Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 10:25 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Apsisprendimas 
Autorius Žinutė
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 11, 2009 2:24 pm
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Radau kai ką į temą, patarimą kitame forume, vėl kalbama apie tą patį prisirišimą:
`O aš vėl įkišiu tą savo knygą, kuri man labai padėjo. sicia . Ten užduodami klausimai apie tave pačią, "Kas tu esi?" ir pan. Į tokius klausimus aš atsakinėjau sau pirmą kartą. Ir supratau, kad esu ne tik jo žmona, bet ir studentė, mama, dukra, sesė, teta... Kuo daugiau turi tokių pvz, tuo sunkiau išmušti iš vėžių. Ir dar ten parašyta, kad krizė ateina tada, kai gyvenimas nori tau geresnių aplinkybių, kurioms pati save stabdai dėl prisirišimo meilės ir pan. `

http://www.supermama.lt/forumas/index.p ... p=24980522


Pen Kov 13, 2009 3:06 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė 
Galiu pasakyti tik tiek...Išsiskyriau su vaikinu savo, jau po mėnesio jis surado kitą...dabar tik jaučiu begalo didžiulę tuštumą, skausmą, neviltę, beprasmybę..Jaučiuosi labai tuščia ir nereikalinga, nesitikėjau, jog jis mane taip greitai pakeis kita ir taip greitai mane pamirš..Jaučiu tik tai, kad gailiuosi, kad išsiskyriau...Nes dabartinė vienatvė mane varo iš proto ir labai smarkiai, nebenoriu eiti į darbą, nebenoriu valgyti, noriu tik numalšinti savo skausmą ir nesvarbu kaip...Noriu nieko nebejausti.. :cry: :cry: :cry:

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Ant Geg 19, 2009 3:53 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 22, 2008 2:35 am
Pranešimai: 24
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Nesąmonė, jei jau taip greit jis puolė prie kitos tai tu būtum daug labiau kentėjus visą savo gyvenimą prisirišus prie jo..pamatysi, laikas užgydys žaizdas ir atgimsi.

_________________
▬╚▬▬▬▬


Tre Geg 20, 2009 10:03 am
Aprašymas
Svetys

Užsiregistravo: Ket Geg 14, 2009 5:13 pm
Pranešimai: 3
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Laurita, Keturių vėjų kaip patyrusio psichologo patarimai tau turetų labai padėti. Jaučiu, kad jau padėjo, ir ne kartą :) Sėkmės meilėje.

_________________
Aš turiu, ko niekad neturėjau,
ir einu, kur niekad nebuvau...


Tre Geg 20, 2009 4:12 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 22, 2008 2:35 am
Pranešimai: 24
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Nė velnio aš ne psichologas, tik sunku matyti kaip žmonės kankinasi įklimpę į vergingos tariamos meilės pinkles ir sukaustyti baimės bei abejonių nedrįsta išsivaduoti.

_________________
▬╚▬▬▬▬


Ket Geg 21, 2009 11:27 am
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
fosforinė rašė:
Laurita, Keturių vėjų kaip patyrusio psichologo patarimai tau turetų labai padėti. Jaučiu, kad jau padėjo, ir ne kartą :) Sėkmės meilėje.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...prieš vėją nepapūsi :lol: :lol: :lol:

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Geg 21, 2009 11:23 pm
Aprašymas WWW
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
Laurita rašė:
...Bet kažkodėl aš norėčiau tai patirti su tuo žmogumi, su kuriuo dabar esu, jis man labai rūpi, bet jo kategoriškumas, idealo siekimas varo mane į neviltį... :cry:

Yra tokia žmogaus savybė, kaip perfekcionizmas. Žmogus savo gyvenime siekia, kad viskas būtų PERFEKT, tai yra super puiku. Bet gyvenimas nėra jam puikus, jis mato kituose tik klaidingas būtybes, kurios nėra tobulos. Prie tokio žmogaus prisitaikyti, tai nulemti savo ateitį tenkinti tik partnerio tobulumo siekimą. Kaip ir minėjote, kad jo žodžiais tariant
Cituoti:
jo atsakymas buvo, aš per daug idėjau, jau per vėlu kažką keist....

tai rodo, kad žmogus jūsų, kaip lygiavertės partnerės nemato, jus suvokia, kaip "molį", iš kurio jis bando "nulipdyti" šeimos tobulybę. Gyvenimas nuostabus tik todėl, kad mes netobuli, dėl to mes esame kūrybingos asmenybės, ieškančios savęs patobulinimo. Kai kas nusprendžia tobulinti ne save, o kitus, tada ateina diktatūra...
Sveikinu įveikus pirmą laiptelį savęs ir kitų pažinimo link.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Geg 21, 2009 11:39 pm
Aprašymas WWW
Svetys

Užsiregistravo: Ket Geg 14, 2009 5:13 pm
Pranešimai: 3
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Baltas parašė:
...prieš vėją nepapūsi :lol: :lol: :lol:

prieš šitą vėją bandysiu pūstelt :twisted:

dar Baltas rašo:
Gyvenimas nuostabus tik todėl, kad mes netobuli, dėl to mes esame kūrybingos asmenybės, ieškančios savęs patobulinimo.

Leiskit nesutikt :) Gyvenimas nėra priklausomas nuo mūsų netobulumo. Žmonės, deja, dažnai nebūna kūrybingi ir nesiekia tobulinti savęs. Gyvena kaip gyvenasi. Todėl gyvenimas dažnokai įgauna pilką spalvą, kuri nuspalvina mūsų kasdienybes. Tik tie, kurie save pažįsta ir atranda, mato gyvenimo visas spalvas. Gal tokie žmonės tobuli ? Paradoksas :)

_________________
Aš turiu, ko niekad neturėjau,
ir einu, kur niekad nebuvau...


Pen Geg 22, 2009 12:15 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė 
fosforinė rašė:
Leiskit nesutikt :) Paradoksas :)

Leidžiu :lol:

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Pen Geg 22, 2009 11:13 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007