Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 10:33 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
meiles kancios po issikyrimo..mano klaidos... 
Autorius Žinutė
neaktyvus(-i)

Užsiregistravo: Pir Rgp 24, 2009 7:33 pm
Pranešimai: 2
Standartinė meiles kancios po issikyrimo..mano klaidos...
..net nezinau nuo ko pradeti..gyvenau su vyru laimingai,jei neziureti i jo isgerinejimus :( ,isvaziavom i kt sali,nusipirkom nama,zodziu buvo pilnaverte seima.Viena diena,atvaziave po lietuvos i savo namus,mes "planavome"vaikuti,bet koks vaikutis,jei kazkas isgerineja,na man stoga parove..ir kaip tik pasimaise mano draugas man gyvenimo kely.Ji pazinojau jau gerus kelis metus,buvom geri draugai,kol viena diena nesusitikom,pradejom susitikineti (intimumo nebuvo-galbut del to jis man taip galva susuko,pagarba..)zodziu buvau 9 danguje.Kas atsitiko su mano seima?Palikau namus,vyra,suni..(manau per greitai)zodziu viska,nusisukau nuo praeities,nors sirdis plyso,tuo metu nezinojau ko noriu,galima passakyti,jog nezinau ir dabar,o praejo jau 3 metai,as vis dar su draugu,su vyru dar neiisiskyreme,jis turi drauge su kuria gyvena,bet kitam name,o musu namai stovi tusti..Problema many,tai zinau,bet nezinau kaip pasiaiskinti sau viduje,kadangi kasdien vis teisiu save,kad pati kalta,pati to norejau,ir tai teisybe,bet teisybe yra jog nenoriu skirtis,noriu atgal...o jau neimanoma....ir draugo nenoriu skaudinti...nenoriu daugiau auku....... :cry: as pasimetus nerealiai,man reikia pasimirsti,bet kaip?dabar savo gyvenime matau tik viena dalyka-darba,uzimu neblogas pareigas,gyvenu t.y egzistuoju darbu,tai padeda man uzsimirsti


Pir Rgp 24, 2009 8:37 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 22, 2008 2:35 am
Pranešimai: 24
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: meiles kancios po issikyrimo..mano klaidos...
Visada turim rinktis vieną kelią, turim paklausti ką sako širdis ir tai pasirinkti..tikriausiai kartais tenka palikti visus senus kelius ir rinktis naują..

_________________
▬╚▬▬▬▬


Ant Rgp 25, 2009 10:49 am
Aprašymas
neaktyvus(-i)

Užsiregistravo: Pir Rgp 24, 2009 7:33 pm
Pranešimai: 2
Standartinė Re: meiles kancios po issikyrimo..mano klaidos...
Jau kelis metus tai darau-nepadeda...zinau,gal labiausiai man maiso mano kaltinimas saves,nes jei kas blogo beatsitiktu,visad galvoje skamba zodziai-taip man ir reikia,tave baudzia...vaikiska..bet..taip yra


Ant Rgp 25, 2009 6:53 pm
Aprašymas
Ieškantis(i)

Užsiregistravo: Tre Kov 28, 2007 10:30 pm
Pranešimai: 12
Miestas: Jurbarkas
Standartinė Re: meiles kancios po issikyrimo..mano klaidos...
Mums visiems pasitaiko gyvenime priimti ir tinkamus, ir netinkamus sprendimus.Jei manote, kad kažkur suklydote priimkite tai kaip pamoką. Nekaltinkite savęs, nes kaip suprantu buvo tokios aplinkybės, kurios pastūmėjo jus taip pasielgti. Juk žmonės neišsiskiria vien todėl, kad vienam kažkas ,,netinka"...tai dviejų problema. Skaudi patirtis daro mus išmintingesniais, kas ateityje leidžia išvengti klaidų.Nebesidairykite atgal - tai praeitis. Gyvenimas vienas - reikia eiti tik pirmyn.

_________________
Laimė mūsų rankose.


Ant Rgp 25, 2009 11:02 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007