Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra Ket Kov 28, 2024 12:47 pm



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Nežinau kaip išbristi iš tos krizės 
Autorius Žinutė
Svetys

Užsiregistravo: Ket Geg 14, 2009 5:13 pm
Pranešimai: 3
Miestas: Kaunas
Standartinė 
Gyvenimas yra per trumpas, kad būtų galima padovanoti jį tam, kuris nėra to vertas. Pirmiausiai, tai akis užkliuvo už tavo, Laurita, parašo "...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...". Kai perskaičiau tavo pranešimą, supratau, kad esi užsiprogramavus sielos skausmui. Manau, kad jautrūs žmonės , ypač moterys, linkusios mėgautis sielos kamavimu. Todėl tu su skaudama širdim stengiesi prisiderinti ir pataikauti. Patikėk, neverta. Jei abu nesistengia žengti žingsnio sutarimo link, tai kažkada pasijusi, kad tu turi eiti tik iš paskos...

_________________
Aš turiu, ko niekad neturėjau,
ir einu, kur niekad nebuvau...


Tre Geg 20, 2009 1:35 pm
Aprašymas
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Sveiki..Norėjau paklausti gal kas žino, kur būtų galima pasinaudoti psichologo paslaugomis anonimiškai, nes pas save negaliu konsultuotis, todėl kad tai pakenktų mano darbui :( o be jo aš manau, kad prarasiu ir darbą ir apskritai viską, jaučiu, kad nebegaliu išsikapstyti pati, o kokius vaistus vartoti nežinau, esu begalo emociškai išderinta, čia galiu būti laiminga, o po kelių valandų ar minučių, neišlipti iš ašarų liūno, pesimistiškų minčių, nebenoro eiti į darbą ar apskritai ko nors darymo, nebegaliu viskas :cry tai jau tesiasi per ilgai..noriu gyventi kitaip, bet pati nepajegiu be pagalbos..

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Pen Vas 19, 2010 10:33 am
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Laurita rašė:
Sveiki..Norėjau paklausti gal kas žino, kur būtų galima pasinaudoti psichologo paslaugomis anonimiškai, ..noriu gyventi kitaip, bet pati nepajegiu be pagalbos..

paskutiniu metu nesilankiau forume, todėl pavėluotai atsakysiu, kur yra įstaigos, kuriose dirba psichologai privačiai
Mažeikiuose
http://www.sveikas.lt/popup/katalogai/p ... s&sp_id=85
Vilniuje
http://www.sveikas.lt/popup/katalogai/p ... aiga/2281/
Jei vilniuje ieškoti plačiau, tai čia daugiau pasirinkimo
http://www.sveikas.lt/katalogai/privaci ... =85&title=

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Pir Kov 01, 2010 1:49 am
Aprašymas WWW
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Ačiū už nuorodas, kontaktus... Gal ir pavyks kada pasinaudot per atostogas, nes gyvenu mažam miestelį, dirbu nuo aštuonių iki penkių, kartais ir savaitgalį, automobilio neturiu, tai susidaro kliūčių, bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, turi būti kokia nors išeitis...

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Tre Kov 03, 2010 4:22 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Išeitis visada yra, priklauso kokiu būdų, kojom ar galva į priekį :)

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Kov 04, 2010 1:36 am
Aprašymas WWW
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Greičiausiai, kad kojom į priekį.. :cry:

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Šeš Kov 06, 2010 2:37 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Laurita rašė:
Greičiausiai, kad kojom į priekį.. :cry:

Greitis priklauso nuo jūsų noro gyventi. Gyvenimas vertesnis už bet kurią atskirą kūno dalies funkcionavimą. Nei pilvas, nei kojos ar rankos, netgi galva atskirai nėra vertesnės už esmę gyventi. Gyvenimą nesudaro tik darbas, valgis, daiktai ar baimės. Gyvenimas tarsi milijonai mažų skruzdėlyčių, kurios kibiomis kojytėmis sugeba atlikti milžino darbą - kurti gyvenimą. Tikėjimas yra gyvenimo priežąsties ir prasmės šaltinis.
Žmogus tarsi kulverstukas yra išbandomas gyvenimo. Kuo stipriau kabinatės, tuo labiau Dievas padeda :) Yra lietuvių liaudies išmintis:"davė dievas dantis, duos ir duonos". Tai reiškia, kad turime vidinį variklį, kuris verčia mus ieškoti. Ar dedate pastangas ieškoti, o gal reikia tik paguodos?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Pir Kov 08, 2010 1:49 am
Aprašymas WWW
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Ne, paguodos man nereikia tikrai, ji man nepadeda, o tik labiau suerzina, nenoriu, kad kas nors manęs gailėtųsi ar guostų... Aš noriu pagaliau užsikabinti už kažko apčiuopamo..Esu tikintis žmogus, tai yra praktikuojanti krikščionė, žinau ką Dievas mums duoda, jei ne jis apskritai manęs kogero čia jau net nebebūtu..Bet yra ir kūniški dalykai, tokie kaip emocijos, jausmai ir panašiai. Nebemoku savęs valdyti, stengiuosi visada mąstyti pozytiviai, tik tokias mintis įsileidžiu į galvą, bandau džiaugtis mažais ir nereikšmingais dalykais, bandau išžvelgti visur tik pozityvą, bet...Kol esu darbe, viskas atrodo gerai, iki tol kai grįžtu namo...ten tik keturios sienos manęs laukia, draugai išivažinėję, miestelis mažas, niekur nueiti nėra, skaityti nemegstu, nors ir tai jau pradėjau daryti, bet niekas negelbsti, tik ašaroju ir viskas...Bet visiems šypsausi ir niekas net neįtaria kaip man yra, visi galvoja, kad aš labai jau laiminga...Pradėjau vartoti vaistukus, silpnus kazkoki amitryptiline 25 mg, sako kad padeda būti ramesniai, emocine būklę stabilizuoja, bet jis man nepadeda...Nežianu nei ką daryti, visi laukia pavasario, o aš jo bijau, noriu tik tamsos, kad kuo greičiau ateitų rytas, kad tik nebūt namie..Jau pradėjau net nebeprisileisti žmonių, nors vienai irgi sunku, nebesuprantu savęs..Pykstu ant savęs, esu graži, jauna, dėmesio man netrūksta, o aš tūnoju vien ir žliumbiu, vos tik išgirstu liūdną muziką, ar pamatau laimingus žmones, kažkokia nesąmonė, mane tai varo į neviltį...nerandu už ko užsikabint visai, pati žinau viską, studijavau nemažai psichologijos, skaičiau daug psichoterapijos knygų, atrodo žinai metodus, žinau, bet galiu padėti visiems kitiems, ką ir darau, bet tik ne sau... :cry:

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Pir Kov 08, 2010 2:40 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Laurita rašė:
...Nebemoku savęs valdyti, stengiuosi visada mąstyti pozityviai, tik tokias mintis įsileidžiu į galvą, bandau džiaugtis mažais ir nereikšmingais dalykais, bandau išžvelgti visur tik pozityvą, bet...Kol esu darbe, viskas atrodo gerai, iki tol kai grįžtu namo...ten tik keturios sienos manęs laukia, draugai išsivažinėję, miestelis mažas, niekur nueiti nėra, skaityti nemegstu, nors ir tai jau pradėjau daryti, bet niekas negelbsti, tik ašaroju ir viskas...Bet visiems šypsausi ir niekas net neįtaria kaip man yra, visi galvoja, kad aš labai jau laiminga...Pradėjau vartoti vaistukus, silpnus kazkoki amitryptiline 25 mg, sako kad padeda būti ramesniai, emocine būklę stabilizuoja, bet jis man nepadeda...Nežinau nei ką daryti, visi laukia pavasario, o aš jo bijau, noriu tik tamsos, kad kuo greičiau ateitų rytas, kad tik nebūt namie..Jau pradėjau net nebeprisileisti žmonių, nors vienai irgi sunku, nebesuprantu savęs..Pykstu ant savęs, esu graži, jauna, dėmesio man netrūksta, o aš tūnoju vien ir žliumbiu, vos tik išgirstu liūdną muziką, ar pamatau laimingus žmones, kažkokia nesąmonė, mane tai varo į neviltį...nerandu už ko užsikabint visai, pati žinau viską, studijavau nemažai psichologijos, skaičiau daug psichoterapijos knygų, atrodo žinai metodus, žinau, bet galiu padėti visiems kitiems, ką ir darau, bet tik ne sau... :cry:

Kaip suprantu jums paskyrė vieną iš neuroleptikų. Medikamento poveikis slopininti depresiją, baimę, bet gali sukelti per didelį slopinimą, mieguistumą.Vaistas vartojamas įvairioms depresijos rūšims gydyti, tačiau siūlau gerai pasiskaityti vaisto apraše kontraindikacijas. Jei jaučiatės po vaistų blogiau, pasitarkite su gydytoju ir nebegerkite, vaistas yra su šalutiniu poveikiu
Cituoti:
Negalima vaisto vartojimo nutraukti savo nuožiūra, kadangi gali atsirasti
nepageidaujamas poveikis: nemiga, didesnis dirglumas, pykinimas, galvos
skausmas, per didelis prakaitavimas. Vaisto vartojimą reikia nutraukti
gydytojo nurodymu laipsniškai.

Jei teisingai supratau, esate jauna ir apsiskaičiusi psichologijos srityje, bet ne psichologė? Mat teorinis prisiskaitymas kartais tik pakenkia, o nepadeda.
Pabandykime kai ką sau išsiaiškinti.
1. Su kuo jūs siejate pavasarį, kodėl būtent pavasarį paminėjote, kaip faktorių, kuris jūs neskatina džiaugtis?
2. Kaip tai susieta su kokiu nors mylimu žmogum, kuris buvo, yra ar jau nebėra?
3. Kaip susieti namai su jūsų nenoru ten būti, kieno tai namai, kas jame gyveno, gyvena ar gyvens?
Nesistenkite atsakyti iš kart, pagalvokite, pagaukite save tuo metu, kai ateina depresiniai požymiai. Viskas gali glūdėti giliau, kaip jaučiate save kažkam reikalinga.

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ant Kov 09, 2010 11:17 pm
Aprašymas WWW
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Vaistų man niekas neskyrė, gavau be recepto paklausiusi draugės, ji kažkada vartojo. Aš juos nutraukiau, nes nejaučiu, kad man jie padėtų, skaičiau inforemacinį lapelį, mačiau, kas gali būti, bet man jau nebesvarbu. Aš psichologija studijavau, turiu diplomą, bet dirbu visai ne pagal specialybę. Ai nesvarbu, jaučiu tik tiek, kad man tikrai blogai ir, bijau tik kad nesirgčiau manjakine depresijos forma, bijau pakelt prieš save ranką, labai daug žmonių įskaudinčiau, nors kuo toliau, apie tai mazžai galvoju, todėl darosi baisu pačiai. Nebenoriu aš kalbėt apie savo problemas. Taip buvo skaudi meile, išsiskyrimų, jau ne pirmą kartą rašau. Dabar esu viena, gyvenu nuomojame bute, mažam miestelį, matau kaip mano draugų, pažįstamų gyvenimai statosi, o mano griūva, nors turiu darbą, namus, bet kartu neturiu nieko. Pavargau, tikrąja ta žodžio prasme, gailėt savęs, visi manim džiaugiasi, mano gebėjimais, mano būdu, o man tai kas iš to aš nemoku gyvent gražiu kūnu ir gražia savo šypsena, stipriu mąstymu ar dar galais žino kuom, gaila tų žmonių, artimųjų, žinau, kad jie manęs ir mano poelgio nesuprastų, o ir aš manau, kad dar daug galėčiau kam padėt, daug ką paguost, mylėt, bet šiuo metu nebeturiu tam jėgų, mane slegia saulė, džiaugsmas kitų, šviesa ir panašiai, ai pati nieko nebesuprantu...

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Tre Kov 10, 2010 7:44 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Bandymas psichologizuot situaciją neišves iš krizės. Suicidinės nuotaikos jau požymis. Neuroleptikai yra tik psichofiozologiniam stoviui, sakykim kūnui. Dvasios reikalai apleisti. Bet čia jau ne psichologijos sritis. Psichologijoj nėra nei dvasios nei sielos, tuo labiau ką su tuo daryti. Pasimetimas tarp ryšių su artimaisiais, draugais ir savimi rodo emocinį nerimą. Nerimas jūsų atveju nėra skatulys gyventi ir ieškoti išeities, greičiau pasimetimas kryžkelyje tarp teorinio žinojimo "kur link" ir tarp realios padėties "kur aš".
Kaip rašiau
Cituoti:
amitryptilinas.
Negalima vaisto vartojimo nutraukti savo nuožiūra, kadangi gali atsirasti
nepageidaujamas poveikis: nemiga, didesnis dirglumas, pykinimas, galvos
skausmas, per didelis prakaitavimas. Vaisto vartojimą reikia nutraukti
gydytojo nurodymu laipsniškai.

Todėl gali būti šiuo metu liekamieji reiškiniai. rašot, kad draugai "stato" gyvenimą, o jums jis griūna. Kas jums yra statymas ir griūvimas? Mąstymas yra antrinis po emocijų. Emocijos arba sielos buveinė pažeista praeities įvykių. Matyt dar nepraėjo kaltinimo laikotarpis ir neatėjo susitaikymo. Jei yra įmanoma, pasiimkite atostogas, kurias jau reiktų skirti terapinei grupei. Kelionės nesiūlau, nes jūsų nuovargis rimtas depresinis požymis.
Pabandykim grįžti prie vaikystės potyrių, svajonių, lūkesčių. Pradėkim mažais žingsneliais judėti link gyvenimo energijos šaltinio - prasmės gyventi. Jūs rašote:
Cituoti:
o ir aš manau, kad dar daug galėčiau kam padėt, daug ką paguost, mylėt, bet šiuo metu nebeturiu tam jėgų

Jūsų protas nori, bet kūnas nebeturi resursų. Atotrūkis tarp norų ir galimybių sukelia nepasitenkinimą savimi. sumažinkite atstumą tarp noriu ir galiu, mažesni norai prislopintų Egocentrizmą. Valios trūkumas yra dvasinis išsekimas, jus todėl niekas nedžiugina. jei domėjotės tik gražiu kūnu, o dvasinei savo būčiai neskyrėte pakankamai dėmesio, dabar nebėra vidinio tikėjimo į Gyvenimą ir jo prasmę. Tai galima atstatyti. Nesureikšminkit kūno, jo grožio, taip pat proto ir mąstymo. Skirkit daugiau dėmesio jausmams. Juos galim suderinti harmoninga muzika, gamtos garsais ir tyla. Kvapai padėtų išjudinti jusles. Tam yra aromaterapija.
Ir mažiau sėdėkit prie kompiuterio, bet skirkit mėgstamam užsiėmimui arba poilsiui. Jei vargina bendravimas su žmonėmis, daugiau pasivaikščiokite prieš miegą lauke. Jei gausite mėtų, įsidėkite jas į pagalvę, kad kvepėtų, ramins ir lengvins miegą, kuris turi atstatyti dalį jūsų gyvastingumo. Pradžioje lengvinkit maistą ir venkit aštrių prieskonių, alkoholio. Daugiau vaisių ir žalumynų. kūnas išsekes, reikia ir jam pastiprinimo :) Pasilepinkit tikru juodu šokoladu. Beje, ką sako jūsų skonio receptoriai, ko norisi paskutiniu metu?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Ket Kov 11, 2010 3:33 am
Aprašymas WWW
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Taip, Jūs teisus, mano jausminė dalis yra katastrofiška. Lbai sunku vaikščioti kaip Jūs sakot, stebėt gamtą, labai skauda, spaudžia širdį, jaučiuosi tada labai vieniša, apleista, nemylima, pagalvoju paie tai, ką turėjau, ką praradau, nes norėjau keistis, nes buvo blogai, bet šiuo metu jau pamiršau, kas buvo blogai, svarbiausia buvau saugi ir turėjau žmogų šalia, paskui pasijutusi vieniša, aplaeista puoliau į kitus santykius, kurie taip pat atnešė nesekmę, dabar abu tie asmenys, kuria savo šeimas, tuokiasi, planuoja vaikus, pirmasis vaikinas, su kuriuo pragyvenau septynis metus, dabar jau laukia pirmagymio. Apie visą tai aš svajojau, apie darnia mylimą šeimą, norėjau viską atiduoti tam, bet likau neięvertinta, antrasis mane paliko, dėl to, kad pats nežinojo ko nori, sakė,kad aš tiesiog per gera ir su manim nebeįdomu, nes aš visada nysileisdavau, leidau daryt su savimi bet ką, nes norėjau turėt šeimą, dabar jis jau susipažino su kita mergina, po savaitės apsigyveno su ja, dabar po 3 mėnesių bendro buvimo jau tuokiasi, planuoja vaikutį, aš nuolat jį sutinku, nes jis mano kolega, man pasakojasi, nors aš ir bėgu, sako kad aš jam vistiek patinku, kad esu gera, jam gera mane matyt, kartais lenda, nors sako kad myli savo draugę ir jaus ves, ką aš apie tai galvoju ar ne per greit ir panašiai. Aš viso šito jau nebepakeliu, noriu gerbt save ir jį pasiūst į visas keturias puses, bet nepajėgiu, nes esu jam neabejinga, o jis tiesiog naudojasi tuom, jam smagu matyt, kaip mergina nepajegia susitvarkyt savo gyveimo yra neabejinga ir kankina, žodžiu niekšas. O man kyla įvairiausių klausimų, kodėl, už ką gyvenimas taip su manimi žaidžia, nes aš niekada su niekom taip nesielgiau, esu visiems gera, ne\iekada neatsakau padėt, visada išklausau, pavargau. Apie maistą nebegalvoju, valgau mažai ir apskritai nebenoriu to daryt, nes mane nuo jo jau pykina, per ašaras sunku valgyt, pavalgau tik pietus darbe. Alkoholio nevartoju visiškai koki puse metų, nerūkau, žodžiu tokių įpročių pas mane nėra. Atostogų pasiimti negaliu, jos yra suplanuotos vasarą, nieko keisti negalima, pas mus griežtai, toks darbas. Jei kreipčiausi pagalbos kur oficialiai dėl tokių problemų, prarasčiau jį, todėl taip nedarysiu. Žodžiu jėgų nulis, į darbą eiti reikia, o pagalbos pavyzdžiui iš artimųjų sulaukt negaliu, nes pati ją teikti dar turiu, tiek psichologinę, tiek materialinę. O patikėkit, kaip norėčiau atgaut pagaliau gyvenimo džiaugsmą, pusiausvyrą, išmokt džiaugtis pavasariu, o ne atvirkščiai užsidaryt vonioj ir sedėt kol sutems kad galėčiau eit miegot. Nežianu, ar kas begali pasikeist..

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Ket Kov 11, 2010 10:50 am
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Laurita rašė:
...Nežianu, ar kas begali pasikeist..

Nuo ko tai priklauso?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Sek Kov 14, 2010 11:38 pm
Aprašymas WWW
Neapsisprendęs (-usi)

Užsiregistravo: Pir Kov 09, 2009 3:12 pm
Pranešimai: 29
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Nuo manęs, bet kad nebežinau, kaip sau padėti, nebežianu ko ir kaip griebtis, už ko užsikabinti, kaip tai daryt po truputi, kaip, kaip, kaip ...

_________________
...Malonumas skirtas graziam kunui, skausmas - graziai sielai...


Pir Kov 15, 2010 12:08 pm
Aprašymas
psichologas

Užsiregistravo: Ket Lap 11, 2004 6:47 pm
Pranešimai: 1849
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: Nežinau kaip išbristi iš tos krizės
Laurita rašė:
Nuo manęs, bet kad nebežinau, kaip sau padėti, nebežianu ko ir kaip griebtis, už ko užsikabinti, kaip tai daryt po truputi, kaip, kaip, kaip ...

Pasikeiskite rolėmis su nežinomu žmogum, kuriam jus norėtumėte padėti tuo pačiu klausimu. Nuo ko jūs jam pradėtumėt, kaip nurodytumėt elgtis po nedidelį žingsnelį?

_________________
Pas mus rašoma tik lietuvišku šriftu, susipažinkite su forumo taisyklėmis
http://www.baltai.lt/phpbbpsichologija/ ... 5ec4d1cec5


Pir Kov 15, 2010 8:49 pm
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007