybę.. o tai normalaus gyvenimo pagrindas, bet ar tai suteiks laimės nežinau... :?:


Galiu drąsiai sakyti, kad tokių, kaip jis, labai daug, kurie nemoka gerbti savo partnerio. Normalaus gyvenimo pagrindas yra PAGARBA.


Ket Kov 12, 2009 1:21 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė 
Taip tai tiesa, pagarba yra labai svarbi, bet ją jo manymų reikia ją užsitarnauti.. O dėl meilės, kaip išsiaiškinti, ar aš jį mylių ar tai tik prisirišimas, pripratimas, tuos dalykus yra labai sunku atskirti..., o gal tas išsisaiškinas man ir padėtų apsispręst..

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Ket Kov 12, 2009 1:58 pm
Aprašymas
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 11, 2009 2:24 pm
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Tai per visus tuos metus pagarbos taip ir neužsitarnavai pagal jį? Tai tegu susiranda gerbtiną merginą, kam būti santykiuose su asmeniu, kuriuo esi nepatenkintas? Siūlau mesti jį, kol jauna, nes vėliau bus vis sunkiau išlipti iš viso šito, nes galvosi, kad jau vėlu ką kitą surasti ir pan. Nežino jis, kas yra pagarba.


Ket Kov 12, 2009 2:31 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė 
Tai kartais kai pagalvoju, gal jau ir yra vėlu vėl viską pradėti nuo pradžių... Taip, pagal jį aš pagarbos nusipelnysiu tada, kai jis galės manimi pasitikėti, kai aš būsių, anot jo, nebekvaila, nebe tokia naivi ir patikli, kai tapsiu, jo žodžiais, šeimos žmogus, kai man nebeegzistuos niekas aplinkui tik šeima, vyras, namai... o as jam taip ir sakiau, kad tegul susiranda kita, su kuria jis bus laimingas, kuria galės pasitikėti, kuria gerbs, jo atsakymas buvo, aš per daug idėjau, jau per vėlu kažką keist....

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Ket Kov 12, 2009 2:46 pm
Aprašymas
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 11, 2009 2:24 pm
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Jam per vėlu, o tau ne :wink: Turi laiko bent iki 30, nors mano nuomone, niekada ne vėlu viską pradėti iš naujo. Kaip viena draugė sako "Niekada nevėlu, jei esi vis dar gyvas" :)


Ket Kov 12, 2009 4:27 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 22, 2008 2:35 am
Pranešimai: 24
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Taigi..žmogaus pasirinkimas..ar būti vergu..ar būti laisvu..

_________________
▬╚▬▬▬▬


Ket Kov 12, 2009 5:02 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė 
Jūs esate tesiūs....aš esu žmogus, o ne vergas ir iš pažiūros dar ne nusenusi, kad negalėčiau viską pradėt iš naujo, bet iš kur rasti jėgų tam padaryti ir daugiau nebegalvoti ir nekankint savęs ar nepadariau klaidos, gal is tikro čia manyje slypi problemos, o ne jis kaltas dėl visko... :?: Kaip išsivaduoti iš abėjonių ir pagaliau tvirtai apsispręsti... :?:

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Ket Kov 12, 2009 9:53 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 22, 2008 2:35 am
Pranešimai: 24
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Dažnai aplinkinių žmonių elgesys atspindi mūsų pačių vidų, todėl kartais įklimpstame į atspindžių liūną ir nebematome tikros šviesos..bet gali viskas būti atvirkščiai, kai esame nuolatos formuojami kitų poelgių ir nuomonių, tada geriausia yra sudaužyt tą iškreiptą veidrodį savyje..niekas negali išvengti abejonių ir graužaties, bet tam ir yra kelias, kad juo eitum ir įveiktum nuolat į nugarą kabinantis praeities šėšėlių nagams..laikas atbukina juos ir jie nebe taip stipriai kabinasi kaip pradžioje..apsisprendimas jau yra tavyje, tik, galbūt, tu jo dar aiškiai nejauti..vadinasi dar ne laikas..per kančias į žvaigždes..

_________________
▬╚▬▬▬▬


Ket Kov 12, 2009 10:05 pm
Aprašymas
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 11, 2009 2:24 pm
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Laurita rašė:
Jūs esate tesiūs....aš esu žmogus, o ne vergas ir iš pažiūros dar ne nusenusi, kad negalėčiau viską pradėt iš naujo, bet iš kur rasti jėgų tam padaryti ir daugiau nebegalvoti ir nekankint savęs ar nepadariau klaidos, gal is tikro čia manyje slypi problemos, o ne jis kaltas dėl visko... :?: Kaip išsivaduoti iš abėjonių ir pagaliau tvirtai apsispręsti... :?:


Kad nematau, kame klaida galėtų būti... Jeigu būtų tarp jūsų viskas gerai, pagarbūs santykiai be problemų ir sugalvotum skirtis, nes nebūtum tikra sakykim dėl jausmų, tada būtų galimybė padaryti klaidą. O dabar yra priežasčių skirtis ir būtent dėl tų priežasčių gali būti tikra, kad klaidos nėra.

Sunkiausia yra įveikti pripratimo jausmą ir pasikeitimų baimę, bet po kiek laiko jie praiena ir prasideda naujas gyvenimas :) Man patiko knyga Sheenah Hankin "Pasitikėk savimi", kurioje autorė teigia, kad mūsų pripatimo jausmas mus sulaiko nuo naujų galimybių, todėl mums reikia jį įveikti. Kas įdomiausia, mes priprantame ne tik prie patogių ir gerų dalykų, bet ir prie neigiamos aplinkos. Šitai reikėtų įveikti.

Kai aš keičiau savo gyvenimą, buvo krizė, skaičiau tokias knygas, kad įtikinčiau save, kad esu teisi. Buvau neigiamoje aplinkoje, bet buvau prie to pripratus ir nebesinorėjo palikti ir eiti į nežinomybę. Dabar džiaugiuosi, kad žengiau žingsnį. Dabar viskas puiku :)


Ket Kov 12, 2009 10:36 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė 
Patikėk, labai džiaugiuosi už tave, kad tau tai pavyko... Aš irgi norėčiau pagaliau pajusti atsikvėpimą, palengvėjimą, laimę...Bet kažkodėl aš norėčiau tai patirti su tuo žmogumi, su kuriuo dabar esu, jis man labai rūpi, bet jo kategoriškumas, idealo siekimas varo mane į neviltį... :cry: Giliai širdyje vis tikiuosi ir tikiuosi, kad gal kas pasikeis, bet ir taip jau puikiai matosi, kad per tiek metų nepasikeitė, nepasikeis ir dabar, tik sunku tai pripažinti, labai pykstu už tai ant savęs, kad save taip kankinu, o taip pat ir kitus.... :cry:

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Pen Kov 13, 2009 11:18 am
Aprašymas
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 11, 2009 2:24 pm
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Linkiu, kad tau viskas išsispręstų. :)


Pen Kov 13, 2009 1:10 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007